Savēlušies mati

Nezinu ko darīt, esmu sabojājusi savus garos matus .... nevaru izķemmēt, ir savēlušies pamatīgi, bet tā negribas griezt visu uz nulli ... būtu frizētava vai frizieris, kas varētu ar to līdzēt?

Karmensita  2   aizej uz nedārgu frizētavu, izķemmēs, pažēlos...

man ar tā reiz gadījās...

runcitis15  1   Pierigas frizētavās būs lētāk!

vellsII      ...bā...vai tad čampūni nelīdz nekādīgi?!

psychobitch    1 vajag jau arī ūdeni...

Tinte  1   Vai tad neviens matu kondicionieris nepalīdz? Ja nē, tad var izmazgāt tos ar olu dzeltenumiem. Mati paliek ļoti mīksti un izķemmēt var ideāli. Tikai nelieto ļoti karstu ūdeni, citādāk galvā būs omlete. Arī pārāk aukstu nevajadzētu.

siikaa16    2 Neķemmē no galvas. Sāc ķemmēt no matu galiem.

VecmeitaARrunci      nopeerc speciaalu sampuunu un condicionieri tiesi taadiem matiem .kemmee ar rupju kemmi galiigi slapjus un lauj dabiigi izzuut.ja nav liidzeklu,var izliidzeeties ar head sholders classic conditioner.

siikaa16    1 Laid caur matiem pirkstus. Savēlušās vietas parausti vai ar ķemmes galiem paķemmē. Ķemmi saslapini ūdenī. Mati tagad nebūs gludi, bet spuraini.

Lele      Ieliec labu matu masku...kaut ko no Kerastase vai Kokosriekstu ellju...

Karmensita    1 un sapin bizes uz nakti

pēc tam

esmu  1 2 Ja stipri savēluśies tad tikai frizieris palīdzēs,tas jāredz dabā ,lai risinājumu rastu.Viegli pateikt ,pažēlos,izķemmēs..esmu gan žēlojusi gan ķemmējusi..tas ir ilgi un pacietīgi.. un ne vienmēr tā atrisināms.Viegli apņemties,bet ja jums būtu stundām jāstāv un jāšķetina,kamēr citi ņem klientus vienu pēc otra un naudiņu pelna.,tad runātu citādāk.

esmu    1 Nu tā ir..esmu redzējusi..ka nelīdz vairs nekādi līdzekļi..bet mēğināt atšķetināt var

_Jasmina_    1 Savā laikā ,kad bija garāki mati un savēlušies putna ligzdā, tad samitrināju, matu masku kārtīgi iekšā un palēnām viju ārā. Sanāca. Lamājotes :D, bet sanāca.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu