Balināti mati, kādu krasu izvēlēties?

Visu mūžu balinu šķipsnas ar blodaranu, tagad esmu izdomājusi, ka jāsāk krāsot visi mati, taču jāizvēlas pareizā krāsa, gribu lai mati nokrāsojās lai nav nedabīgi balti un lai nav dzleteni varbūt ir kādas pārbaudītas labas krāsas? droši vein no profesionālajam...

Paula6 (2014-04-16 00:04)      Vai tiešām tāds jautājums ir jāuzdod šeit? nevis frizētavā pie profesionāļa?

mideea (2014-04-16 07:17)      Ja gribi kvalitatīvu krāsu bez visiem dzeltenumiem uutt, labāk krāso frizētavā. Ja pati sāksi niekoties ar krāsām- sāksies eksperimenti ar savu matu struktūru un rezultātu nevar paredzēt. Frizētavā iedos kaudzi ar padomiem ........bet ja godīgi es tos laižu gar ausīm, krāsoju pati un mati uz galvas vēl ir :D

violinn (2014-04-16 07:41)      Tev taču jau ir balti, ko tu vēl gribi ar tiem izdarīt?:D
Mana pieredze, ka ar tam pašām šķipsnām ir veselīgāks skats matiem. Lai vai cik laba krāsa un friziera padomi, ar laiku tomēr mats tiek traumēts ne pa jokam.

caress5 (2014-04-16 10:15)      Dabiigos

Deisa (2014-04-16 11:16)      Vērsies pie friziera, jo te neviens nepateiks Tavu matu pigmenta intensitāti, no kā ļoti pat ir atkarīgs, cik uzņēmīgi mati būs pret krāsošanu. Pati esmu saskārusies gan ar balināšanu, gan krāsošanu. Tā kā pašas mata pigmentācija spēcīga, ar krāsu vien dabūt gaišus nav variantu - paliek dzelteni. Protams, ja krāsotu n-tās reizes, dzeltenums mazinātos, taču matu saknes regulāri būtu dzeltenas. Tev to vajag? Taču tāpat zinu sievietes, kam pigments nav tik intensīvs un no tumšmatēm kļūst par gaišmatēm tik ar krāsu vien, bez balināšanas vai pigmenta noņemšanas. Taču lielai daļai naturālo tumšmašu, lai būtu blondas, ir mati jābalina un tikai tad var krāsot, lai dabīgs tonis, ne balināta mačalka.
Ko nu noteikti nevajadzētu - lietot Palette matu krāsas - šausmīgi sausina matus. Un tas nav tikai mans subjektīvais viedoklis.

Almerija (2014-04-16 13:49)      Ne jau visas balinātās ir mačalkas, atvaino Deisa, mazliet pāršāvi par strīpu...ir dažādi frizieri un dažāds balinājums, galvenais ,lai domāšanā brunetes esam:)))

MaryClaire (2014-04-16 13:57)      man ir blondi, blondi mati. protams, balināti, tad krāsoti blondi. kaut kad senāk ķeskājos mājās, ar veikala krāsām, loģiski tāds arī bija iznākums.
tagad reizi mēnesī eju pie frizieres, viņa taisa sastāvu tieši maniem matiem - lai nepārbojātu, un tomēr lai dabūtu blondus - "dabīgi" blondus.
ieteiktu to pašu - sava aroda speciālists vislabāk spēs izveidot to, ko vēlies.

Deisa (2014-04-16 15:10)      to Almerija - sorry, negribēju nevienu aizskart. Taču zinu to toni, kas ir no plikas balināšanas, bez krāsošanas vai tonēšanas - nu tāds lēts, tāpēc saucu par mačalku. Ja frizētavā to dara un arī naudu nežēlo, tad, protams, nav mačalka, bet gan patīkams blonds rezultāts (MC par piemēru). :)
Taču par domāšanu - joki jau ir kāreiz par balinātajām blondīnēm, ne dabiskajām (nekā personīga). :)))

spradzite1984 (2014-04-16 15:11)      Nu ja pašas dabīgie mati nav īpaši tumši-vari palūgt frizierei, lai balina ar mazāku procentu aktivatoru;Man ar bij nobojāti mati-krāsojot un balinot, lai gan dabīgie man nav nekādi tumšie- tagad friziere šķipsno tikai pie saknītēm-viscaur smalkās, smalkās šķipsniņās-rezultātā mati nav vairs kā salmi-nu un balina follijā;Ik pa laikam matus arī ielaminēju; Lietoju arī ALFAPARF Semi Di Lino šampūnu un matu masku-iesaku izmēģināt;


ALFAPARF Semi Di Lino

spradzite1984 (2014-04-16 15:20)      Tikko sasmējos-atcerējos gadījumu ko mana frizierīte stāstīja-nju vīrs beibei(manas frizierītes klientei) uzdāvinājis dāvanu karti-Dzintreksā-kas skaitās viens no labākajiem saloniem-matu meistare-uzvārdu nepateikšu-bet koloristikas speciālists un vēl sazinies kas-nju jā-ar ko tas beidzās-beibe ar asarām acīs pēc divām dienām bijusi klāt un lūgusi-lai palīdz atbrīvoties no tās čuru dzeltanās krāsas; Mums tagad katreiz jociņš-nju ko krāsosim šodien?-uz ko ir atbilde-nūuuu-da jebko-tik ne to čuru dzelteno;

Almerija (2014-04-16 15:23)      a čuru dzeltenais, tas ir neprofesionāla friziera darbs...

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu