Kāda ir atšķirība - balināt vai krāsot blondus matus?

Gribēju saviem matiem (kuriem dabīgi gaiši brūniem matiem šķipsnas līdz šim tika balinātas) pamēģināt šķipsnas krāsot ar platīnblodo krāsu. Bet tā arī nesapratu - kāpēc mana friziere teica, ka ar krāsu nevarot to darīt. KĀPĒC? Tā arī neatbildēja... Varbūt te kāds var man atbildēt? Un ar ko vispār balināšana no krāsošanas atšķirās?

avanti13 (2013-09-24 11:45)      Gaiša krāsa "pieķerās" tikai gaišākiem matiem. Tātad, ja tu gribi gaišas šķipsnas, tad vispirms vajag tos izbalināt gaišākus, nekā tas krāsas tonis, kuru tu uzliec pēc tam.

Deisa (2013-09-24 11:51)      Krāsai balinošais sastāvs cits, kas netiek pilnvērtīgi ar tumšo mata pigmentāciju galā. Ja mati gaiši brūni, šķipsnas sanāks gaiši rudas vai dzeltenas.

kokote (2013-09-24 12:53)      Ja gribi platīnblondu- tikai ar balināšanu. Atšķirība starp balināšanu un krāsošanu ir mata bojāšanas pakāpē...balinātājs dziļāk "izēd kodolu" - nu tā kaut kā vismaz man kādreiz frizieris skaidroja, tāpēc "krāsot" nevis "balināt" esot matiem mazāk traumējoši. Viss atkarīgs no individuālās mata struktūras, citai tādi stiprie mati, ka tur var darīt da jebko- nekāds neatgriezenisks bojājums neiestāsies, a citai ar trauslu mata struktūru jāpadomā, vai bez matiem nepaliks, ja daudz eksperimentēs. Nu tā kaut kā (nespeciālistes domas).

psychobitch (2013-09-24 13:00)    1 krāsot jau vari, bet vēlamā rezultāta nebūs, jo krāsa spēj nokrāsot tikai 2 toņus gaišākus matus un no gaiši brūniem matiem nevar krāsojot ar krāsu dabūt blondus matus (šķipsnas) , balināšana ir daudz nežēlīgāka apiešanās ar matiem, kā krāsošana, bet ko gan neizdarīsi, lai būtu blondīne...

verso (2013-09-24 13:09)    1 Matu krāsa ir saudzīgāka un neņem tik daudz toņus gaišākus ar vienu reizi kā balinātājs. Ar dzelteno pigmentu pat ne vienmēr balinātājs ar vienu reizi tiek galā, kur nu vēl krāsa. Par mūsdienu balinātājiem gan arī nevar sūdzēties, jo arī ar 6% peroksīdu var sasniegt labu rezultātu. Gaišai krāsai nereti liek 12%, līdz ar to, grozi kā gribi, mats tiek bojāts. Tagad ir labas maskas, balzāmi u.c. matu kopšanas līdzekļi, lai matus pabarotu pēc drastiskajām izdarībām, līdz ar krāsošanas līdzekļu izvēle atkarīga no tā kādu gribi rezultātu pēc tam uz galvas redzēt.

pasiivaa (2013-09-24 18:05)      mani arī šis jautājums uztrauc. jaunībā man matus balināja un tie ilgi bija balti un sausi, kamēr atauga. Šais laikos friziere man saka, ka tagad tikai krāso. Es regulāri krāsoju šķipsnas, bet viņas nebūt nav baltas un mati paliek sausi tik un tā. Arī uz ielas es reti kurai sievietei redzu baltus, balinātus matus. Man aizdomas, ka frizieres baidās izmantot vecos, labos matu balināšanas līdzekļus. Nez kādēļ?

Līdzīgi jautājumi
Balinati mati, kadu krasu izveleties? (12 atbildes)Krasot vai balinat? (19 atbildes)Melnu matu balinasana (13 atbildes)Tumsa krasa blondos matos? (10 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu