Saudzīgākās krāsas matiem

Kas jauns matu krāsu izvēlē ?...kā saudzīgāk nokrāsot matus, tos nebojājot...

vvr (2016-04-20 09:53)  2 3 Basma (tumšiem matiem), henna. Var mixēt. Ja bail no zaļā toņa pieskaņas basmas gadījumā, tad var piešaut klāt kafiju. Nu, pati esmu mazgājusi ar kafiju pēc mazgāšanas ar basmu - it kā bija ok.
Šajos gadījumos mati ne tikai tiks saudzēti, bet arī baroti un ārstēti ;)

orhidea (2016-04-20 17:23)  1 2 Loreal krāsas ir ideālas :) ,bet nesen lasīju ,ka gaišus matus var nokrāsot ar medus un kanēļa maisījumu (mēģinājusi neesmu :))

Karmensita (2016-04-20 17:31)  2 2 parakājos netā


Dažas dabiskas matu krāsu receptes
Henna
henna.jpg - 15.55 KB
Henna ir lavsonijas krūmu žāvētas lapas un mizas.
Dabiska henna piešķir matiem rudus toņus.
Henna + basma - no gaiši brūna līdz melnam tonim
Henna + karkadē - sarkanīgie toņi
Henna + tēja - brūnie toņi
Henna + kafija - kastaņtoņi
Apliet ar verdošu ūdeni, atdzesēt līdz 80-90 grādu temperatūrai, paturēt ūdens peldē un ļoti ātri uzklāt matiem (henna ir aktīva tikai karstā veidā).

Ārstnieciskā kumelīte (viegli zeltains tonis gaišos matos)
* 200 g kumelīšu ziedu apliet ar vienu litru verdoša ūdens. Pēc 30 - 40 minūtēm novārījumu izkāst un skalot tajā matus. Izžāvēt bez fēna.
* 125 g sausu kumelīšu ziedu apliet ar 300 ml verdoša ūdens, nostādināt 15 minūtes. Izkāst, pielikt klāt viena citrona sulu, 30 ml augu eļļas un labi samaisīt. Uzklāt matiem ar ķemmi un izžāvēt svaigā gaisā. Izskalot ar siltu ūdeni (mati kļūs vēl gaišāki).

Rabarbers (gaišbrūns tonis gaišos matos)
400 g rabarberu apliet ar vienu litru baltvīnu un uzvārīt karsta ūdens peldē. Karsēt uz mazas liesmas, līdz apjoms samazinās četras reizes. Atdzesēt un izkāst. Ar iegūto novārījumu izskalot matus. Jāatceras, ka rabarberus nav ieteicams lietot ļoti sausiem matiem.

Sīpolu mizas
* Spilgti zeltainam tonim 200 g sīpolu mizu apliet ar vienu litru verdoša ūdens un vārīt ūdens peldē 15 - 20 minūtes. Atdzesēt, izkāst un skalot tajā matus.
* Sarkanīga toņa iegūšanai (un matu augšanai un pastiprināšanai) 50 g sīpolu mizu apliet ar vienu glāzi verdoša ūdens un vārīt 20 minūtes. Atstāt nostāvēties, izkāst un skalot matus.

Tēja
* Sarkanbrūna toņa sasniegšanai gaišbrūnos matos trīs ēdamkarotes tējas apliet ar vienu glāzi ūdens, vārīt 20 minūtes, ļaut nostāvēties, izkāst un skalot matus.
* Kastaņtoņa sasniegšanai gaišbrūnos matos divas melnas tējas ēdamkarotes apliet ar divām glāzēm verdoša ūdens un sutināt uz mazas liesmas zem vāka 20 - 25 minūtes, tad izsāst. Si

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu