Matu krāsas (sarkanas) noņemšana

Kā dabūt no matiem ārā sarkanu matu krāsu?

peedas_rasaa  1   Balinot 3-4 reizes. Vai vienkārši melnu pa virsu. ar krāsas noņēmējiem nereāli.

Parastais    2 Elementāri-ar matu mašīnīti uz nullīti....jo pēc 4 reizēm balinot...nez vai tos varēs saukt ar matiem :) / vai tad friziera nav ar ko pakonsultēties? :)

raina1970  2 1 Balināšana- vairākas reizes.. saudzīgajā variantā tas var prasīt ap pusgadu,, ja ne vairak- sarkanie pigmenti ir reti jiftīgi un labi iesēžas matā. Labāk to darīt frizētavā - ar profesionālajiem līdzekļiem un labu meistaru- kurš zin Tavus matus- to struktūru/ Ja tas nav iespējams-- melna krāsa pa virsu visam... vai arī brūnie toņi- bet arī tur - caursitīs sarkano- diezgan ilgi.

LAemanuella  1 1 Balināju 4-5 reizes, tad riktīgi pelēko virsū,lai nav dzelteni,,,,rezultātā - tā pat nogriezu ļoti īsus, jo tie vairs nebija mati. Nekādas maskas nelīdz, mati ir staipīgi, beigti!
Tiešām labāk nokrāsot melnus vai brūnus un audzēt...

sakuri    2 Ja esi lietojusi kvalitatīvu sarkano krāsu ,tad ar tikpat kvalitatīvu krāsas noņēmēju, krāsu varI noņemt vienā reizē...balinot pa vairāk reizēm, matus sadedzina un tie vairs nav mati :)

peedas_rasaa  1 1 Sakuri, nu nav tā! Es krāsu pērku tikai profesionālo, specializētā frizieru veikalā. Speciāli braucu 100km pēc šampūna un krāsām. Un ar profesionālo noņēmēju, arī pēc otrās reizes, atšķirība bija minimāla. Sarkanais pigments ir vissmalkākais, tāpēc iekļūst ļoti dziļi mata struktūrā, un tieši tāpēc to ir visgrūtāk dabūt ārā. Pat ar "kvalitatīviem" līdzekļiem. Un tas, ko var nopirkt "Drogās", viss ir pagrīdē ražots, šķaidīts kaksis.

devini_krekli    1 šķēres?

Parastais      peedas_rasaa nju nju pastāsti par to super profesionālo specializēto frizieru krāsu 100km attālu,ā? Rīgā vai kā? :)

inito4ka  1   ...un kā lai mēs uzminam uz kādu toni vēlies pāriet????
No tā arī būs atbilde.

peedas_rasaa      Parastais, Liepāja. Tur pat divi ir, katrs savā Rožu laukuma pusē.

Parler      pati pirms nedēļas tiku vaļā no Mahagona sarkanajiem.. Tas ir laikietilpīgs darbs.. pašrocīgi, pietam balinot-tā ir lielākā muļķība.. Nespīdzini matus, plus, sarkanais pigments ir ļoooti noturīgs :)
aizej pie friziera, pāris procedūras un būs ok.
sarkano pigmentu var neitralizēt ar zaļu. :) izklausās kreizī, bet tā nu tas ir. pati tgd esmu šokolādes brūnu matu īpašniece, no sarkanā ne miņas, bet tas prasīja trīs krāsošanas un ne jau vienā dienā!
Protams, var jau arī balināt mājās, pa brutālo :D bet vai pēc ´ntajām balināšanām būsi apmierināta ar rezultātu.. :)
2015-10-24

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu