Matu krāsa

Matu krāsa - jautājumi un diskusijas

Saudzīgākās krāsas matiem (3)
Kas jauns matu krāsu izvēlē ?...kā saudzīgāk nokrāsot matus, tos nebojājot...
Basma (tumšiem matiem), henna. Var mixēt. Ja bail no zaļā toņa pieskaņas basmas gadījumā, tad var piešaut klāt kafiju. Nu, pati esmu mazgājusi ar kafiju pēc mazgāšanas ar basmu - it kā bija ok.
Šajos gadījumos mati ne tikai tiks saudzēti, bet arī baroti un ārstēti ;)
Loreal krāsas ir ideālas :) ,bet nesen lasīju ,ka gaišus matus var nokrāsot ar medus un kanēļa maisījumu (mēģinājusi neesmu :)) parakājos netā


Dažas dabiskas matu krāsu receptes
Henna
henna.jpg - 15.55 KB
Henna ir lavsonijas krūmu žāvētas lapas un mizas.
Dabiska henna piešķir matiem rudus toņus.
Henna + basma - no gaiši brūna līdz melnam tonim
Henna + karkadē - sarkanīgie toņi
Henna + tēja - brūnie toņi
Henna + kafija - kastaņtoņi
Apliet ar verdošu ūdeni, atdzesēt līdz 80-90 grādu temperatūrai, paturēt ūdens peldē un ļoti ātri uzklāt matiem (henna ir aktīva tikai karstā veidā).

Ārstnieciskā kumelīte (viegli zeltains tonis gaišos matos)
* 200 g kumelīšu ziedu apliet ar vienu litru verdoša ūdens. Pēc 30 - 40 minūtēm novārījumu izkāst un skalot tajā matus. Izžāvēt bez fēna.
* 125 g sausu kumelīšu ziedu apliet ar 300 ml verdoša ūdens, nostādināt 15 minūtes. Izkāst, pielikt klāt viena citrona sulu, 30 ml augu eļļas un labi samaisīt. Uzklāt matiem ar ķemmi un izžāvēt svaigā gaisā. Izskalot ar siltu ūdeni (mati kļūs vēl gaišāki).

Rabarbers (gaišbrūns tonis gaišos matos)
400 g rabarberu apliet ar vienu litru baltvīnu un uzvārīt karsta ūdens peldē. Karsēt uz mazas liesmas, līdz apjoms samazinās četras reizes. Atdzesēt un izkāst. Ar iegūto novārījumu izskalot matus. Jāatceras, ka rabarberus nav ieteicams lietot ļoti sausiem matiem.

Sīpolu mizas
* Spilgti zeltainam tonim 200 g sīpolu mizu apliet ar vienu litru verdoša ūdens un vārīt ūdens peldē 15 - 20 minūtes. Atdzesēt, izkāst un skalot tajā matus.
* Sarkanīga toņa iegūšanai (un matu augšanai un pastiprināšanai) 50 g sīpolu mizu apliet ar vienu glāzi verdoša ūdens un vārīt 20 minūtes. Atstāt nostāvēties, izkāst un skalot matus.

Tēja
* Sarkanbrūna toņa sasniegšanai gaišbrūnos matos trīs ēdamkarotes tējas apliet ar vienu glāzi ūdens, vārīt 20 minūtes, ļaut nostāvēties, izkāst un skalot matus.
* Kastaņtoņa sasniegšanai gaišbrūnos matos divas melnas tējas ēdamkarotes apliet ar divām glāzēm verdoša ūdens un sutināt uz mazas liesmas zem vāka 20 - 25 minūtes, tad izsāst. Si
··· Matu krāsa: Saudzīgākās krāsas matiem lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Matu krāsas (sarkanas) noņemšana (11)
Kā dabūt no matiem ārā sarkanu matu krāsu?
Elementāri-ar matu mašīnīti uz nullīti....jo pēc 4 reizēm balinot...nez vai tos varēs saukt ar matiem :) / vai tad friziera nav ar ko pakonsultēties? :) Ja esi lietojusi kvalitatīvu sarkano krāsu ,tad ar tikpat kvalitatīvu krāsas noņēmēju, krāsu varI noņemt vienā reizē...balinot pa vairāk reizēm, matus sadedzina un tie vairs nav mati :) šķēres? Balināju 4-5 reizes, tad riktīgi pelēko virsū,lai nav dzelteni,,,,rezultātā - tā pat nogriezu ļoti īsus, jo tie vairs nebija mati. Nekādas maskas nelīdz, mati ir staipīgi, beigti!
Tiešām labāk nokrāsot melnus vai brūnus un audzēt...
Sakuri, nu nav tā! Es krāsu pērku tikai profesionālo, specializētā frizieru veikalā. Speciāli braucu 100km pēc šampūna un krāsām. Un ar profesionālo noņēmēju, arī pēc otrās reizes, atšķirība bija minimāla. Sarkanais pigments ir vissmalkākais, tāpēc iekļūst ļoti dziļi mata struktūrā, un tieši tāpēc to ir visgrūtāk dabūt ārā. Pat ar "kvalitatīviem" līdzekļiem. Un tas, ko var nopirkt "Drogās", viss ir pagrīdē ražots, šķaidīts kaksis. ··· Matu krāsa: Matu krāsas (sarkanas) ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Matu krāsa gaišiem matiem? (13)
Jautājums vairāk gaišu matu īpašniecēm...kādu krāsu Jūs lietojat? Kopš Latvijā vairāk nevaru nopirkt matu krāsu, ko iepriekš lietoju, tā jau kopš vasaras nevaru nokrāsot matus pieņemamā tonī ( vēlētos gaiši ...
ziemā ir grūtāk dabūt gaišos toņus, jo krāsas tik labi neņem.(c)
Moren,tu matus ārā krāso ziemā?
Vienu ilgu laiku esmu strādājusi friziersalonā(nu jau gan 6 gadi pagājuši,kopš vairs nestrādāju skaistumkopšanā),bet ko tādu gan pirmo reiz dzirdu...
Krāsu visu laiku pirku frizierbodē Puškina ielā,bet reiz nopirku Swarckopf Drogās.Tonis sanāca vēl labāks,ka ar super duper krāsām.
Īsāk-katrai der tikai sava krāsa.Viss atkarīgs no matu struktūras,biezuma,plānuma,vai sabeiguma pakāpes(cik nosvilināti ar balinātāju,fēnu,lokšķērēm,matu taisnotājiem)
L`oreal Recital Preference,tonis 8,1 ar segvardu Copenhagen:)) kam janotiek, lai gribetu DZELTENUS matus?
kad man bija "dabiski bruni", muzhigi izlida zaljais pigments :D apnika un taa nonacu pie shokolades matu krasas :P
Man patīk KEUNE. Smukāks tonis sanak ja sajauc vairakus toņus kopā. Ar gaišajiem toņiem ir tā, ka ziemā ir grūtāk dabūt gaišos toņus, jo krāsas tik labi neņem. nu,tie nebus gan dzelteni,bet smuki vesi blondi.
shite var aplukot.
http://www.lorealparis.com.au/hair-colour/all-over-color/recital-preference/81-copenhagen-ash-blonde
.aspx
nu,aptuveni tadi arii ir.
··· Matu krāsa: Matu krāsa gaišiem matiem? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Labs blondais matu tonis (10)
Iesakiet luudzu forshu matu toni (blondu) un firmu!
Loreal profesionalkrasas.Piemeram var ietonet kas ir saudzejosi matiem ja ir pavisam tumsi tad Lorealam ir labs balinatajs.Ja velaties varat griesties salona Kolonna Liepaja es varu Jums palidzet. palete u tikai ir visstiprākša un neiebrauc dzeltenajos. Vislabāk jau nu pati nekrāso!!! Ar blondiem toņiem nevajag jokot, aizej uz kādu saloniņu. palette A10 krāsa jauka un mati arī nebojājas, krāsoju jau gadiem.. Iesaku to, kas piestāvēs tieši Tev! ··· Matu krāsa: Labs blondais matu tonis lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Puiši, kas krāso matus? (18)
Meitenes, vai jums patīk un vai jūs ietu uz randiņu ar puisi, kurš krāso matus?
Paskatamies no otras puses - vai ir kaada sieviete, kura nekraaso matus :) Manuprät prätiigäk bütu kräsot plikos paurus. Virsma laba. Materiäls arii! Sevishkji jauki izskatiitos, ja to dariitu pasha beerni.!! Stilisti un tetoveetäji visu tikai sachakaree, jo atshkjiriibä no beerniem nav nekädi mäkslinieki bet ir biznesmenji, kam vienalg peec käda meerkakja tu peec tam izskaties. 20-25 gadīgam...normāli,pat ļoti :)
...vēlāk jau tikai sirmumu var aizkrāsot.
Un tas jau izskatās smieklīgi :(
Kapeec gan ne?:)) man patīk, nekā tur slikta nav:) ··· Matu krāsa: Puiši, kas krāso matus? lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Matu krāsas noņemšana (9)
Ir kāda dāma kas ir izņēmusi matu krāsu no krāsotiem matiem! cik pilnīgi tā tiek likvidēta un vai tas baigi sabojaa matus. un cik aptuveni tas maksā!
Arī vilnas drēbei nevar izņemt krāsu, tikai pārkrāsot. Tāpat ar matiem, ja ķeras pie ūdeņraža to sauc par balināšanu, ne krāsas izņemšanu. Un matus var sabojāt smagi. Katrai frizētavai ir atšķirīgas cenas krāsošanai. Ja nepatīk nokrāsotāis tonis, vislabāk uzlabot krāsojot savādak tikai šķipsnas. nevar melnu nikaa dabuut aaraa... ja es ar mocijos, saku pa skipsnam balinat un tagad jau i tiri smuki, aptuveni paris meneshi vajadzigi, lai pakapeniski pabalinot dabutu melno krasu nost! Firmai BES ir kraasu nonjeemeejs,melno toni nonjem superiigi,bet mati ir beigti.Kaut gan arii balinot buus beigti-jaalieto matu maskas,tas viss buus ok. kad man melnais apnika - izbalināju, balināt nācās vairākas reizes pēc kārtas, bet nekas, mati dzīvi palika. ··· Matu krāsa: Matu krāsas noņemšana lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Matu krāsa Sirmiem matiem... (24)
Vai laiki tik traki... Vai kā... bet pēdējā laikā krīt acīs Gados Jaunas ap 30... Sievietes ar Sirmiem matiem :( Pirmā iekrita acīs Stāvot rindā pēc kino biļetes, stāvēja priekšā Feins zaķis :) Bet tā kā biju garāks ...
kopš kura laika sirmi mati ir kauns? Nav jau netīras zeķes. Oi, šitas par mani. Regulāri aizpervēju sirmo pļešku ar sarkanu krāsu. It kā jau saprotu, ka Ievas pārvērtības pēc manis raudin raud, bet man un mīļajam patīk mani daudzkrāsainie mati, vot.:) Vispār jau pirmais sirmums nereti sievietēm parādās pēc dzemdībām. Protams, ka grūti! A ko Tu domā? Būtu večiem jādzemdē, viņi jau sirmi paliktu tikko sāktu seksot - no domas par iespējamajām dzemdībām vien. :D Sirmums nav veneriska saslimšana,par ko būtu jāšausminās... :) un nelīp...nebaidies! nu un? Man arī ap 23 sāka parādīties pirmie sirmie mati, nekādu diskomfortu tajā sakarā neizjūtu. Esmu krāsojusi un turpināšu regulāri to darīt :) ··· Matu krāsa: Matu krāsa Sirmiem matiem... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Laba matu krāsa (10)
Varbūt kāda man vareetu ieteikt kādu patiešāam labu matu krāsu? kas nebojaatu matus + nesatur uudenjrazj paarskaabi?
Lai nokraasotu tumshus matus, ir jaiznem dabisko kraasotaaju un jaaizvieto to ar maaksliigo. Tacu taadas vielas kas to izdariitu nebojajot matus nav! Henna un basma.
Es lietoju.
Henna + kafijas biezumi uz visu nakti ar = brūni, veselīgi mati Esmu brunete. Krāsoju matus ar ķīmiskajām krāsām, un man tie ir veselīgi un spīd.. Matu krāsas izvēle ir viens, bet otrs ir KĀ tu kop krāsotus matus - šampūns, kondicionieris, maska, eļļa, serums - šie līdzekļi tiešām padara matus veselīgus, turklāt mūsdienās Wella, Loreal u.c. krāsas ir pietiekami saudzīgas. (: un kaadu matu kraasu tu gribeetu? ja gaishaaku - tad bez balinataaja nekas nesanaaks. Vari pameegjinaat Paleete - "cvet-nastroenieje". Henna un basma - ne labaaka izveele, ja tu peec tam nolemsi kraasot gaishaakus matus var sanaakt kaut kas shausmiigs, tipa zalji vai sarkani mati. Bet vispaar Caligo ir taisniiba. Es arii esmu tumshmate, kraasoju matus melnus un viss ok. Gari, spidiigi, kupli.:) ··· Matu krāsa: Laba matu krāsa lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Matu krāsa (21)
Nolēmu sev nokrāsot blondu matu toni, iegādājos atbilstošas blondas sievietes foto uz iepakojuma, bet, ak vai! Pēc krāsošanas mani mati bija tumši pelēcīgi brūnā krāsā, biju vīlusies ne pa jokam un nodomāju, vai es ar ...
Jā, iesaku iet pie friziera...iespejams, kad balinātāja % bija mazs. Vajadzētu tomēr tos 12%.
Bet attiecībā uz MC repliku par zobiem, ........ Cienītā! Tas ir netaktiski tekts. Ne visi piedzimst gudri uz reiz. Mācās no savas pieredzes. Šādas replikas parasti izsaka aktīvā mārketinga cilvēki...
Jauku dienu!
Tessa (2014-08-21 10:56) viedoklis
Kāds sakars matu krāsošanai ar pashu?
Var iet uz frizētavu, protams, bet ir arī gudras sievietes, kuras uzzina visu info un kraso pašas. Dažreiz sanāk tīri labi. Ja nesanāk, var pārkrāsot atpakaļ uz brūno. Krāsas tagad kvalitatīvas.
...dažam PA nav viss vēlme padalīties pieredzē, bet gan spodrināt savas spalvas, jo iedomājas, ka nosaucot otru par stulbu pati paliek vērtīgāka..:)
Ja par krāsu... kas zin, varbūt kāds pircējs ir pajokojies un samainījis krāsiņas..
Lai no brūniem matiem dabūtu blondus,vispirms ir jāizbalina ar balinātāju,nevis krāsu un tad jākrāso vēlamajā tonī.
Parasti uz iepakojuma ir tabula,kur parāda,no kāda pamattoņa ko varēs dabūt.
Lai no brūniem matiem dabūtu blondus(c), pirmo reizi noteikti ir jaiet pie friziera.
lai nokraso un arii nokonsulte.
··· Matu krāsa: Matu krāsa lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu