Matu krāsa Sirmiem matiem...

Vai laiki tik traki... Vai kā... bet pēdējā laikā krīt acīs Gados Jaunas ap 30... Sievietes ar Sirmiem matiem :( Pirmā iekrita acīs Stāvot rindā pēc kino biļetes, stāvēja priekšā Feins zaķis :) Bet tā kā biju garāks un šī bij man visai Tuvu skatos.. mati krāsoti... atauguši... un tie kas atauguši -visai sirmi... :( Kopš tās reizes neviļus krīt acīs nekrāsotais ataugušais sirmums matos tas ir visur... transportā sēdošām, kasierēm, birojos... Vai Tiešām dzīve tik sūra, ka Sievietes tik ātri nosirmo...??

MaryClaire      Tu neesi paskatījies, cik sirmi ir naPaga vīrieši ... iesaku palūkoties abu dzimumu galvu rotās. tiesa, vīriešiem bieži vien tiešām nav sirmu matu, jo matu nav vispār - izkrituši

ziedonis76  1   gluži mans novērojums....šausmas,kā tā var būt,pat 80.gados dzimušām...uzaicinu uz randiņu Cacu un pie galdiņa sēžot pamanu Agdievs atglaustie mati pie saknēm visi sirmi, to ieraugot gandrīz aizrijos ar būlku,sajūta kā ciemos pie omas.....

Tessa      mana draudzene ir sirma jau no 20 gadu vecuma-trukst k-kads pigments. ta ir mammai,masam,visam sievietem. pati ir ljoti pievilciiga,mati ir melni un lokaini. protams,krasoti.
jautajums jau sakne ir stulbs,pardon mai french.
matu biezums,krasa-gjenetika un tikai.

nematode    1 Oi, šitas par mani. Regulāri aizpervēju sirmo pļešku ar sarkanu krāsu. It kā jau saprotu, ka Ievas pārvērtības pēc manis raudin raud, bet man un mīļajam patīk mani daudzkrāsainie mati, vot.:)

mieru_tikai_mieru    4 kopš kura laika sirmi mati ir kauns? Nav jau netīras zeķes.

Deisa      Dēļ tādas attieksmes laikam arī krāso. Mūsu sabiedrībā nezin kāpēc sirmums jāslēpj. Cittautiešiem arī ir ko brīnīties, ka mums te teju katra sevi cienoša sieviete krāsotiem matiem. Reklāmās arī aktuāla piebilde - aizkrāso sirmos matus. Nez, būtu tie sirmie mati, es laikam būtu pa slinku regulāri saknes krāsot. Varbūt nedaudz ietonētu zilus vai zaļus - nu tāds riktīgi trakais babulis. :D Mammuks arī tagad gandrīz pa pliko matus apgrieza, audzēs īstos, apnika krāsot.
Vispār jau krāsas ir, lai iepriecētu, nevis, lai skumjas noslēptu.

ziedonis76  1   nu tieši tāpēc nevajag cilvēkus mānīt,ja ir tad ir....tas ir dabīgi un skaisti,lūdzu sirmās līdz apm manam vecumam rakstiet man...es uzskalusīšu jūsu sāpi.....īstenībā tā nekāda sāpe nav...galvenais lai būtu saulesstariņš.....vai ne jaunkundzes iesirmās...

Weejainaa_    1 Sirmums nav veneriska saslimšana,par ko būtu jāšausminās... :) un nelīp...nebaidies!

never_pa    1 nu un? Man arī ap 23 sāka parādīties pirmie sirmie mati, nekādu diskomfortu tajā sakarā neizjūtu. Esmu krāsojusi un turpināšu regulāri to darīt :)

MaryClaire    1 no Tevis - un nav uzbrauciens?! man šķiet, ka pat, kad izpūt gaisu no mutes - jau tas izklausās pēc uzbrauciena.
lai tik Tev pašam vienīgā bēda būtu savi sirmie mati

Mirx  1   Hmz.. Es kaut kur dzirdēju, ka sirmi paliekot no krāsošanas....

Deisa    2 Vispār jau pirmais sirmums nereti sievietēm parādās pēc dzemdībām. Protams, ka grūti! A ko Tu domā? Būtu večiem jādzemdē, viņi jau sirmi paliktu tikko sāktu seksot - no domas par iespējamajām dzemdībām vien. :D

elsa    1 Tad iedomājies, autor, savu šoku, kad ugunīgai sarkanmatei vai šatenkai esi ielīdis biksīties, bet tur sirms! Jeb to arī jākrāso?:D

p_p      Nez, kas tur ko īpaši runāt/nerunāt par sirmiem matiem?
Kādi nu kuram tie gēni ir, tā tas sirmums parādās (vai neparādās).
Lielākajai daļai, diemžēl, sirmums nemetas vienmērīgs, tādēļ paskats ir kā hiēnai - noplucis. Aizkrāso un miers.
Nepatīk krāsot, staigā ar sirmiem un miers.

Sindass      Esmu redzējusi sirmus matus bērniem..9-10gadi...

inito4ka    1 ...tā ir visīstākā ģēnētika!! Kā nu iedzimst -tā ar ir .
Pie tam ,tas mantojums parasti ir no viena vecāka.
Konkrēti varu pastāstīt par sevi > no mātes puses ,mums visām pirmie sirmie parādījās 33 g vecumā.... gan omei,gan mammai gan man. Tēvs vēl šodien ir sirms tikai par 30 % un tas ir 70 gados.
... nu ir tā,ka tās saknes lien ārā nenormāli ātri.... pēc būtības,jākrāso katras 3 nedēļas. :(
a kam tagad viegli ? :)
nu bet mēs visi esam tikai cilvēki.... un ir tādi jēdzieni: kā slinkums,nevaļa, naudas trūkums.... un tad, tas sirmums,pat nokavēts par 1 nedēļu, ,,spīd un laistās ,, mūsu galvās :)))

allldis  1   Jaunām sievietēm sirmums matos ir pārāk reta parādība, lai citi par to uztrauktos. Drīzāk vērotājs nespēj noteikt dāmas vecumu un spriež pēc svaiga un labi saglabāta vizuālā tēla, kura trāpijusies nabadziņam ceļā,kad nav paspējusi veikt visus matu toņa regulēšanas procesus... Neredzu problēmu, bet var ieteikt sirdsmieram labas acenes.

Lucy      nav sirmu matu ,visām mūsu dzimtas sievietēm no 50-60 tajā vidū tik sāk sirmot.
vispār jau dikti nesmuki izskatās tās sirmās saknes,vai nu jakrāso vai lai dabīgi
un vīrieši ir nemazāk sirmi,es pat 2ivus pazīstu kuri krāso matus,pat pamanīt nevar,ļoti jau laba frieziere,piemeklē krāsu tonim dabīgajam toni

Līdzīgi jautājumi
Matu krāsas (sarkanas) noņemšana (11 atbildes)Matu krāsa gaišiem matiem? (13 atbildes)Matu krāsas noņemšana (9 atbildes)Puiši, kas krāso matus? (18 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu