Bija bardainais plikpauris, kļūva matainais bezbardnieks.

Procedūra darga, bet matus jau sen uz galvu pārstādā no citu ķermeņa daļām - no krūtis, no padusēm. Nezinu vai iedomājušies - varbūt jūs dzirdējat ? - ņemt no bardas, bet, tajā ir tas pluss ka atgūvot "jaunus" matus, pie tā vairs nevajadzētu skūt seju :)

nazis  2   Ko lai dara tie, kam uz citām ķermeņa daļām nav tik daudz, lai "apstādītu" visu pauri. Man tik vien sanāks kā cekuliņš, un pie sievietēm būs kauns iet ar tādu pliku ...
Atceros armijā mums bija viens sevišķi spalvainām krūtīm. Vienreiz viņu iespieda kaktā (pa jokam) un sāka raut arā spalvas, dalīt citiem kā stādu - man neieaugās.

Geisha    4 Personīgi pazīstu vīrieti kurš pārstādīja matus no skausta uz pieres daļu. Procedūra dārga. Vispirms galvu noskuj, tad "izravē " skausta daļā un tad "stāda" pa vienam un bez narkozes. Viss tas ilgs kādas 10 - 12 stundas.
Man patīk plikpauraini vīrieši. Nevajag šampūnu pirkt un frizieri apmeklēt.

Jurijs1962Augums163    2 1 mats - 1 $ , vajag 100 000, parastam mīrstīgajam nesasniedzāma summa, bet
ko līdz šim nevaru saprast - kāpēc daudzie miljonāri staigā pļēšie

anis    3 Nu,saka jau-tie ,kam ir galvā,neuztraucas par to ,kas ir uz galvas... un daudzi tur uz "nullīti" prieka pēc.

Tinte    2 Labāk bez matiem, nevis kaut ko pārstādīt. Izskatās vīrišķīgāk.

anis      Labi pārstādīts jau tikpat kā būtu bijis paša... Ja kādu tas dikti satrauc-lai tak nomierinās,tagad ne to vien pārstāda,protezē. Daudzi patiesi atgriežas dzīvē.

kvarts    1 Pārstādīt var tikai un vienīgi galvas matus, un pats process nav tik nežēlīgi dārgs tikai kādus 6-10 tūkstošis ja diezgan papliks pauris. Pārstādītie mati nekad ārā nekritīs, bet ja matus sāk pārstādīt periodā kad notiek aktīva matu izkrišana, bar gadīties ka paliek tikai iestādītie mati....

VECA_PIEPE  1 13 ...tie ,kam ir galvā,neuztraucas par to ,kas ir uz galvas... (c)
/anis viedoklis #20:21/
______________________________________________

Pilnībā piekrītot šim viedoklim, varu tikai piebilst to,...ka šarmantākie, mīlēties gribošākie un mīlēties varošākie, attiecībās ar sievietēm saprotošākie un mīlēšanās lietās prasmīgākie un maigākie,...ir tieši vīrieši ar izteikti plāniem matiem uz galvas vai dabiskie plikpauri.

Starp citu, pārsvarā tieši šie ir tie vīrieši, uz kuriem var paļauties gan biznesa darījumos, gan koleģiālus darba jautājumus risinot, gan korišu "veču lietās",...tā arī uz viņiem var paļauties sadzīvē un ģimenes lietās.
... Gudra sieviete zinās kā šo vīrieti savanģot uzticīgā laulībā uz mūžu un zinās arī to, ka šis vīrietis savas ģimenes dēļ būs gatavs uz visu,... ja viņš tiks savas sievas godāts un cienīts.

Tessa    3 nu kadas glupiibas nak no citu pirkstiem, tas ir pratam neaptverami. nemaz nebriniitos, ja autoram barda augtu no zemjostas matiem.

av2    3 jaa, nu mati "ir vissvariigaakais" viirieti, tas tochna :))
Cilveekiem laikam nav ....nav probleemu dziivee, ko lai saka citu.

Geisha    4 C 9.49 "Cilveekiem laikam nav ....nav probleemu dziivee, ko lai saka citu.".
Tāpēc katram vīrietim vajag sievieti, kura gan radīs problēmas, gan atbrīvos no liekās naudiņas. Un nevajadzēs vīrietim satraukties par savu matu esamību vai neesamību.

av2    3 vienkaarssi, peedeja laikaa sakusi vairoties ssitie, nu taisa manikiiru, paarstaada matus, izravee uusas, staiga pa solarijiem, un....nu apseedies pie galda ar taadu, un kad taads tresso reizi saak kkemmeties, un luureet spogulii, nelabi paliek.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu