Bez matiem!

Vai esiet kādreiz noskuvuši matus? Dažādu iemeslu dēļ - stiliņš, karsti vasarā, neaug, labāka saskarsme ar kosmosu utml.
Pie reizes - kādi ieteikumi matu augšanas stimulēšanai?!

erucanob (2014-05-07 20:57)      Lai labi izskatītos,galvaskausam ir jābūt ļoti ideālai formai.Tāda reti kuram ir.Jā,un glītai sejai arī,citādi pēc krokodīla,ja ar matiem,čolku,frizūru var sevi izdaiļot,tad ar pliku paurīti nekā.
Protams,ja mati nogājuši ķīmijterapijas dēļ,tad cita runa.

IngaGuna (2014-05-07 20:59)      varen seksīgi izskatās vīrieši ar noskūtu galvu, parasti viņi ir arī kopti. Tā kā uzturot šo stilu bieži ir jāiet pie meistara viņi ir ieinteresēti, lai mati augtu lēnām un lidzekļus meklē ar pretēju efektu.

erucanob (2014-05-07 21:01)      un matu augšanai it kā līdzot kalmju sakņu novārījums,varbūt arī aptiekās var meklēt.Drogās pirktajam ticamība maza.
Vēl te var palasīt.http://forums.sieviesuklubs.lv/skaistuma-un-modes-lietas/?t=6401

Mooonlight_shadow (2014-05-07 21:02)      Kokrēti patīk cilvēki bez matiem. Kaut kas tai visā ir rihtīgi seksuāls :) Erucanob....daži cilvēki ir krokolīli dvēselē :) Tur neviena galvaskausa forma nelīdzēs :)

sleitz (2014-05-07 21:12)      Esmu, nav ne vainas. :D

Aizspogulija (2014-05-07 21:43)      Puiši bez matiem patīk ,taču kā jau izskanēja viedoklis _Sievietei mati ir saikne ar kosmosu ,varu teikt ka pirmavoti ir Mati !
Savulaik mazgāju matus ar rupjmaizi ,ar olas dzeltenumu ,auga griezdamies !

kloss (2014-05-07 22:02)      Es sevi nemaz ar matiem vairs neatceros. Sen, sen atpakaļ joka pēc nodzinu uz globusu. Uzreiz meitenes un jaunas sievietes sāka ievērot (Ar labiem rezultātiem :) ), arī man pašam bija vieglāka sajūta un tā panesās.
Ja ataug garāki par 3 mm tā vairs nejūtos savā ādā ... :)

MrJones (2014-05-07 22:35)      Sieviete bez matiem??! Brr.....neee...man buutu sajuuta, ka satiekos ar manekenu..! :)

neratni_stasti (2014-05-07 23:04)      Nez, vīrieši bez matiem - tikai tad, kad pašu mati krīt laukā, tad tas ir labākais risinājums, bet citādi - labāk ar, nekā bez. Sieviete bez matiem - tas gan stipri jocīgi būtu.

adamsone (2014-05-07 23:18)      Prātā nenāk, nav nācis un nenāks. Sieviete gados bez matiem labākajā gadījumā tiek uzskatīta par slimu. Iztikšu bez kontakta ar kosmosu.
Vīrietis bez matiem ir pašsaprotams, nu tā tas vnk ir. Citiem piestāv, citiem mazāk, sportiska stila vīriešiem parasti piestāv.

AivarsN (2014-05-07 23:27)      Mati taču ir antenas.Kādi sakari ar kosmosu var būt bez antenām? Noskujot matus,pavājinās smalkās maņas,piemēram intuīcija.Arī sirdsapziņa tiek slāpēta,kam tā varētu traucēt,kā militāristiem,izsitējiem,skūtgalvjiem.Bet pavērojiet,kādi mati bija agrāk un ir vēl mūsdienās izciliem zinātniekiem,mūziķiem un citu garīgo sfēru pārstāvjiem.

Saxon (2014-05-07 23:37)      Kaut kad sen atpakaļ, dedzinot kūlu, man matos tika uguns, tad dabūju griezt uz pliko. ļoti normāla sajūta bija. ;) Kad sēdēju sutkās, daudziem biju draugs, un visi mēs bijām ar plikām galvām, jo tā ir stilīgāk. Senāk ar gariem matiem mani sauca par āzi, tas bija sāpīgi :( Senāk es liku skruļļus, un man bija lokas, meitenēm ļoti patika kā es par saviem matiem rūpējos. Tas bija līdz vidusskolai, vienai meitenei ļoti patika. Un manas frizūras dēļ es bieži tiku pie seksa. Ā, jā, mēs tad bijām nepilngadīgi, bet sekss bija labs ;) Šobrīd man patīk ka mati īsi, jo vasarā viņus nevajag. un nav jāķemē, jāliek želeja.
Man arī patīk īsi mati meitenēm, ar nosacījumu ka viņas ir skaistas, vēlams slaidas, ar jauku augumu. tad ir skaisti

Saxon (2014-05-07 23:43)    1 Man reiz bija sekss ar īsmatainu meiteni, man ļoti patika. Mēs bijām ļoti tuvi. Tagad es gribētu vēlreiz viņu satikt.

JurisK (2014-05-08 01:59)      Ja redzi kailu kalnu, tad zini, ka taa dziilees sleepjaas bagaata ruuda! To es kaa plikgalvis saku:) Daudzi censhaas mums liidzinaaties, reizeem apbriinoju cilveeku sapraatu - vinji ir tik ietekmeejami!:)

mieru_tikai_mieru (2014-05-08 06:20)      piekrītu viedoklim par matiem kā antenām. Savulaik matu nogriešana bija apkaunojošs sods (piem., japāņu karotājiem), plika laukumiņa izskūšana galvvidū - mūku zīme, uz nāvi notiesātajiem vispirms noskuva matus. Savādi, ka arī padomju laikos, kad puikas ņēma armijā, pirmais, ko darīja - nodzina matus. Lai nespurojas. Kardinālu matu nogriešanu sievietei atzīstu, ja tā ir nepieciešamība (pēc staru terapijas), ja tā ir protesta forma (kā O´Conor), ja ir nepieciešams tikt vaļā no pagātnes rēgiem (pārraut attiecības, kas nomoka, sēras utml.). Patīk vīrieši ar gariem (koptiem!) matiem.

JurisK (2014-05-08 06:36)      Iisti neatminu, laikam 1968.gadaa, kad Riigaa gandriiz notika hipiju kongress(pirms tam bija Kaunjaa, tur armija izdzenaaja) -uz tagadeejaas Elizabetes ielas starp Suvorova un Barona ielu staaveejushas armijnieku mashiinas ar frizieriem - visus puishus ar gariem matiem kjeerushi un griezushi uz nulliiti. Griezums uz nulliiti ir urku paziishanaas ziime, muusdienaas ofisa planktons un veel dazhi censhaas meetaat, peec vinju domaam, krutos dzhekus, muuviji(ne kino) arii iespaido to pashu planktonu. Ljoti iisi mati labi izskataas tikai plikgalvjiem, praktisku apsveerumu deelj armijniekiem un liidziigaam profesijaam ieteicami. Bet taa -nekaa gliita vai kruta tais lisijpaueros neredzu. Veel arii var naudinjas ieekonomeet - pie friziera nav jaaiet!:)

es_39 (2014-05-08 08:40)      Pliks paurītis man nekad nav bijis, bet ļoti isi mati ir bijuši dzīves posmos, kad vajadzējis vairāk spēka. Tajos dzīves mirkļos, kad vajadzēja būt stiprai un nevarēju būt sievišķīgi vāja. Karjeras sievietei piestāv īsi mati, lietišķa vidē sievieti ar īsiem matiem uztver nopietnāk.

hefny (2014-05-08 08:44)      1. ja vīritim ir plikpaurības problēmes /jebkurā vecumā/,tad ķemmēt garus peisakus pāri galvai ir reāli nožēlojami smieklīgi!
2. ja cilvēkam/vīrietim vai sievietei/ir ķīmijterapija,-tad ir tieši ši bezmatu grizūra,-un tur neko nevar padarīt,-jauns vai vecš,-un to nenovēlu nevienam/par to smieties vai apspriest ir zemiski!/.
3. zinu,ka tad ,kad jaunam 26gadus jaunam/gudram ,strā´digam uc-cilvēkam bija bezizeja/ķīmijterapija un izdzīvošanas process/,-tad draugi solidarizējās un noskauva matus1Tas reāli bija labi!
4. piekrītu-krokodilsdveselē un cūciskas domas/izdarības reāli naF ne smkas/ne pieņemamas/ne sexi vai cool!
5. man arī patīk kngi ar īsiem matiem,parastu vīrišķigu frizūru vaipat bezmatu variants,jo šrms jau ir kunga labajās domās, smaidošajās gudrās acīs,drošibas sajūtā,ko sniedz ar aizvēja plecu,kā arī darbīgā gudrā,vēŗigā prātā,roās,ka ir pareizās vietās. :)

Deisa (2014-05-08 09:19)      Dziedātāja Liene (Candy) bija nogriezusi emocionālu apsvērumu dēļ, nu vismaz pati tā teica. Un tad vēl zinu vienu sievieti, kas apgrieza matus pavisam īsus, lai ataudzētu dabiskos, apnika krāsošana. Ir dzirdēts, ka atbrīvojoties no matiem savā ziņā atbrīvojas no pagātnē uzkrātās enerģijas. Ja tā bijusi piesātināta ar pārdzīvojumiem, negācijām, tad nogriežot matus var it kā attīrīties. Konkrētāk komentēt gan nezināšu, tik tāda teorija.
Ataugt smukiem un veselīgiem palīdz diždadžu eļļa, serumi.

never_pa (2014-05-08 10:09)      Ir bijis mazs, mazs ezītis, tīri intereses pēc. vasarā, kad esi nosauļojies, pat ļoti smuki. Augšanu jāstimulē nekad anv bijis, aug kā nezāles. Bet Deisa pareizi saka par diždadžu eļļu, var skalot dažādos zāļu tēju novārījumos, masēt galvu ar ķemmi, lai normāli apasiņotu galvas ādu.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu