Matu pārstādīšana

Matu pārstādīšana - jautājumi un diskusijas

Bija bardainais plikpauris, kļūva matainais bezbardnieks. (13)
Procedūra darga, bet matus jau sen uz galvu pārstādā no citu ķermeņa daļām - no krūtis, no padusēm. Nezinu vai iedomājušies - varbūt jūs dzirdējat ? - ņemt no bardas, bet, tajā ir tas pluss ka atgūvot "jaunus" matus, pie tā vairs...
...tie ,kam ir galvā,neuztraucas par to ,kas ir uz galvas... (c)
/anis viedoklis #20:21/
______________________________________________

Pilnībā piekrītot šim viedoklim, varu tikai piebilst to,...ka šarmantākie, mīlēties gribošākie un mīlēties varošākie, attiecībās ar sievietēm saprotošākie un mīlēšanās lietās prasmīgākie un maigākie,...ir tieši vīrieši ar izteikti plāniem matiem uz galvas vai dabiskie plikpauri.

Starp citu, pārsvarā tieši šie ir tie vīrieši, uz kuriem var paļauties gan biznesa darījumos, gan koleģiālus darba jautājumus risinot, gan korišu "veču lietās",...tā arī uz viņiem var paļauties sadzīvē un ģimenes lietās.
... Gudra sieviete zinās kā šo vīrieti savanģot uzticīgā laulībā uz mūžu un zinās arī to, ka šis vīrietis savas ģimenes dēļ būs gatavs uz visu,... ja viņš tiks savas sievas godāts un cienīts.
Personīgi pazīstu vīrieti kurš pārstādīja matus no skausta uz pieres daļu. Procedūra dārga. Vispirms galvu noskuj, tad "izravē " skausta daļā un tad "stāda" pa vienam un bez narkozes. Viss tas ilgs kādas 10 - 12 stundas.
Man patīk plikpauraini vīrieši. Nevajag šampūnu pirkt un frizieri apmeklēt.
C 9.49 "Cilveekiem laikam nav ....nav probleemu dziivee, ko lai saka citu.".
Tāpēc katram vīrietim vajag sievieti, kura gan radīs problēmas, gan atbrīvos no liekās naudiņas. Un nevajadzēs vīrietim satraukties par savu matu esamību vai neesamību.
Nu,saka jau-tie ,kam ir galvā,neuztraucas par to ,kas ir uz galvas... un daudzi tur uz "nullīti" prieka pēc. nu kadas glupiibas nak no citu pirkstiem, tas ir pratam neaptverami. nemaz nebriniitos, ja autoram barda augtu no zemjostas matiem. ··· Matu pārstādīšana: Bija bardainais plikpauris,... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu