Kā likt ilgvilņus mājas apstākļos?

Ja vēlos ielikt ilgvilņus mājas apstākļos, iesakiet lūdzu, kur nopirkt labu un mazāk kaitīgu matiem sastāvu.

kristaline      Nijole,nu kam Tev taada pashdarbiiba?Nu nevar veikalaa nopirkt labu ilgviljnju sastaavu.Leetaak tas arii nebuus!Tici man!:)

SVARUVEEROTAAJA    2 Ka nenodedzini tos savus matus...aizej labāk pie normāla friziermeistara. Bet krāsot gan vari mājās ar profesionālajām krāsām, labi sanāk.

Rubiina    1 Liec vien mājas apstākļos...tikai laicīgi vāc info, ko darīt ar sabojātiem matiem:)

ekstase      sievietes gan reizēm ir jocīgas!!!! lai tik dažus latus ietaupītu, gatavas riskēt ar savu matu veselību šajā gadījumā !!!!!! Kad beidzot iemācīsieties sevi mīlēt? Varu derēt, ka tad, ja tavam vecajam vīram vajag jaunu kreklu, tu neskopojies tā un uzreiz skrien pirkt... un kad bērniem vajag kārtējo datospēli vai jaunas nike botes, ar neskopojies, bet sev pārdesmit latus ziedot, lai skaisti aizietu uz labu frizētavu un sakoptos- to redz nevar!!!!!!

Evia  1   tad frizētavā arī prasi.....un uz vietas nopērc visu, kas nepieciešams. 2010-04-27

snakeshit      No bērnības atceros to ilgviļņu likšanas smaržu, tāpat kā smaržoja dzelzceļa gulšņi , vai tieām neviena fida vairs nezin kā to darīt, visas vecmammas jau citā saulē? Bija tādi plastmasas rullīši kā sietiņš ar gumiju, satina, gumiju pāri un laikam turēja, līdz izžūst.:)) Nu kās es vienīgais to murgaini atceros:)) Labāk pajautā te kādai vecai smilškastei, es vairāk par dzinējiem, eļļainām rokām rokām metālu, koku un dzīvi:)) 2015-05-15

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu