Svars

Svars - jautājumi un diskusijas

Vai aukstajā laikā Jums nāk klāt liekie kg? (24)
Kopš decembra vidus - pa visiem šiem svētkiem un aukstā laika dienām ir nākuši klāt 3.5kg. Vai tas ir daudz? Ko darīt? Trenažieru zālē parasti ļoti svīstu (vienmēr ir līdzi dvielis), bet šodien gandrīz nekas. Loģiski, ka ...
Ne jau no aukstā laika ,nāk kg. vienkārši mazāk gribas kustēties ,ārā galvu negribas bāzt , bet sēžot istabā tas ir neizbēgami , ja vēl kārtīgs ēdiens - laba apetīte ,tāpēc paseko līdzi cik , ko ēd pirmais punkts ,otrais ,kustības ,ja slinkums vingrot ,uzliec kārtīgu muziku un izkusties no sirds ,vislabākā vingrošana, un vairākas reizes dienā , rezultāti garantēti un nav jādomā kā tagad darīšu ,kā likšu kriso ,kā labo kāju ! Organisms pats kustēsies ,tikai ļaujies ,tevi taču neviens neredz , ja esi atraktīvs dejo kāda priekam ,arī pašam tiks prieks ! Lai veicas ! Recepte vienkaarsha, mazaak vajag riit! Aukstais ,laiks ietekmē ,tādā veidā,ka cilvēki mazāk kustas,jo ārā ir aukstums,pieēdās un gultā,bet apēstā barība netiek tik daudz pārstrādāta,tā arī aiziet liekajos kilogramos,sāk veidoties tauku slānis,tāpēc,ja gribi vainot auksto laiku ,tad nesanāks vis... gribi,lai nebūtu liekos tauku,tad intensīvāk ir jākustas,jānodarbojas ar sportu,ej pastaigās,ja ir tam laiks,slēpo,vispār vari nodarboties ak ko vien gribu,kur ir daudz jākust. Veiksmi! nebūs taisnība Jozolsen...atkal nebūs...Kaut arī seksa laikā tev šķiet, ka tas ir īsts treniņš un tu svīsti kā cūka, zinātnieki ir izpētījuši, ka aptuveni 70kg smags vīrietis minūtes seksa laikā sadedzina 3,5 kalorijas. Ja tas izklausās daudz, tad paturi prātā, ka šis pats vīrietis sadedzinātu trešdaļu no 3,5 kalorijām, vienkārši skatoties televizoru. Ka tik štovētie kāposti un citi svētku labumi nav pie vainas tam svara pieaugumam.. ··· Svars: Vai aukstajā laikā Jums nāk ... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
normāls svars 15 gados? (17)
Tātad esmu 15 gadus vecs gribu pieņemties svarā , bet nesanāk varbūt kāds ieteiks kautko? Augums - 180cm Svars - 52kg Nez... Varbūt tas ir normāli priekš mana vecuma.
Galvenais ēd sabalansētu un veselīgu uzturu. Nekādā gadījumā nedzer limonādes.. Nekad neēd jogurtus un bulciņas, baltmaizi.. aizej pie sava ārsta,alūdz asins analīzi un vairogdziedzera hormonu analīzi,ja normāli ēd ,tad analīzes būs labas-ja ne ar dakteri izrunāsiet problēmas/arī par pubertāti/ jo ilgāk slaids paliksi,jo pašam labāk.Piebrist vēlāk parasti un tad nezin kā atkal tikt tievi. Jaunam tak tas normāli. Es līdz apm 23 gadu vec arī svēru ap 50 kg .. svars pieaug līdz ar vecumu ... bet aiziet līdz savam ģim ārstam varbūt tomēr vari - kā te iesaka . Grūti spriest. Ja tu nesēdi uz kaut kādas diētas, nebadojies, bet ēd normāli, tad vajadzētu būt visam kārtībā. Kā lasminaxxl pareizi teica, ka svars ar vecumu pieaug. Internetā kaut kur varēja atrast ķermeņa masas indeksa kalulatoru, kas noteica vai svars ir normāls, bet tajā tika arī ņemts vērā vecums. Lielākoties ĶMI kalkulatori šo faktoru neņem vērā. ··· Svars: normāls svars 15 gados? lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Krītos strauji svarā (10)
Kā regulēt organismu, lai nekristos svarā?
aizej pie ārsta Var būt problēma ar vairodziedzeri!Kāpēc neaiziet pie ārsta un neuztaisīt analīzes! Tas nav labi, ja ēd un dzīvo normāli. Ir jēga apciemot doku. No sākuma jānoskaidro iemesls, kādēļ strauji krīties svarā. Tā var būt pazīme kādai nopietnai veselības problēmai. Adatu terapija labi palīdz. ··· Svars: Krītos strauji svarā lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Smēķēšanas atmešana un liekais svars (24)
vēlos atmest smēķēšanu, bet bail, ka nepieņemos svarā. nesen nometu apēram 8 kg, tagad vēlos atmest smēķēšanu, bet bail, ka nepieņemos svarā, tad viss būtu vējā, KO darīt? varbūt kādam ir pieredze šādās lietās???
skatoties, cik daudz tagad nopīpo? Ja vairāk nekā pusi paciņas dienā, tad visticāmāk, ka svars tiešām nāks klāt.. Cilvēks bez baudas iztikt nevar - ja ne uzpīpēt, tad kauko garšīgu apēst tā vietā :)) Interesants fakts ir par to, ka no riitiem labak vispar neest, jo taa vajadziiga energjija, kas mums javelta darbam vai macibam, kuram nu kas, tiek patereeta ediena sagremosnai, parstraadei. Tapec biezi pec eshanas uznak tads kaa noguruminsh un ir velmes pasnaust un darbi tik raiti nesokaas kaa gribeetos. kāds šobrīd ir svara un auguma samērs?

tikai informācijai, es(es atļaušos šeit vispārināt - daudzi vīrieši) negribētu skūpstīties ar smēķējošu sievieti, bet ja no viņas staro dzīvība un ir daža lieka riepiņa, ar to.... mēs kaut kā tiktu galā. bet tieva, tieva nopīpējusies radība... gaumes jautājums, protams.
Tad jau gan- 55 kg kāds kg klāt vai velāk nost- neskādēs. Bet par smirdēšanu- saost var arī vienu vissmalkāko cigareti...pašam jau neliekas. meitiņ, es sāku smēķēt sestās klases beigās. atmetu 33 gados, sāku atmest 32. tas ir stāžs. sievietes "garšo" savādāk, kuras smēķē un kuras ne.
bet vēl svarīgāk ir tie cilvēki, kuri tevi mīl. ja! tevi mīl, cilveks tev vēl labu un drīzāk vēlētos, lai nav tabakas un pacietīs tos dažus kilogramus.
kas attiecas uz sevi. tev nemaz tā nesanāks ar vienu piegājienu atmest. tikai nezaudē drosmi un nesaki ´es nevaru´. to, ko nevar šodien, pats no sevis notiek rīt.
netikumi ir ļoti cieši saistīti ar apziņu, tie to ekspluatē, pakļauj cilvēka gribu. tāpec, galvenais ir gribēt.
where is will, there is a way.
··· Svars: Smēķēšanas atmešana un ... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Atslodzes dienas (24)
Kāda ir pieredze un ieteikumi atslodzes dienu ievērošanā ar mērķi uzlabot veselību un kontrolēt svaru? Vairāk interesē personīgā pieredze un protams rezultāti.
Man savulaik bija labs svara ierobežošanas veids - kā nokļuvu slimnīcā , tā 3-4 kg nost dažu dienu laikā . Slimnīcas ēdieni ir pliekami, bez taukvielām , treknumiem , bet bada sajūtu neizjutu . Tad nu piekritišu Volandam - vienkārši centies ēst prasti , svars noregulēsies pats , nebūs ne diētas , ne atslodzes dienas jāievēro. Pāris dienas dzīvot uz ūdens un šķēles rupjmaizes var tad , ja vajag ielīst skaistā kleitā - neizspiedīsies vēdera aprises ... Kādu laiku pirms grūtniecības regulāri ievēroju atslodzes dienas - vienu dienu nedēļā neko neēdu, tik dzēru. Svaru gan man, jaunai un plaukstošai meitenei tas neietekmēja, jo kāda biju pirms atslodzes ievērošanas, tāda arī vēlāk. Un patika tā viegluma sajūta. Sākumā šķita pasmagi, ka ēst gribās, bet gana ātri pierodi un zini - trešdiena, o, šodien es neēdu, i viss.
Par ietekmi gan ko grūti teikt, nekādas lielās izmaiņas nejutu, taču apziņa, ka zarnu trakts dabū atpūsties, bija gana spēcīga motivācija. :)
Nu nez, ruudija, man atslodzes dienās neko neprasījās. Vienu dienu neēst patiesībā nav tik traki kā varētu likties. Galvenais ir vienkārši caur sevi izlaist, ka nav vajadzīgs, lieki, ka ēšana ir tikai ikdienišķs ieradums.
Citādāk, ja ir ģimene, bērni. Es laikam būtu par slinku domāt, ko bērniem vakariņās ēst dot, ja pašai atslodzes diena, tāpēc tagad vairs ar atslodzi nekrāmējos. Lai gan tagad pēc šīs tēmas uzsākšanas, varbūt uz vasaru varētu atgriezties pie kādreiz iesāktā.
Savukārt jogurtu, dārzeņus - nu kas tā par atslodzi? Vegāniem tā ir ikdienas pārtika. :)
Man sakarīgāk liekas skatīties ko ēd katru dienu. Un obligāti atrast kādas fiziskas aktivitātes. vienu reizi nedēļā var atpūtināt organismu no pārtikas sadales. Ir varianti.
1. dzert tikai tīru ūdeni (bērzu sulas).
2. dzert kefīru/jogurtu/paniņas vai augļu/dārzeņu sulas.
3. lietot svaigus dārzeņus vai augļus un dzert ūdeni.
4. uz visu dienu 4 ēdienreizēm sadalīt 2 ābolus, 1 paciņu biezpiena (ļoti labs skalojamais līdzeklis) + ūdens
Ja atslodze plānota veselības uzturēšanai, tad var izvēlēties jebkuru vienu nedēļas dienu un "piekopt" rituālu. Ja svara nomešanai - pieskaņot atslodzes dienu Mēness fāžu maiņām. Smieklīgi izskatās, bet efekts ir acīmredzams.
Tomēr (pp) varu teikt, ka ne katram izdosies nomest svaru ar atslodzes dienām. Jo organisms ir tik viltīgs, ka ātri vien piemērojas jaunajiem apstākļiem un iemācās veidot uzkrājumus pat no ierobežotiem barības daudzumiem. Sakarīgāk ir revidēt ikdienas ēdamo un palielināt fizisko slodzi. Personīgi man ļoti efektīvi iedarbojas 2-3 mēnešu veģetārie periodi.
··· Svars: Atslodzes dienas lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Kā pieņemties svarā? (31)
Stresojot ļoti vājēju./nevaru ieēst/Lai veiktu noteiktu procedūru,kas paredzēta pavasarī,man jāpieņemas svarā vismaz 50 kg . Man ir jāuzbarojas./bez jokiem.../ jau iepriekš pateicos par saprātīgiem ...
Par 50 kg?! Tad tu gribi svērt 100 kg? Vai tomēr līdz 50 kg? Laikam jau tā būs. Vienā žurnālā lasīju padomus tām, kuras grib uzbaroties: katru dienu jāizdzer 200 g, šampanieša, jāapēd visaz 2 baltmaizes rikas as sviestu un lasi, jāēd šokolādes konfektes. Nopietni. Pie daktera biji shai sakaraa? Noteikti aizej! Faktiski jau svars nemaz nav tik zems, vismaz ne paarlieku zems:) Zināma problēma.Pēc manas pieredzes jābeidz stresot,centies atvairīt nepatīkamās domas un ēd vairāk,bet neiesaku treknu,pārāk saldu.Kādreiz mēģināju dzert alu,kurā iejaukta nevārīta ola.Kaut kas jau līdzēja,tikai nezinu,alus vai nenervozēšana.
Lai veicas!!
Sakultu svaigu olu ar cukuru, rīsus, saldo krējumu, vistas gaļu, kūciņas... utt. vispār, man jau liekas, ka svars ir tīri atbilstošs augumam.
iesaku aiziet pie ārsta!
un vēl, neēd vienveidīgu pārtiku, jo no tā tikai sačakarēsi kuņģi, un nebūs nekādas jēgas.
··· Svars: Kā pieņemties svarā? lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Kā vīrietim strauji pieņmties svarā? (28)
Kā strauji pieņemties svarā, ja iedzimts slaidums no tēva puses? Varat ieteikt vienalga ko, ķīmijas, injekcijas, pelmeņus utt. jo vairāk dažādu padomu, jo labāk......
Pie daktera. Moš vairogdziedzeris slims, ja esi izkāmejis. Tu esi slaids vai kārns,tās ir 2ivas dažādas lietas?:))
Katru rītu brokastis gultā,ar seksu nenodarbojies uz darbu neej,vispār ieprogramē dzīvi tā,lai mazāk jākustas:))
ir draugs kurš visu mūžu trennējas un cenšas uzēst/uztrennēt massu: ēd 5-6 reizes dienā, skaita olbaltumvielas, ņemās nopietni.
0 rezultāti 25 gadu laikā. Viņam ir superstruktūra un nekādas masas.
Dietologi atzīst, ka uzbaroties "kārnajiem" ir gandrīz neiespējami.

Samierinies. Piemēram, man patīk kārnie. Tikai drusku garāki kā tu.
tie kas atmet smēķešanu pieņemās svarā. kjiimijas gan ne.ka saka Juris-pie daktera,tad pie dietologa,lai izveido sabalansetu edienkarti,svaru zale.
strauji nav labi ne pienjemties svara,ne notievet.
··· Svars: Kā vīrietim strauji ... lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Esmu nenormāli resna - ko darīt? (49)
Jā! esmu resna, diētas nepalīdz, sporta aktivitātes arī....es izmisīgi cenšos tikt vaļā no briesmīga ļengana vēdera un nekas nepalīdz:( var būt lipoksācija? vai ir kādam pieredze?
atceros vienu šovu, kur amerikā viena 13 gadīga apaļa jeb politnekorekti sakot resna meitene sūdzejās, ka nekas nepalīdz notievēt...es domāju, kas tie par brīnumiem, beigās izrādījās, ka viņa visu laiku ēd, nepārtraukti...un pati stāsta, ka nekādas diētas un vingrojumi nepalīdz...bet tikai tāpēc, ka viņa jau neko arī nedarija...es to saucu par amerikāņu stulbumu...cerams, ka latvijā tādu ir maz... Dangers and risks associated with liposuction procedures include:

Shock (a patient will usually be affected in cases when not enough fluid is administered and replenished during surgery process)
Different infections (streptococci, staphylococci)
Skin discoloration

Small blood cells from fat in the bloodstream that block blood flow to tissue (fat embolism)
Uneven fat removal and distribution asymmetry of the fat agglomeration.
Reactions to drugs or overdoses of lidocaine used in the procedure
Accidental damage to nerves, body tissues and organs, and surprisingly burns due to heat or instruments used for the liposuction procedure
Fluid overdose (happens in most cases after the operation)
Excessive bleeding, formation of blood clots

Patīk?
Visefektīvākā metode vienmēr ir bijusi - patērēt vairāk kaloriju nekā apēst +sports. Sports vienmēr palīdz, galvenais vienmēr un regulāri ar to nodarboties, nevis 2-3 mēnešus pastaigāt pa sporta zāli un cerēt uz nez kādu super rezultātu. Rezultāts var būt pēc gada vai pat diviem..un jāatsakās no saldumiem, jo tie ātri uzsūcas organismā. Varbūt pamaini domāšanu? gribētos zināt, kas ir viss, ko esi mēginājusi... ··· Svars: Esmu nenormāli resna - ko ... lasīt visu diskusiju (49 atbildes) –»
Kā kļūt apaļākai? (22)
Es pec aknu kaites nometu 16 kg.-treknu nedrikst,sokoladi,vinogas rudzu maizi-nedrikst!Bet daktere ta i tolkom nepateisa ko drikst???
visu drītx kas ir viegli sagremojams,dārzeņus termiski apstrādātus,putras netreknas,rīsus,vāritas gaļas,zivis,galvenais lai nav nekas asss,dikti sāļš,gāzētus dzēriensu nekādā gadijumā,utt utt utt..nu palēnām atgut spēkus un bus jau labi...galvenais sākt ar fiziskām nodarbēm,muskuļus uzaudzēsi kur vajag,sāc ar peldēšanu,vieglām nodarbibam,jogas,kalanētikas utt,lēnām kad bus spēks pāriesi uz ko intensīvāku ja gribēsi;)galvenais regulāri,3 reiz nedēļā,un ēst var daudz ko,galvenais lai nav pārāk sāļš,pārāk ass,gāzēts,utt:) Es nezinu, vai drīkst, bet pa mutei padzert saldu krējumu. Labi uzbaro arī alus ar olu dzeltenumu. Saputo oliņu ar cukuru pielej alu. Ej pie dakteres atpakaļ un pajautā ko drīkst. visslabāk ēst ļoti bieži,bet pavisam maz..nu lau slodzi neuzliec aknām,lai lēnām var pārstrādāt vienu,tad pēc brīža ko citu,un tā visu dienu;)Vārīta oliņa(1gb),sautēti dārzeņi,zivs filejas vārītas,vārīti griķi,rīsis,auzu pārslas,mannā putra,kartupelītis vārīts,mazliet rkējums,vārita vistas fileja,tējas kas stiprina imunitāti,kefīrs,paniņas,banāns,bumbieris,nu te tak varētu skaitīt un skaitīt ko ēst...galvenais bieži 6-7 reizes deinā, pa mazumiņam.nekādā gad.kafiju,nekadā gad.gāzētus dzērienus,pagaidām;)kādu pussgadu šitā vingrojot 3-4 reiz ned.un ēdot veselīgi,mazliet garšvielas,un būs labi;)ieteiktu Visons Cuper vitaminus,kas speciāli aknu atjaunošanai..bet te brēks daudzi ka reklamēju... Saulainā jau visu pateica, tik piebilst varu ka bumbierus gan nedrīkst, kā arī tomātus... ··· Svars: Kā kļūt apaļākai? lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Ja Tu par sevi to jautā - tad mez kur tajos 48 KG vēl kas lieks atrodams ? :)) ēd seleriju un vingro... ar naza paliidziibu vislabaak - aatri un eerti nogriezam nost. Anoreksija. Te var paliidzeet tikai anoreksija. Visefektīgākās ir masāžas, vienīgi... masierei būs grūti, jo pie svara 48kg uz 1,69m - diži daudz tās miesas uz kauliem jau tāpat vairs nav. ··· Svars: Kā atbrīvoties no liekās ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu