Skropstas

Skropstas - jautājumi un diskusijas

Kāpēc izkrīt pieaudzētās skropstas? (21)
pieaudzēju skropstas. katru dienu izkrīt pa vienai. nez kas būs pēc 2 nedēļām?
būsi atkal ar savām, dabīgajām :) http://skropstas.lv/jautajumi

Izrādās, ir tāds iestādījums kā "Skropstu pieaudzēšans centrs". Traks var palikt.
Nevajag tik daudz acis berzeet! aciimredzot suudiigi pieaudzee..


Laikam paaraak veetraini pa naktiim dziivo..:)) ··· Skropstas: Kāpēc izkrīt pieaudzētās ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kur viskvalitatīvāk pieaudzē zīda skropstas? (2)
Kurā no saloniem viskvalitatīvāk pieaudzē zīda skropstas (Perfect SILK Lashes)? :) Domāts - Rīgā...
Piedāvājums ir patiešām liels,bet kā pēc savas nu jau 2,gadu pieredzes,arī es pieaudzēju mākslīgas zīda skropstiņas,nesāšanas laiks ir līdz trim mēnešiem,bet tas nenozīmē ,ka nav vajadzīga korekcija,to veic ik pēc trim četrām nedēļām,bet daudz kas ir atkarīgs,no īsto ,tas ir pašas skropstiņām t.i cik ilgi turēsies,tā kā pateikt kur kvalitatīvāk pieudzē tā nemaz nevar pateikt,tikai varu pateikt vienu,tas darbiņš ko veic ir ļoti jāpatīk un tad arī veiksmīgs rezultāts,labs darbs+labs iznākums un gandarīta kliente tas ir mans moto,strādāju vairākos Rīgas salonos,bet nav problēmas to veikt arī mājās pie klienta,tad protams procedūra ir lētāk:)) tu uz muguras veel kamiella kuprus pieaudzee!! ··· Skropstas: Kur viskvalitatīvāk pieaudzē ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā padarīt garākas skropstas? (13)
Varbūt kādas smēres vai eļļas jāpalieto? Ieteikumus, lūdzu!
Esmu dzirdējusi, ka ar rīciņeļlu - jāsmērē katru vakaru... Ricinella ir vienigais realais produkts, ko vispar drikst uz acu plakstinja likt! Taa vish ir! ar rīcineļļu. citi saka, ka ir labs Dzintara lidzeklis- caurspidiga arstnieciska tusha. aizlienee no kaadas govs, staasta ka shamaam skropstas esot garas. ··· Skropstas: Kā padarīt garākas skropstas? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Aplūzušas skropstas dēļ tušas, ko darīt? (10)
Aplūza skropstas "pateicoties" Maybelline full and soft tušai:(Ko varat ieteikt?
gaidiit, kameer ataug! Nedrīkst tušu atstāt uz nakti, tā ir obligāti katru vakaru jānotīra, lai acis un skropstas atpūšas. Un ja arī jūti, ka nagi palikuši trausli, tad zini, ka tev organismā vienkārši trūkst kaļķis, kosmētika var nebūt pie tā vainīga. Apgriez visas vienaadas :) izmantot defektu kaa efektu - pieveersiis vairaak uzmaniibas.... apgriez veel iisaakas... :)) manaa uztweree taa ir labaakaa tusha, kaadu wien es esmu lietojusi, taa pawisam noteikti paarsit Lancome, Dior un D&G :)) ··· Skropstas: Aplūzušas skropstas dēļ ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu