Skaistumkopšanas saloni

Skaistumkopšanas saloni - jautājumi un diskusijas

Kosmētikas salons Pērnavas ielā (1)
Kadu laiku iepriekš gāju pie kosmetoloģes Pērnavas/Brīvības stūrī. Varētu būt Pērnavas 15. Nezinu, vai tas salons tur vēļ atrodas. Esmu pazaudējusi telefona numuru un aizmirsusi, kā sauc meistari. Tikai atceros, ka viņa ...
Laikam jau ir, gandrīz katru dienu pārvietojos garām, bet speciāli nevēroju. ··· Skaistumkopšanas saloni: Kosmētikas salons Pērnavas ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Mon Platin, Tērbatas ialā 30 (8)
Mon Platin Latvija,Rīga,Tērbatas 30 Kāda ir jūsu pieredze?
Meita bija pieteikusies tur darbā. Uz otro apmācību dienu vairs negāja, jo darba pamatmotīvs esot - taisnība ir uzņēmumam, nevis klientam. :D ...to visu var nopirk e beja :D vai amazone com un par smieklu naudu....;) matiem frizieru veikalä uz artileerijas ielas galaa pie krasotaju ielas , tieshi mon platin Shausmigi ka cilveeki veel vedas uz to aicinaajumu. krievu valodā ir viens ļoti precīzs vārds.
Tīrais mārketings un pilnīgi neadekvāta cena produktiem.
Ja ir vēlēšanās ādai un matiem sniegt maksimālo labumu , tas ir iespējams par to pašu naudu pilnvērtīgāk un saprātīgāk .
Salons, kur apstrādā pusi sejas, nokāš 1200 eiro un tad apstrādā otru pusi? Maz vietu, kuras tā būtu "reklamētas" iekš google. http://www.sudzibas.lv/mon-platin-c31581.html

http://calis.delfi.lv/forums/tema/18228423-mon-platin-krapnieki/5/
··· Skaistumkopšanas saloni: Mon Platin, Tērbatas ialā 30 lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu