Sejas plastiskās operācijas

Sejas plastiskās operācijas - jautājumi un diskusijas

Sejas plastika - atsauksmes (23)
Kura no Jums ir gājusi uz sejas plastisko operāciju, kādi rezultāti un vai tas ir tā vērts. Paldies
Kam ir nauda, tas taisa plastiku, kurai nav, tā piesauc harizmu, rūpes kopš agras jaunības un vēl vis kaut kādas fantāzijas, cerot, ka tā arī visi apkārtējie, vīriešus ieskaitot, domās. Bet realitāte ir skarba. Visiem uzspļaut uz darba prasmēm, pieredzi un attieksmi, visi grib pēc iespējas smukāku, gan kantorī/ birojā, ofisā/, gan gultā. Beidziet sevi mānīt. To,ko velas viriesi,kuri vairs nav spejigi-mani neinterese, Ja sieviete rupejas par sevi,kopj-vina izskatas atbilstosi savam vecumam,vai pat jaunaka...,un par to nav jakaunas! Nepiedienigi ir taisities par tiini-pusmuza vecuma. Ak jaa-par tam grumbam....-ari tas ir japrot ierobezot,bez skalpela... 21:21
Kādas muļķības. Pat OHO sagrabējušajiem večiem, kuri izskatās drausmīgi, gribas smukas, jauneklīgas meitenes.
Tik iedomājieties, ka Vaikule uzstātos tādu grumbainu, sačokurojušos ģīmīti. Viņu izsvilptu.
Vecs ļoti reti izskatās glīti, jo mums nav bijusi nauda ne labai kosmētikai, ne labai pārtikai, ne fitnesiem, tādēļ jāglābj ko vēl var saglābt. Ne jau veču dēļ, bet sevis dēļ. Tāda sieviete izskatās glīti. Un pierādiet, ka grumbaina vecene ir labāka par koptu.
Dvēsele, garīgums, tas ir no citas operas, nejauciet.
Operācija ir un paliek operācija. Lai nu domā visi, ko domājuši, lieku reizi gulties zem skalpeļa un saņemt narkozi netaisos. Naudas arī žēl. Ir tik daudz foršu lietu, ko var pasākt par to ne-vājo summu. Turklāt no sevis jau tā radikāli nekur neaizbēgsi un neviens negarantē, ka pēc tam nāks tā Lielā Laime. Zem naža ir jāgulstas laikus, jo apvītušu plūmi grūtāk atjaunot.
Manis dēļ varat sevi mierināt un ticēt komplimentiem, tie tagad modē, pat veikala pārdevējai esot obligāti jāsaka, cik jums skaistas kājas, acis, pakaļa, kā jums šī kleita piestāv.
Kāpēc domā, ka dārgi krēmi, tas ir labi, bet operācija sūc. Sevi uzlabo ne jau tāpēc, lai gudrāka izskatītos, bet gan smukāka. Un ja tādu naudu spēj nopelnīt, tad nemaz tik dumja arī nav.
Bet ja par vīriešiem, tad sekojot te pieminētajai loģikai, OHO viedās sievietes būtu uz izķeršanu un ilgāk par mēnesi te neuzkavētos vai vispār te neiegrieztos.
Katrā ziņā es esmu par, protams, bez pārspīlējumiem. Mēra sajūtai jābūt.
··· Sejas plastiskās operācijas: Sejas plastika - atsauksmes lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu