Programma

Programma - jautājumi un diskusijas

Matu krāsas un garuma pielaikošanas programma internetā (8)
Vai kāds zin adresi i-netā,kur var ielādēt savu bildi,lai to rediģātu-mainītu matu krāsu un garumu?!
http://www.ukhairdressers.com/hair_move/index.asp MMiiaa, shaads pakalpojums labaas frizeetavaas tak ir pieejams. www.virtualmakeover.ru the Sims 3... spēlīte tāda ;) Pamēģini marykay.ru ;)) man patika! ··· Programma: Matu krāsas un garuma ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kur internetā pielaikot frizūras? (5)
Varbūt kāds zina, kurā interneta saitā bija tā fīcja, kur varēja uz sava feisa izmēgināt dazādus frizūru un matu griezumu veidus un skatīties kā piestāv vai nē?
http://www.makeoversolutions.com Neviena no tam adresem neder. ne marine clarie, ne WigSalon, ne tas matrix.com... un tie visi karas augsha. WigSalon.com marie claire majaslapa... kadreiz vareja www.matrix.com - tikai diezgan chakariigi ··· Programma: Kur internetā pielaikot ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Puika pieaug - problēmas arī. :) (21)
Tā kā dzīvojam 21.gs, tās problēmas nāk līdzi mums..vienvārd sakot mans puika ielīda kaut kādā pieaugušo saitā un nokēra afigenno vīrusu, kas gandrīz sabeidza kompi..par to kasti štrunc - iztīrijām, bet viņš noteikti ...
normala interese pusaugu keksam. shinii gadiijuma tev butu jasatraucas tikai par viirusiem.
nu un arii par to,lai vinjsh ir seskuali izgliitots.
Zilani,es nedomāju,ka vajadzētu nolikt sarakstu ar Obligāto literatūru vai pateikt,reku,nāc un skaties.
Par tīrajiem saitiem domāju ne jau lai bērni skatītos,bet gan neticu,ka tādi ir bez vīrusiem.
Protams,ir šeit mātes,kurām nav nekādu problēmu ar bērniem,parunā,un aiziet viss kā pa sviestu.Par rezultātu gan varam pārliecināties tikai pēc gadiem 30,tā teikt,nesaki hop kamēr grāvis nav pārlekts.
nu saaksim ar to, ka muusdienu puikaam taas "mammu parpoles" ir siika maza, bet atrisinaama problema. Otrs, ir taads laikas, kad jaa, skatiijos aroii es ( tikai manos laikos bija zzurnaali, foccenes ) , un tad saakas laiaks, kad ir .....pirmaa miilestiiba utt. Vot par to uztraucis vairaak, jo nekas nav.,..sarezzgiitaaks, kaa saprast taadu siiko, kam ju8ms aizbraucis pavisam.
Ko veel reali dariit, lai datoru nenobeigtu? Tiessaam, .......nu iegaadaajies vinnam savu datoru, par ko pats arii buus atbildiigs ! Lai filtree saitus. Uz dullo ierakstioit googlee "pussy bla bla bla´ jau nu nu nevajadzeetu gan, un tad veert vissu peec kaartas vallaa. Ir tiessaam saiti, normaali, kuros nu nav to viirussu, un ja arii ir , pat WIN parastaa aizsardziiba mieriigi tiek ar tiem gala.
bļin, jāpārbauda manējie datori,,,manam brīnumam arī tūlīt būs 14,,,,
līdz šim viņš aizrāvās ar sportu, jaunsargiem, galdniecību,,,
labi, ka atgādināji.
Priecājies,ka puikam interesē sievietes...ceru neskatās geju izdarības..!?)) ··· Programma: Puika pieaug - problēmas arī. ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Ko nozīmē teksta atpazīšana e-lasītājā (atlaides)? (9)
Pocketbook ultra ir papildus - iespēja - teksta atpazīšana. Ko tas nozīmē? Vai un kā tā ir noderīga? Šobrīd ir atlaides.
No interneta:

Google Docs savam "mākoņservisam" pievienojis bezmaksas teksta atpazīšanas (OCR jeb Optical Character Recognition) pakalpojumu 29 valodās. To skaitā ir arī latviešu valoda. Pakalpojums darbojas ar dažādu formātu bildēm (JPG, PNG, BMP), kā arī PDF dokumentiem. Līdz šim labākā OCR programmatūra skaitījās Abbyy FineReader, bet diemžēl tā ir tikai par maksu.

Ja kāds nezin, kas tas par "zvēru" OCR - īsumā paskaidrošu. Nereti gadās, ka nepieciešams datorā ievadīt garāku tekstu no kāda drukātā medija vai grāmatas, vai internetā atrodama PDF faila. Tādos gadījumos pietiek tekstu nofotografēt vai noskenēt, un rezultātu augšuplādēt Google Docs. OCR serviss to pārvērtīs standarta teksta dokumentā, ko var apstrādāt un lietot pēc vajadzības. Ar PDF failiem nekādas papildus darbības nav jāveic, pietiek augšuplādēt.
Preces no vācu Ebay uz Latviju var dabūt caur lbss.de. Es neredzu iemeslu, kāpēc caur šo pašu kantori nevarētu dabūt preces no vācu amazones :) Nav neka labāka e-book lasītāja par Amazones Kindle, teksta atpazišana lasītājā ir pilnīgi nederīga lieta, bet Pocketbook pēc kindles lietošanas rada līdzīgas sajūtās ka no merša iekāpjot žigulī. Daudzie "atbalstītie" formāti neozīmē ka tos varēs arī normāli lasīt, tik vien to, ka parādīs. Ultra (Pocketbook 650) ir iebūvēta kamera, tās uzņemtajiem attēliem arī darbojas teksta atpazīšana. Droši vien domāts lai vari ielasīt teksta formātā kādu grāmatas lapu. Tāpat kā ar aplikāciju vari darīt arī savā viedtālrunī. ja grāmatu var dabūt latviski elektroniski, tad var lasīt kindlē

Ar lielāko daļu fornātu konvertāciju tiek galā calibre
http://calibre-ebook.com/
PDF formāts ir izņēmums, to sākumā jakonvertē ar Mobipocket Creator
http://www.mobipocket.com/en/downloadsoft/productdetailscreator.asp

Vācu amazon iespējams nesūta uz lv, bet no amazon.com kindles sūta ar visu atmuitošanu.
··· Programma: Ko nozīmē teksta atpazīšana ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Vai var lietot translate google bez interneta? (3)
Sveiki! Vai var lietot translate google bez interneta? Kāds cilvēks dāvina vai par simbolisku naudu pārdod - https://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_neo_v-4122.php Nav man Wi-Fi. Interesē vārdnīca no portugāļu uz krievu, ...
Nezinu kā minētajam telefonam, bet, piemēram, apple ir pieejama google translate aplikācija, kurā var ielādēt valodas, kuras vēlies lietot offline. Google translate darbojas arī bez interneta ja esi uzlicis vajadzīgās vārdnīcas (gan Android, gan iPhone)
Dotajam telefonam: ja saliksi updates uz Android 4.x vajadzētu strādāt, uz oriģinālā v2.2 gan nekas nedarbosies.
Nu vēl jautājums vai vietas pietiks, jo šinī telefonā ir pieejami tikai 2GB.
Var, bet tad vajag 3-fāzu strāvu. ··· Programma: Vai var lietot translate google ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Skaņas pārveidošana tekstā (10)
Esot kaut kāda aplikācija vai programma, kas ierakstītu skaņu vai runu pārveido rakstītā tekstā. Visādi izmeklējos, neko tādu piemērotu neatrodu. Kāds zina?
Valodas atpazīšanas programmai jābūt ļoti sarežģītai, ja tā kvalitatīva. Pieļauju ka tāda var būt atrodama angļu, franču, vēl kādās valodās. Es ļoti šaubos ka ir latvju, un jā tāda ir, tai jābūt dargai. šis teksts ir uzrakstīts izmantojot goggles balss atpazīšana
(Android on-screen klaviatūrai augšējā labajā stūrī ir speech-to-text mikrofona ikona, pašu funkciju, atceros, vajadzēja aktivizēt iestatījumos; neticu ka tāda nav iPhonei, kā arī ir jēga patestēt Google Translate ievades lodziņu latviešu valodā, jo tur ar, šķiet redzēju to pašu mikrofona ikonu; nebūs ideāli, bet būs ātrāk)
https://www.tilde.lv/tildes-balss
Ir nedaudz palietots telefonā. Es teiktu, nav nemaz tik slikti.
Jurij, vai esi google ko tulkojis? Viņi dod iespēju katram kas vēlas iztulkot kādu frāzi dažadās valodās, tā veidojies tas publiskais tulkotājs. Jābūt lielajam entuziastam lai ar to nodarboties. ··· Programma: Skaņas pārveidošana tekstā lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Sociālajo tīklu bloķēšana, lai darbinieks nečato (15)
Ir negodīgi darbinieki, kas darba laikā čato internetā, konkrēti draugiem.lv un facebook. vai ir iespējams uzlikt paroli vai kā citādi tos nobloķēt?
Mazliet pārdomām tiem pareizajiem. Ja to dara ar mēru, tad darba ražīgums pat palielinās. Darbinieku apmierinātība ar dzīvi un darbu arī. Ja savus pienākumus paveic, laikus un kvalitatīvi, tad normāli neviens darbadevējs uz tādiem sīkumiem neiespringst.

Galu galā, ja gribēs, arī telefonā to darīs. Aizliegsiet telefonu darbā?
Nu vāks. Ja apcirtīsi galus, tad precētajiem būs jāmeklē citu darbu, jo vakaros sievai aiz muguras diez vai seksi pusdienlaikam sarunāsi. mok buushu nepopulaars, un teikshu - darbinieku paaraak izteikta loznjaashana ne tur, kur vajag, ir nepareizas motivaacijas, neesosha leadershipa sekas. [ne sesks, nejaukt]. aizliegshana [pa tupo] darba razhiibu iipashi nepaaugstinaas, ibo to laiku, ko ieprieksh isinaaja, seezhot seju graamataa, iisinaas savaadak [klachas, piippauzes, utml.]. papildus - ´uzlabosies´ jau taa esoshaa ne paaraak spiidoshaa situacija starp hierarhijas slaanjiem. bet, ko es te maacu. kruto prieksniekjeli, kursh pats darba laikaa loznjaa pa oho, un uzdod absoluuti laameriigus jautajaumus par savu darbu? :D :D :D erucanob (2015-03-23 22:15) viedoklis - meitenīt nu tu pati neko nesaproti, laikam esi vecs stagnācijas produkts. Es labāk maksāju dažiem cilvēkiem normālu algu un pie reizes arī paprasu normālu attieksmi un rezultātu, nekā uzturu armiju degunurbinātāju.
Kāda mārrutka pēc? Pavisam vienkārši, uzņēmums nopelna tādējādi vairāk (respektīvi var maksāt arī lielākas algas). Otrs, darbinieki ir motivēti strādāt un nevis par kapeikām veģetēt. Treškārt kadru mainība minimāla, jo ja labi zina kad aizejot uz citu darbu nedabūt pat pusi no šīs algas, visas domas par sērfošanu CV lapās atkrīt defoltā.
Par sevi, strādāju starptautiskā kompānijā, pārstāvēta 170 valstīs. Baltijā esam 27 darba rūķi, visi saņem normāli. Kantoris reģistrēts LV un pēc apgrozījuma vērtējuma atrodas Latvijas TOP 500 uzņēmumumu sarakstā.
Tagad paņem to sarakstu un pameklē cik daudz tur ir to uzņēmumu ar līdzvērtīgu darbinieku skaitu? Visdrīzāk 95% būs ar 100 un vairāk darba rūķu štata sarakstos.
Un tas viss saucās tā, slavenais un valdības ministru apzelētais Darba Ražīgums. Proti gribi augstu ražīgumu, maksā arī attiecīgu algu.
p.s. arī pie šitādiem apstākļiem nereti paliek laika arī citām vajadzībām darba laikā. Bet tad tas netiek izniekots visādiem čatroomiem.
Protams, ka ir iespēja to izdarīt, un, ja godīgi, to arī vajag darīt, tiesa - nevajag aizmirst, ka piem. draugiem ir arī (un ne tikai) lietuviešu versija, kuru izmanto piekļuvei.
Atļaušos oponēt Marchello - ja ir zinošs admins - tās "iespējas" apcirtīs saknē.
Protams, sociālo tīklu lietošanai būtu jābūt aprunātai darba līgumā, normāli līgumos tiek iekļauts liegums izmantot šādas atrakcijas jau sākotnēji.
Nu un tikai taisnīgi būtu piezīmēt, ka, acīmredzot, šādiem darbiniekiem ir par maz darba / par liels atalgojums...
··· Programma: Sociālajo tīklu bloķēšana, ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Google Chrome pārlūkošanas vēsture (4)
Vai ir iespējams atjaunot izdzēstu interneta vēsturi?
pārlūkošanas vēsturi nē, bet meklēšanas pieprasījumu vēsturi var atjaunot, ja meklēšanas laikā bijāt pierakstījusies savā gūgles kontā. After system restore you can get same history of your brouser Visa informāciija saglabājas cietajādiskāun tas kas zin dabūs ārājeb ko😎 taču pasūti tāpat to draugu, kurš dzīvo ar Tevi un čato visu dienu te, kam Tev to vēsturi, ko tas mainīs? ··· Programma: Google Chrome pārlūkošanas ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Labākā viedtālruņa navigācija makšķerniekam (10)
Iezīmēt labākās zivju vietas, izdevīgāko maršrutu apvidū, lai nākoša reizē navigators mani izvadā. Man ir instalēts Gūgl Map, Ērs, vaze, ar tām nesanāk, varbūt neprotu.
Nafigācija sēņošanai, makšķerēšanai? Varbūt vajadzētu ieteikt arī aplikāciju pareizai pakaļas noslaucīšanai?
Es labāk eju uz mežu pēc sēnēm vadoties pēc apkārtējās vides un kas tādā var augt nekā kautkādā ierīcē kautko ieķeksē un ar kvadraciklu braucot iznīcinu vairāk sēņu nekā salasu. To pašu var teikt par makšķerēsanu. Galīgi neinteresanti dzīvot ar tiem elektronikas mēsliem paliek. A ko darīsiet kad elektrība tai spēļmantiņai pietrūks pašā meža vidū? Būs atkal jāorganizē vislatvijas akcija kārtējā mežā nomaldījušā laužņa meklējumos.
hmm ir tāds apps saucās Brain, viņam ir papildinājums ar nosaukumu Memory, neko labāku iedomāties nevaru! uudensdrosha! :) Labāk nopirkt par kādi 200-300eu navigācijas ierīci. Viedtalruņu cenas nesamērīgas, lētaki par 500 nav īpaši piemēroti tev nepieciešamajām lietām. Un arī dargākie tad īpaši jāpiemeklē, lai darbotos mitrumā. Daļa velobraucēju izmanto Strava - sekot kāda cita (vai paša) ierakstītam ceļam :) Gan jau makšķernieki var to tāpat izmantot :) ··· Programma: Labākā viedtālruņa ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
CorelDraw x7 pamaciba (10)
Kads var ieteikt,kur saprotami atrast pamacibu sai programmai?Latviski neatrodu.Butu labi,ja butu krieviski,bet sliktaka gadijuma deres ari angliski.
shops un korelis ir porgrammas dažādām vajadzībām. ja vienkārši, tad ar šopu apstrādā fotogrāfijas(rastra grafika, attēls sastāv no kvadrātiem. attēls ir sadalīts šajos laukos, pēc tada paša principa arī darbojas monitori) un jau gatavus attēlus.
ar koreli zīmē(vektorgrafika. ģeometriskas figūras, kurām tiek pieškirtas funkcijas. tos palielinot vai samazinot mainas mērogs, bet funkcija noteiktā virzienā(vektori) saglabājas).

piemēram, līnija šopā ir kvadrātu rinda. līnija korelī ir līknes funkcija x y telpā.
Coreldraw vietā var mēģināt izmantor Inkscape, kas ir bezmaksas produkts un pietiekoši labs veidot vektorgrafikas. http://product.corel.com/help/CorelDRAW/540229932/Main/EN/User-Guide/CorelDRAW-X7.pdf protams , ka Corel ir pietiekoshi smaga, mazliet pameginaju, bet paliku pie photoshopa, un tai var atrast u-tubaa gandriz visas f-jas Katrai no nosauktajaam programmaam ir sava specifika un jo vairaak mees maakam jo lielaakas iespeejas :) Jaunaakaas CorelDraw versijaas ir dazas labas lietas, kas veel X3 nebija. ··· Programma: CorelDraw x7 pamaciba lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu