Plikpaurība

Plikpaurība - jautājumi un diskusijas

Matu augšanas stimulēšana (14)
cilveki,iesakiet lidzeklus,kas stimuletu matu augshanu.please!
fiolito: pareizi dzintaram ir arii taads kaa balzaama matu un tas ir matu stimuleeshanai lai arii vinja smarzha nav diezko tiikama (teiksim pretiiga) bet taa smarzha matos nesaglabaajas jo weelaak izmazgaa ar shampuunu! shis balzaams tieshaam paliidz lai arii vinju iesmeereet matos ir pagruti deelj smakas! bet ir to veerts! tas balzaams maksaa apmeeram 1,50! ieteicams veelaak matus izmazgaata rii ar dzintara shampuunu - josevishkji ar alus shampuunu jo arii tas stimulee matu augshanu! ljoti labi ir arii kredo shampuuni (bet par tiem citreiz) shis matu stimuleejoshais balzaams ir iipatneeji jaalieto: jaaiesmeeree matos pirms mazgaashanas jaapatur 15min un tad jaamzgaa mati kaa parasti! nav ieteicams guleet vannaa, iesmeereet un gaidiit taas 15min jo es saku juus nenoguleesiet deelj taa arooma! jo tas balzaams ir jaasmeeree taa ka visi mati paliek slapji (suasos matos) ja veel kko veelies zinaat par dzintaru vai sho balzaamu tad atraxti weestuliuiti :)) Griez REGULARI matus augoshaa menesii, augs vismaz 2 cm katru men. Matu maskas (Mirushaas juuras dublju maska) ja gribas aatraaku augshanu, var lietot dzintara matu eljlju.
ja draud plikpauriiba, jaagriezhas pie aarsta, lai meklee ceelonjus.
Līdz, ja regulāri skalo ar stipru nātru lapu un dadžu sakņu uzlējumu. ··· Plikpaurība: Matu augšanas stimulēšana lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Plikpaurība (14)
Vai kāds varētu ieteikt ar kādiem līdzekļiem varētu atjaunot matu ataugšanu.
Vīrietis to parasti atzīmē noskujot uz 0 un pārstāj par to uztraukties. Ja vīrietim mati atkāpjoties no pieres , tad tas no liela prāta , ja no pakauša, tad tas esot no svešiem spilveniem ...... bet ja gan no pieres un no pakauša, tad esot iespējami divi varianti , vai nu ilgi domājis kā tik uz tiem svešiem spilveniem , vai uz svešiem spilveniem pie prāta nācis....
Neļurkā sev nervus , bet priecājies ka tev paaugstināts vīirišķības hormonu līmenis, aizstaigā pie kaimiņienes un nosvini to kā nākas ...:)))
man patik plikpauri. Vislabāk ir samierināties. Sava veida emociju treniņš, jo tālāk nāksies samierināties ar briesmīgākām parādībām - fizisku mazspēju, impotenci, marasmu.... :) ... nav tādu līdzekļu!!! Ja matu maisiņš ir ,,miris,, nu nevar tur iedabūt nekādu dzīvību atpakaļ. Punkts ··· Plikpaurība: Plikpaurība lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Mati atkāpjas (48)
Saka jau, ka uz dārgakmeņiem sūnas neaug, bet ... Ir jau tas laiks kad mati ir atkāpušies no pieres, it kā tas netraucē, bet vienu otru repliku (no daiļā dzimuma) nākas dzirdēt... tagad ir iespēja matus iestādīt un pat it kā ...
plikie, skaistie galvaskausi tiešī ļoti erotiski kā forma! hmmm....galvenais, lai prāts nav atkāpies un maka saturs izbirzis,kā arī stāja lai ir gana stalta,pat , ja klibs vai runga/spieķis/ balsta!
N, gan , satraucas par pasaules niekiem...ja kādai vajag,- lai ņem tādu : matainu,neskūtu- bārdainu, ar astē sasietiem-attaugušiem, peisakiem,kam prāts aizkūkojies tīņa vecumā, da i domas saturs ar pirkstu degunā jāmeklē, da i makā: ļuri-pļuri,da i pusseši viur vienādiņ...... : )))))
kas nu kuram/kurai rūp....
ir jau kungi,kuri savos 50/60 ar alus vēderiem, pierasa dāmas kā no foto kataloga,aber pats pēc vakardienas ķiplokiem smārdu izplata.....
vai tautas ticeejums; gudrie mati, pamet dumjo galvu :D ..ņem suk un sukā galv...Koroč- masē matu saknes. Augs kā rudzi! Oi, Tavā vecumā par to vairs nav jāsatraucas. Ja nebūtu vēl 30 gadu, tad vīrieši tādi jūtīgāki, bet vēlāk - smuki nogriež pie friziera, un visi defekti top par efektiem. ··· Plikpaurība: Mati atkāpjas lasīt visu diskusiju (48 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu