Matu izkrišana (krišana)

matu izkrišana (krišana) foto attēls

Matu izkrišana (krišana) - jautājumi un diskusijas

Matu izkrišana (9)
Ko lietot vai darīt, lai apturētu matu izkrišanu?
Es lietoju Amway vitamīnus un izsmidzināmu spreju(krievu ražojums),vēl Dzintars ražo eļļiņas (nopērkamas Drogās),tās arī ir labas un,protams,vari izmēģināt maskas matu sakņu stiprināšanai! krila ella, mardadza ella Olas dzeltenums ,karote medus ,eļļa nedaudz vairāk par karoti ,samaisa ,zieķē matos ,patur un mazgā ka parasti .Arī augstākminētais .
Ja mājās ir alveja -nogriez zaru ,paturi kādu dienu ledusskapī ,tad pārgriez gareniski uz pusēm ,un želejiņu smērē galvas ādā .Ideāls līdzeklis .
Jāpārbauda vairogdziedzera stāvoklis un darbība !!!!!!!!!!! Un jo ātrāk , jo labāk ! Te ar smērītēm un eļļiņām diez vai būs līdzēts. ··· Matu izkrišana (krišana): Matu izkrišana lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Plikpaurība (14)
Vai kāds varētu ieteikt ar kādiem līdzekļiem varētu atjaunot matu ataugšanu.
Vīrietis to parasti atzīmē noskujot uz 0 un pārstāj par to uztraukties. Ja vīrietim mati atkāpjoties no pieres , tad tas no liela prāta , ja no pakauša, tad tas esot no svešiem spilveniem ...... bet ja gan no pieres un no pakauša, tad esot iespējami divi varianti , vai nu ilgi domājis kā tik uz tiem svešiem spilveniem , vai uz svešiem spilveniem pie prāta nācis....
Neļurkā sev nervus , bet priecājies ka tev paaugstināts vīirišķības hormonu līmenis, aizstaigā pie kaimiņienes un nosvini to kā nākas ...:)))
man patik plikpauri. Vislabāk ir samierināties. Sava veida emociju treniņš, jo tālāk nāksies samierināties ar briesmīgākām parādībām - fizisku mazspēju, impotenci, marasmu.... :) ... nav tādu līdzekļu!!! Ja matu maisiņš ir ,,miris,, nu nevar tur iedabūt nekādu dzīvību atpakaļ. Punkts ··· Matu izkrišana (krišana): Plikpaurība lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Matu izkrišana - diagnostika un arstēšana (7)
Vai kads nezin, kur ir kads salons vai klīnika, kur arstē vai kāda diagnostika, ja ir problēmas ar matu izkrišanu
Veselības centrā 4. ir speciālisti,kas nodarbojas tieši ar šo problēmu.
Vai palīdz-nezin
ARS veseliibas centrs 4, pie dakteres Zemiites. Piekrītu Romijai. Ļoti jauka ārste. Vienaa biju Brīvības 47, salons ANITA. Man palīdzēja :)) ··· Matu izkrišana (krišana): Matu izkrišana - diagnostika un... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu