Lūpu krāsa

Lūpu krāsa - jautājumi un diskusijas

Noturīgās lūpukrāsas (9)
MaxFaktor, Maybelline, Loreal lūpukrāsas biezā klāstā pieejamas gandrīz jebkurās Drogaas. Esmu mēģinājusi krāsot dažādas, bet neesmu atradusi neko noturīgu. Mani interesē lūpukrāsa, kas varētu noturēties vismaz divas ...
maxfactor lipfinity, ja nelieto neko taukainu, turas ilgi, tikai krasu izvele nav ipasa, nav loti spilgtu skaistu tonu, bet var kko sakombinet,- sarkano ar roza utml Ir Borjois "Roige edition Velvet", matējošas ar 24 h noturību. Dzintars "actual" - mans pēdējais atklājums.Vismaz no tā cenu plauktiņa.
Shanel ir ok, bet tā nav drogu līmeņa prece.
atnāc pie manis, iedošu vai uzkrāsošu , dažas labas 24h turās, ir arī speciāli līdzekļi noturības radīšanai, parasti izmantoju līgavu make-up. 2h??!!!! kaut kas nedzirdēts! Maybelline,Loreal lupu krasas,kas ir kopa ar balzamu/atseviski/,atliek tikai dienas laikaa atjaunotbalzamu/2-3 reizes/ un janem nost vakaraa ar parejo meikapu ··· Lūpu krāsa: Noturīgās lūpukrāsas lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Sarkana lūpukrāsa (34)
Jautājums dāmām - vai jūs lietojat sarkanu lūpukrāsu? Bet tiešām īsti sarkanu :) Un vai jūs uzskatāt, ka tā ir zināmā mērā uzdrošināšanās un to var atļauties tikai pašpārliecinātas sievietes un īstas dāmas?
..nevaru iedomāties savu kosmētikas maku bez sarkanās lūpukrāsas pat tad, kad tā nav modē.... Sarkanais jau ir ar "notonējumiem" - uz silto, auksto pusi..mierīgāks, agresīvs... parasti ir vismaz 3 variācijas rezervē - atbilstīgi tērpam, aksesuāriem un tā brīža matu krāsai....Vakara meikapam pilnīgi nepieciešams - man..:)) Ir redzētas sievietes kuras uzkrāso košas lūpas,bet pārējais hmmm rokas,mati nekopti,izskatās baisi!
Personīgi man sarkana nepiestāv.
Nē, manuprāt izskatās bezgaumīgi, lēti, prostitūtveidīgi.
Dažreiz lietoju lūpu spīdumu, bet ne arī bezapstājas.
Varētu pie vakartērpa mākslīgajā apgaismojumā. 000079 -ha, ha - gandrīz vai kā sadzirdēju savu nelaiķa vīramāti..:)) - kad vēl cerējos ar viņas dēliņu no laukiem - kā kārtīga lauku skolotāja viņa man arī stāstīja, ka tā tikai prostitūtas staigājot - toreiz man bija super sarkana..tagad tik intensīvu toni tikai uz operu ejot pie melnas vakarkleitas..:)) ... cita lieta, ka sarkana (jebkura spilgta) lieta prasa sevišķu rūpību izpildījumā..:)) ··· Lūpu krāsa: Sarkana lūpukrāsa lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu