Laka

laka foto attēls

Laka - jautājumi un diskusijas

Kā sašķidrināt nagu laku? (16)
Palīdziet lūdzu! Mana mīļākā rudens nagu laka ir palikusi ļoti bieza, bet pudelīte tik pusē. Ko vajag pievienot, lai būtu atkal lietojama? Mēģināju lakas noņēmēju, tak viņu katru reizi pirms lietošanas sanāk pilināt iekšā.
es parasti ar to pašu nagu lakas noņēmēju atšķaidinu, bet tiesa pārāk ilgam laikam tas nav - pāris reizēm vēl noder un pēc kāda brīža jāmet ārā.
tas, cik ātri sabiezē ir atkarīgs no kvalitātes un lakas "svaiguma".
pārliecinājos, ka no Ņujorkas vestais Nailtek vēl joprojām nav sabiezējis, kamēr Rīgā pirktais jau būtu jāmet ārā.
es parasti pērku MF Nailfinity - labas lakas, kuras salīdzinoši ar citām ilgi stāv gan tā, gan uz nagiem.
pirms lakošanas lakas pudelīti ieliec karstā ūdenī;) šķaidītas lakas ļoti slikti turas uz nagiem,tā ka met prom to pudeliti un perc jaunu-svaigu.
Jacenšas pirkt jauno kolekciju lakas un tušas,paskaties pati kādos apstakļos tās tiek tirgotas-stāv gadiem zem karstām apgaismojuma lampām-kas tur var būt labs?:(
nagu lakas iesaka glabāt ledusskapī var jau arī nopirkt nabu lakas atšķaidītāju, skaties profesionālajā veikā ··· Laka: Kā sašķidrināt nagu laku? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Nagu lakas (13)
Nēsmu manikīra salonu piekritēja (apmeklēju, bet ne bieži), tādēļ nagus kopju pati. ar manikīru viss ir kārtībā, bet ... ar nagu nokrāsošanu vienmēr ir problēmas. sevišķi, ja nagu laka ir uzkrītoša, - spilgi sarkana, melna. vienmēr...
Artdecco arī ir nagu lakas korektors zīmuļa veidā ar maināmiem uzgaļiem. tādas spilgtas krāsas jākrāso tikai pie profesionāļiem, ne velti manikīres eksāmenos krāso tieši sarkanus nagus.
Cik zinu manikīru veikaliņos ir tāds speciāls zīmulis, ar kuru var palabot kļūdas. Smakls un krāsojumu nebojās.
nu tak ja nevar tad nevar uzkrāsot...košās lakas pat daži meistari neiipaši māk uzlakot...tas tikai normāli,nav nekādu noslēpumu ka nenolakot valniti;)Tikai vai nu roka strādā tik precīzi vai nu nee:) Paņem uz naga valnīša uzlīmē fraņču manikīram domāto uzlīmi. Man sanāk perfekti, pat salonā tik labi nemēdz nolakot. pieredze - ja piešauj roku, tad sanāk ok arī košās
ieteikumi - 1) otiņas, kas ir komplektā ar pudelīti nav labas, tāpēc vajadzētu ieviest labas kvalitātes otiņu - tie jau ir 50% no precizitātes
2) pirmo kārtu vajag krāsot ļoti plānā kārtiņā un ar nelielu atkāpi no naga valnīša
··· Laka: Nagu lakas lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kur meklēt CHINA GLAZE nagu lakas? (5)
Vai kāda gadījumā nav lietojusi CHINA GLAZE nagu lakas, Made in USA? kaut kad sen atpakaļ no vienas maniikiiriites pasūtīju un biju ljoooti apmierināta - TAAADS sarkanais tonītis kādu nu tiešām nekur neesmu vairs redzējusi..Un nebija...
Jebkurā profesionālā veikalā var nopirkt jebkuru sarkano tonīti pa 4 latiem, kur problēma?? Tiem Nīderlandiešiem nav vēl interneta veikals uztaisīts... jāraxta... tad vēl kāda firma kas ir UK un tirgojoties internacionāli ar to china glaze... www.beverlybeaute.com Gluzi vienkarsi cien. autorei jadodas uz "OniksBeta" veikalu - Rigaa, Darzauglu ielaa, tur vini paardod dazadas profes. USA lakas- Orly, OPI, to starpa ari liniju "China Glaze" (nav taa labaka, starp citu, -- ari neprofesionaliem. Vot taas ir probleemas! Palieto vitamiinu, augljus, daarzenjus un savi nagi buus taadi, ka negribeesies sleept zem nagu lakaam :) www.beautyfactory.nl ··· Laka: Kur meklēt CHINA GLAZE nagu... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Auto lakas atjaunošana (3)
Sveiki mašīnai krāsai ir nogājusi laka . Vai var uzklat jaunu laku vai pilniba ir japarkraso ?
Ja der kolhoza variants, tad kaut ar rullīti klāj virsū ko gribi. Bet tā tikai bojātās virsmas pārkrāsošana. mierīgi, noslīpē un pārlako, labāk jau lielāku pleķi, ja jau vecā laka sāk lobīties, tad nekāda labā viņa vairs nav..... nee, rezuultaats buus pzd..:( ··· Laka: Auto lakas atjaunošana lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Laka kura aizpilda spraugas grīdā?! (5)
Ir doma taisīt kamīntelpā pie pirts grīdu no veciem kokmateriāliem, ēvelēt un salīmēt kopā lielākos gabalos, tad uz pusspundi. Tā kā kokmateriāli ir veci tad tiem ir dažādas plaisas, bedrītes, iespiedumi, zaru vietas u.t.t. "traumas", ar...
Ar to špaktelēšanu man nekas labs nav sanācis..... Man ir noslīpēti pēc tam špaktelēti un pēc tam lakoti priedes dēļi.

Koks staigā/elpo gadalaikiem mainoties un arī spraugas starp dēļiem paliek lielākas un mazākas. Finālā cietā špaktele sāk sadrupt.... un tāpat parādās spraugas.

Esot elastīgās špakteles, kas staigā koka dēļiem līdzi, bet tādu nevar lakot - tikai eļļot / vaskot.

Tā kā šis process veicams gana regulāri, no šāda risinājuma atteicos.

Saskrūvē dēļus, noslīpē un tad ar beici ietonē , nolako un gar spraugām un salaiduma vietām neliecies ne zinis! ;)

Par lakām, ko klāj ar špakteļlāpstu nezinu. Esmu mēģinājis uz epoksīdsvēķiem bāzētu caurspīdīgu maisījumu - ražo MAPEI, bet tos parasti klāj uz betona un ir noturīgs pret nodilumu.
Ja liec no veciem dēļiem tad tas nozīmē to ka gribi tā teikt "vecuma smeķi".... un kur tad senatnē bija grīdas bez spraugām? Kā kaut kur bija rakstīts tad grīdai spraugas špaktelēja ciet tikai līdz tam laikam kamēr nebija izgudrots putekļsūcējs ... tagad kad ir putekļsūcējs spraugas neko netraucē ....man tā domāt. Ja kas, patika Abšlifā (uz Čakenes pretī Ziedoņdārzam) špaktele, ko jauc ar slīpēšanas skaidām. Vispaz pašam sanāca perfekti - tonis sakrīt, špaktele ļauj brīvu vietu dēļiem pakustēties pastaigāties cik jau vajag, un man šķiet, ka varēja to arī lakot (es eļļoju) It kā padārga, bet uz kopējā remontu fona nekas tāds. Ja pacietības nav, var neņemt ūdens bāzēto, bet ātri žūstošo. Tikai tas, ka to ar jāpārslīpē Sveiks. Uz pusspundi neko likt nevajag ,katrs vairogs strādās atsevišķi. Jālieto pilnas spundes,kā grīdas dēļiem, vai grope- iedzītnis savienojums,ko vieglāk no rokas pagatavot. Diemzēl par lakām neko precīzu nepateikšu; taču lakai ir sedzoša un aizsargājoša fukcija, spakteļmasām aizpildoša un virsmas izlīdzinoša. ja vēlas eksperimentēt tad lakai manuprāt būtu jābūt ar cietinātāju, tad verētu mēģināt jaukt špakteļmasu uz šis lakas bāzes,bet tie jau ir eksperimenti. Vieglāk ie piemeklēt atbistošu koksnes spakteļmasu jau gatavu veikalos. man arī to pašu teica - necepies (teica) - šķirbas var palikt, pat izskatās krutāk ··· Laka: Laka kura aizpilda spraugas... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Lakot dēļus ar laku uz eļlas bāzes? (2)
Esmu dzirdējusi, ka labs variants ir lakot dēļu grīdu ar vecā tipa laku uz eļļas bāzes, grīda pēc tam esot īpaši izturīga, arī skrambas nerodas tik ātri, kalpo vismaz 10 gadus. Kā to pareizi var izdarīt un kur var iegādāties tāda tipa...
Vecā tipa eļļas laka ir stipri nenoteikti. Godīgi nezinu ,kas ar to domāts, vai laka uz pentaftālsveķu bāzes, ,vai poliuretāna. .Bet tas galu galā nav svarīgi. Jaunās modernās lakas ir ar daudz lielāku nodilumizturību un arī cenu. Ja vēl ekoloģiskāsuz ūdens bāzes tad cena vēl lielāka. Skaista grīda iznāk arī apstra´dājot ar linneļļu , bet tur ir nepieciešamas iemaņas( patiesībā labi grīdu nolakot vai noeļlot vajag mācēt, sev varbūt mēģinātu ,bet citam nekad). Vēl paskaties līdzīgos jautājumos tur ir atbilde. un vēl šos materiālus labāk meklēt speciālizētos veikalos,arī konsultāciju, Depo, Kuršos, Krūzās utt nevienmēr krāsu pārdevēji ir zinoši. Vēl protams vajag izlasīt kas uz bundžiņas rakstīts. Nu ,bij no skandināviem (padārga) jahtu laka ;)
Ar nav zemē metams variants (gan nodilum,gan karstum un mitrum noturība)...bet dārgs !
··· Laka: Lakot dēļus ar laku uz eļlas... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Atjaunotas dēļu grīdas labošana (10)
Dzīvoklī atjaunota vecā dēļu grīda, krāsa, noņemta, dēļi nolakoti. Pagājuši kādi gadi- laka arī vietumis nolupusi, izstaigājusies. Ko darīt? Atkal saukt dārgos slīpētājus?
var neko nedarīt. var saukt dārgos, var saukt lētos, var iznomāt aparātu un slīpēt pats...karoč, iespēju daudz! variants viens var grīdu viegli uzlīpēt un nolakot pa jaunu tā teikt atsvaidzināt.
otrs variants slīpē visu laku nost un uz dēļiem klāj virsū eļļu Syntecco kas ir uz sveķu bāzes,un tad atkritīs daudzas problēmas kas ir ar lakotu grīdu :)
ar ellu paarklaata griida ir siltaaka un neluup :) eļļu ieteicam likt jaunai grīdai, veco labāk atjaunot un pārlakot...

lai būtu labi ir jānoslīpē visa vecā kārta nost & tad jālako par jaunu, citu iespēju nav ;) kaut ko drusku paslīpējot būs pleķi & neglīti izskatīsies...

ja izdodas visu telpu atbrīvot noņemt grīdlīstes un izslīpēt kā jaunu, tad protams labāk eļļot, bet veceia grīdai ir tā saucamie caurumi, kurus ir jāaizšpaktelē un tad nu labojumi tomēr labāk izskatās komplektā ar laku :)

pati pagājušajā vasarā pārlakoju un izpētīju par lakām & eļļām, manā gadījumā labāk bija lakot...
Nu principaa par 100% var piekrist dolchem ··· Laka: Atjaunotas dēļu grīdas labošana lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
ar to pašu nagu lakas noņēmēju. ideāli, ja ir tāds zīmulītis, ko izmanto pēc nagu lakas uzlikšanas, lai notīrītu to, kas par daudz un pārgājis pāri nagu malām. ja nav daudz - var mēģināt karsēt caur gludekli un salveti. pēc tam uzmanīgi nokasīt nost. to var darīt uzreiz ar gādu zobu bakstāmo kociņu. jārēķinās, ka krāsa būs izēsta tik un tā (to jau nagu laka būs noēdusi). uzreiz var domāt par kādu puķīti, dekoratīvo pogu vai citu mežģīņotu ielāpu izēstās krāsas vietā. Nevajag ar pašdarbību. Nes uz Irvi, kīmiskā tīrīšana. Man dažus gadus atpakaļ bija līdzīgs gadījums. Sākumā garantiju nedeva, bet iztīrīja lieliski. Labāk aiznest uz ķīmisko tīrītavu!Parasti cilvēki izberzē pleķi tad ne ko neizdarīs!
Nagu laku tīra ar acetonu pamēgini auduma apakšmalā iekšpusē kas notiek!
nagu lakas šķīdums jau satur acetonu. vispār ne nagulaka ne acetons audumu krāsu nenoēd, viegli iztīrāms ar nagulakas noņēmēju mājas kārtībā...vienīgi ja nagulaka koša-var palikt pleķlis no krāsas pigmenta. Šajā gadijumā tas nav aktuāli jo nagulaka ir balta. ··· Laka: Kā iztīrīt baltu nagu laku no... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Nagu laka uz tv ekrāna (9)
Kā notīrīt nagu laku no platekrāna tv ekrāna virsmas?
Gaidi,ka pati nokritīs! Acetons-nē! baigi uzmaniigi, jo acetons dazzaadas plasmas vienkaarssi..sasskkaida, rodas efekts, ka no plasmasas paliek tikai pelni......
Ir krasasas nonneemeeji saimnieciibas preccu veikalos. Meeggini tos.
nu nagu laku var noņemt arī bez acetona, ir nagu lakas noņēmēji bez acetona Vai tad televizoram skārienjūtīgs ekrāns? Pamatā visas nagu lakas šķīst acetonā vai 646 šķīdinātājā. Domāju, ka ekrānam tas nekādu skādi neizdarīs, tikai uzmanīgi !
Vispirms pamēģini kaut kur stūrītī !
··· Laka: Nagu laka uz tv ekrāna lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Nagu lakas traipu tīrīšana (6)
Sakiet lūdzu, ar ko lai notīra nagu laku no pārvalka? Mazais visu pudelīti izgāza.
Mēģini ar to pašu nagu laku noņēmēju vai acetonu,bet ilgi nevelc garumā gan.Un ja paliek garlaicīgi,aicinu uz interešu grupu pie jokdariem ikdienā.Tur Tev ne tikai labumus,bet arī jautrumus ieteiks. Acetons, dihloretaans, dioksans, etilacetaats, butilacetaats. Vairums no shiem skjiidina arii plastmasas un maitaa kraasas, ieprieksh jaanomeegjina stuuriitii. hmmm... un ka tas viss reage ar celulozi? (pienjemot ka parvalks no kokvilnas)... varetu but interesanti efekti:)) Hmm..., tas var beigties ar iespēju izrotāt pārvalku ar kontrasta auduma aplikācijām zvaigznīšu, sirsniņu, mākonīšu utt. veidā.:) nomaini pārvalku. ··· Laka: Nagu lakas traipu tīrīšana lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu