Kriosauna

Kriosauna - jautājumi un diskusijas

Pieredze apmeklējot kriosaunu? (9)
vai kāds no jums ir apmeklējis kriosaunu? padalieties pieredzē? :)
nekadas vainas.

noteikti panjem liidz villas zekjiites un celjusargus, ka ari peldkostimu.

pec tam atlikusho dienas dalju organisms ir nevaajaa apjukumaa par to, kas ar vinju ir noticis :)))
esmu bijusi, patika un pie tam ļoti veselīgi! Bet līdzi nekas nav jāņem, jo dod uz vietas! peldkostīms sasalst un salūst jau otrajā minūtē? ir, ir labais!! man pēc kriosaunas sāka patikt aukstums 8)) nu jau kādu laiku neesu bijuse, būs jāaiziet ;) Ko dod kriosauna? Kāds labums? ··· Kriosauna: Pieredze apmeklējot kriosaunu? lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Nosaldē pumpas!:) Ja nopietni - iespējams, ka uzlabo kapilaro asinsvadu elastibu, līdz ar to kļust veselīgāka āda, jo organisma pašregulacijas ceļā liela aukstumā sašaurinas ārejie asinsvadi(kapilārie), tas gan tik pec kāda laiciņa. Nav pieredzes ar kriosaunu - tikai tas, ko atceros no izdzīvošanas mācībām. Extreem, tā teikt!:) Veseliigi! Aktivizee organisma Funkcijas. Var aizstät ar meerceeshanos aukstä üdenii un izskrieshanu sniegä kailam, basäm käjäm. Kriosaunä ljoti lieli miinusgrädi pie sausa gaisa...
Pilseetä - bizness.
Esmu dzirdējusi,ka ļoti labi palīdz zaudēt liekos kilogramus,kas sakrāti pa ziemu! Jāiziet vesels kurss,pēc dažām reizēm nekādu pārmaiņu.Man nepatika.Bet katram savs... ··· Kriosauna: Kriosauna - ko tā dod, kāds no... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu