Ķīmiskie ilgvilņi

ķīmiskie ilgvilņi foto attēls

Ķīmiskie ilgvilņi - jautājumi un diskusijas

Kādam ir ķīmisko ilgvilņu pieredze? (18)
Kāda ir Jūsu pieredze ar ķīmiskajiem ilgvīņiem? Man pašai ir ļoti taisni, smagi, biezi, gari un nepaklausīgi mati.... tā gribās skaistas citras :)))))
:)))) Nu dažreiz vajaga sevi izķēmot, lai kaut ko iemācītos.
Ieliec un tad jau redzēsi - kas un kā.:)
mums vienmēr gribas iegūt to, kā nav ,un neprotam novērtēt to,kas ir.Aizej pie kāda profesionāla friziera,stilista.Varbūt tev vislabāk piestāv kāds matu griezums.Maniem matiem arī nepatīk ilgviļņi,pārāk smalki un slīdīgi tie ir,un vislabāk tiem patīk īss griezums.Priecājies,ka tev ir biezi mati un nevis tādi,ko var ar kabatas bateriju izžāvēt! es šādu jautājumu uzdodu savai frizierei kura arī izdomā variantus, patreiz man ir ielikti un esmu topā pēc draugu teiktā. jaa, skaistas, nepaklausiigas cirtas, plaanus un iisus matus.
NAfig TEv to visu? :)
njiff... man arii gribeejaas cirtas... nu i ieliku kaa dura ilgviljnjus... :((( nekad vairs nedariishu! labaak pamociities kaut vai katru riitu pie spogulja, nekaa peec tam gaidiit, kad tie sabojaatie mati, kas peec laika ne peec kaa vairs neizskataas, ataugs. :/ ··· Ķīmiskie ilgvilņi: Kādam ir ķīmisko ilgvilņu... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Ilgviļņi un matu bojājumi (7)
Man jautājums par ilgviļņiem... Interesē ļaužu pieredze, kā ir, cik ļoti sabojā matus un kā tas izpaužas? Vai mainās matu krāsa, kad ataug, utt...
bojajumi atkarigi no matu strukturas un ari no friziera, cik stipru kimiju ieliek...
bet tagad jau tas iespejas plashas,,
ataug tad, kad ataug tavi mati :)
matiem krasa mainas, parasti klust gaishaki....
es jau nu tieku valja - kad jau ir kluvushi nesmuki, tikai nogriezhot matus, tadelj, ja tev ir gari mati, neieteiktu....
es pret vasaras sakumu ieliku čirkas, tipa "vieglās":))) neko sliktu nevaru teikt... matu krāsa nava mainījusies... i kopt vieglāk, i savākt... Bojaa, bet, ja izvelas labu sastavu, tad var dzivot. Matu krasa parasti paliek nedaudz gaishaka. Ataug savi mati ......:)) `parsvara tiek bojata matu struktura visaa garumaa nav viegli dabut atkal gludus matus. Pec ilgvilniem mati klust trauslaki. Nav ieteicams tos likt 1 Smuki izskatas , bet ir manamas sekas gadu gaita Esmu likusi ļoti vieglus ,pazūt jau pēc 2 mēnešiem...tikai tas jādara pie labas meistarītes,kura strādā ar labiem materiāliem.
Iesaku friz."Brigitu" Brīv.110-Valērija
··· Ķīmiskie ilgvilņi: Ilgviļņi un matu bojājumi lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu