Intīmās zonas apmatojums

Intīmās zonas apmatojums - jautājumi un diskusijas

Kā likvidēt intīmās zonās apmatojumu? (22)
Meitenes,kā un cik bieži jūs to darāt?
suukaa tie depilaacijas kreemi! Nez kur mans trimmeris... vai tad Tu nezini????
ar lodlampu, vienreiz izveic, neaug muuzjam!
Interesanti, kapeec virishi nekad nejautaa ar ko un cik biezhi ir jaaskujas!!!! _never_ - tikko gribeeju teikt, ka ar lodlampu vajag, bet Tu jau priekshaa!!! :)

ak kungs... aizeju uz vaksaaciju - stundinju pacieshos un ir labi vismaz paaris nedeeljas. :P
shad tad var arii ar skuvekli - ja vajag aatri un negribas mociities...
··· Intīmās zonas apmatojums: Kā likvidēt intīmās zonās... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Par skūtajām vāverītēm. (24)
Kāpēc daudzas meitenes/sievietes ir iedomājušās, ka vāverītei ir jābūt gludi skūtai? Vai tā ir tāda modes lieta? Vai dabīgais apmatojums mūsdienās skaitās kaut kāds taboo? Pieņemsim, ka dažām tiešām tas var traucēt un viņas labāk jūtas...
Vienmēr ir iespēja ar SAVU mīļoto vienoties par griezumu. Savstarpēji vienoties - viņas griezumu, paša griezumu, nākotnes plāniem un grafiku frizūrām.
Savukārt par visu citu sieviešu klēpi un tā frizūru uztraukties nevajadzētu. Gan būs kāds, kuram patiks tas vai cits griezums, gan būs kāds ar kuru viņas vienosies par frizūru principiem.
...veciit-- paprasi labāk savai čiksai, kapeec ceerpjas- kas i, slabo?!...vieglāk netā luni laist?! Jautā kā tāds jefiņš! Ja gribi būt bagāts, nopērc uzvalku vai labu kleitu un ej uz turīgo tusiņiem, ja gribi būt galdnieks iemācies rīkoties ar āmuru un ēveli, ja gribi drāzties kā dzīvnieks no pornofilmas, tad noskuj intīmās zonas apmatojumu. Katrai lietai sava specifika tā teikt. Redzi, tepat lielākā daļa, kas izteikušies šajā tēmā, stāsta, ka viņiem patīk atmatota intīmā zona. Salasās dāmas šādus izteikumus, protams, ka domā, ka tā tam būs būt, un visas rindā arī tā dara. Un, ja vēl kautrējas savam vīrietim pajautāt, ko tad viņš par to domā, tad tā arī paliek stingrā pārliecībā, ka tā ir pareizi/ labi/ patīkami etc. Un, ja viņām gadījumā ir smalki matiņi, kuri, neskatoties ne uz kādām īpašām procedūrām, vēl arī ņem un ieaug, tad vēl viņas pacieš arī zināmas neērtības, lai tik būtu meinstrīma modes vilnī. Bet principā galvenais, lai satiekas tādi, kad savstarpējā gaume sakrīt, tad arī nebūs tādu sāpju kliedzienu :) Ir jau arī Tev varianti, piemēram pie gad.sak. meklēšanas teksta piemetināt- tikai spalvainu
Bet gadījuma sakaros jāpacieš visu, nesmuku, nekoptu, noskūtu, triperainu un vēl viskautko, jo normāla tak neparakstīsies par baltu velti pagulties zem nezin kā.
··· Intīmās zonas apmatojums: Par skūtajām vāverītēm. lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu