Internets

Internets - jautājumi un diskusijas

Matu krāsas un garuma pielaikošanas programma internetā (8)
Vai kāds zin adresi i-netā,kur var ielādēt savu bildi,lai to rediģātu-mainītu matu krāsu un garumu?!
http://www.ukhairdressers.com/hair_move/index.asp MMiiaa, shaads pakalpojums labaas frizeetavaas tak ir pieejams. www.virtualmakeover.ru the Sims 3... spēlīte tāda ;) Pamēģini marykay.ru ;)) man patika! ··· Internets: Matu krāsas un garuma ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kur internetā pielaikot frizūras? (5)
Varbūt kāds zina, kurā interneta saitā bija tā fīcja, kur varēja uz sava feisa izmēgināt dazādus frizūru un matu griezumu veidus un skatīties kā piestāv vai nē?
http://www.makeoversolutions.com Neviena no tam adresem neder. ne marine clarie, ne WigSalon, ne tas matrix.com... un tie visi karas augsha. WigSalon.com marie claire majaslapa... kadreiz vareja www.matrix.com - tikai diezgan chakariigi ··· Internets: Kur internetā pielaikot ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Interneta atkarība - kā atbrīvoties? (13)
Kā izārstēties no interneta atkarības? Darbs saistīts ar internetu.. :(
katram cilvēkam ir noteikts skaits atkarību... vienu atmetīsi, cita nāks vietā. Vienīgais padoms, no savas pieredzes- pārvērt jebkuru atkarību par darbu... laikam izņēmums būtu sabiedrībai kaitīgas atkarības, neieteiktu spēļu automātatkarīgiem. Šaja gadījumā internets ir viens no pateicīgiem šobrīd, lai ar šo atkarību gūtu arī ienākumus. Protams nāksies pamācīties, bet nu nav tā trakākā. Ir tāds laikmets..
Vai paskatoties šobrīd uz ielas jauniešus ar mobiliem rokās nešķiet, ka arī tā ir atkarība- rakstīt nemitīgi īsziņas..? Citi bez gala un malas šobrīd runā pa telefonu, kaut arī nekā būtībā nav ko teikt, tajā vietā, lai tiktos reālajā dzīvē un atrastos blakus. Tas pats ar lielu daļu cilvēku, kuri vairs nemeklē normālas attiecības, bet samierinās ar komunikāciju, kur spēlē abas puses šo iedomāto ideālu šaurā spektrā pēc otras puses pieprasījuma...
mainīt darbu. ja darbs saistits ar internetu,tad nesaprotu,ko velies aarstet.Var iet stradat par seetnieku,masieri,pardeveju.Tur internets varbut nebus pieejams.Ja domata atkariba no OHO,tad kapecs,no sejienes tikai ar kajam pa prieksu,var kaut 5 reizes appreceties,vienalga atgriezisies te. Kāpēc dzēsi savu niku?

Par jaut.>
Kā izpaužas tava atkarība?
sāk ārstēšanos - izdzēšas.... ··· Internets: Interneta atkarība - kā ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Atsauksmes par Bites 4G internetu (26)
Pashlaik lietoju LMT USB 3G,bet 4G pie manis,Maarupee neiet,taapeec mans telefona operators Bite piedaavaa savu pakalpojumu...luudzu,vai kaads lieto un kaadas atsauksmes.
Paņem Bites salonā 14 dienu testa piedāvājumu un izmēģini. Tas, noteikti, būs precīzāk par "viena tante teica" atsauksmēm. Kursors.lv tikko bija visu 4G operatoru salīdzinošs tests: http://kursors.lv/2015/11/30/bites-lmt-un-tele2-4g-mobila-interneta-salidzinajums-2015-gada-novembri
s-riga/
Bites 4G izskatās pagaidām diezgan labi (Rīgā). Bet, kā jau te norādīja, konkrētā vietā naksies notestēt speciāli, tur pārāk daudz dažādi apstākļi ietekmē rezultātu
Bites G4 tehniski strādā labi. Bet kāda ir sakaru kvalitāte konkrēti tavā mājā nepārbaudot nav iespējams pateikt. esmu LV nneemis dazzaadus mobiilos serivisus.Arii Biti.
Jaa , Riigaa, un citaas lielpilseetaas , protams iet vissi. Aizbrauc uz riktiigu .... mezzu, un ccusss , kaad tur veel 4G.Pat pazvaniit nevareeja.
Ja kaads saka, ka ir paarklaajums visaa LV, un veel 4G, tad tas melo. Un ja arii tas 4g reegojaas, tad aatrums ir lloti , lloti leens.
Naakamreiz LV pameeriissu konkreeti, cik tad Gb ir.
Nu jau 3 mēnešus darbam nopirku BITEs netu. Nekādu problēmu pagaidām. Viss iet un darbojās. ··· Internets: Atsauksmes par Bites 4G ... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Tele2 vs LMT vs Bite mobilais internets, kursh labaks? (14)
Kam labaks un atraks savienojums pec Jusu noverojumiem?
Secība šāda: LMT, tad Tele2 un vissliktāk ir ar BITE. Man personīgi patīk LMT. Jāskatās katra pakalpojumu sniedzēja pārklājuma karte. Ja esat tur, kur attiecīgajam pakalpojumu sniedzējam ir laba zona, tad jāņem to.
Es rekomendētu LMT, bet vajag pārbaudīt karti
Man ir bijussi abi Latvijaa. Mezzaa neit neviens. Ļoti atkarīgs no vietas. Ja nemaldos, katram mājaslapā ir opcija ievadīt konkrētu adresi un pārbaudīt pārklājumu. Man Tele2 interneta kvalitāte bija ļoti bēdīga, skaidroja, ka tīkla pārslodze lielā lietotāju skaita dēļ. LMT uzvedas daudz godīgāk, nesūdzos. ··· Internets: Tele2 vs LMT vs Bite mobilais ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Optiskais un mobilais interneti. Atšķirība? (23)
Lūdzu max vienkāršāk man izskaidrojiet optiskā interneta priekšrocības salīdzinot ar mobilo internetu? Mobilo gan es varu paņemt līdz, optiku nē. Bet kāpēc ieteiktu tomēr lietot optisko int.?
Jebkurā gadījumā vadu optiskais internets datoram mājās būs labāks. Mobilais - tas ir kaut kur laukos mežos, kur nav vadu internets. Un ne jau aiz labas dzīveves. Vnk tur nav citas iespējas Optiskais (bieži vien izpaužas risinājumā "optika līdz mājai" vai optika līdz stūrim, tālāk parastais) tomēr būs stabīlāks par mobīlo, īpaši sūtot projām datus. Mobīlo netu biežāk pārslogo pīķa stundās, der ieskatīties līgumā/piedāvājumā kāds ir garantētais ātrums, nevis pieslēguma atrums, jo tieši tas ir lielums, kuru varēs pieprasīt nodrošināt provaiderim problēmu gadījumā. ātrāks/ stabilāks pieslēgums?
atkarīgs jau, cik datu ietilpīgi uzdevumi jārisina
Nezinu, ko tur TET ir pacēlis, bet LMT internets Rīgas nomalē pēdējā laikā ir galīgs mēsls, gan tas kurš ar kabeli, gan tas kurš caur bez. Abi. Ik pa brīdim pazūd. Ko Tev dod lielais datu pārraides ātrums, ja saņēmējam tāda nav... ··· Internets: Optiskais un mobilais ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Internets Vācijā (13)
Vajag epizodiski uzturēties Vācijā, un obligāti vajag internetu LAPTOPĀ (ne viedtālrunī). uz vietas Vācijā makten neizdevīgi interneta nomas noteikumi-24 mēn minimums. Var būt, ka par loti dārgu naudu var nopirkt ļoti nelielu ...
dodekedr, "Tele2" bezlimita TP dod iespēju izmantot nevis 5 GB, bet gan 8,5 GB, no aprīļa jau 9GB interneta EEZ valstīs.
jauk, tavs plāns "neies krastā" ! Arī iesaku izmantot smārtfonu kā "hotspot" internetam portatīvajā datorā.
Vācijā tiešam ir ļoti labi ceļi, bet nets pilnā pakaļā. Un kā ar “hotspota” iespēju? Mans Tele2 bezlimita pieslēgums ļauj bez maksas ES valstīs izmantot līdz 5GB interneta. mieriigi derees iPhone. Kaapeec lai nedereetu? Lai gan 4turtajam, nu jaudinnas oamaz. Bet varbuut ir veerts upgraidot...phonu tad labaak ?
Nu, arii maneejie, kas dziivo faaterlandee visi, kaa viens saka, ka vaaciessiem ar to internetu , kaa ir. Limiti mazi , kautkaadi idiotiski kontrakti uz gadu, vai diviem ( kaa cilveeks var zinaat, kaa tas nets iet, un ko gribnees paac gada??? ), raustaas aatrums , kaukaads vaaks ar parspiileetaam autortiesiibaam utt.
vacija pat mcdonalda limits viena stunda....divus gadus biju vacija,nu nets tur ir ljoti slikts vismaz publiskais,,,, ··· Internets: Internets Vācijā lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Internets planšetdatorā ārzemēs (10)
jauns Lenova ar 3g , Zelts 2 GB , bet internets Lietuvā , Polijā u.t.t nav. Brauciena laikā izmēģinājos dažādi , arī atjaunoju rūpnīcas uzstādījumus planšetniekā , bet nekā. Braucot atpakaļ Latvijas teritorijā internets ...
Atrodoties citā valstī tev bija jāatļauj lietot datus/internetu viesabonēšanas režīmā. Rūpnīcas iestatījumos šis režīms ir speciāli ir izslēgts, lai tava ierīce tev nesataisītu pārsteigumus rēķinā. Visdrīzāk nebija ieslēgta "datu viesabonēšana". Rūpnīcas uzstādījumi parasti aizliedz lietot svešu operatoru tīklus. te buus tiiri mans viedoklis. Nnemt plansseti ar sim karti ir nevajadziigi, absaluuti nevajadziigi. Taapat jau ir liidzi telafons oblegati visiem muusdienaas , taapat jau maksaa par to servissu telafonam. Tad kaapeec neuztaisit lokaalo wi-fi no telafona? ("hotspot" ON )Bet, vajag maksaat par diviem piesleegumiem utt :( Galiigi garaam.
Par jautaajumu tiessi, jaa , te jau mineeja. Settingos gan jau , ka bija izsleegta izsleegta viesaboneessana data.
nu un bezmaksas wifi arī nestrādāja? Un ko saka operators? ··· Internets: Internets planšetdatorā ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Vai vajadzigs internets, ja kaiminam aiz sienas ir? (16)
Daudzi sadi izmanto kaiminu busanu,kaiminam nezinot,pat gadiem. Vai kaiminam nepieaug rekini ja ta dara?
Nu ja kaimiņš nemāk uzlikt paroli savam rūterim bezvadu, tad tā ir tikai un vienīgi viņa paša vaina.

Par internetu Tu maksā (vai kaimiņš maksā) noteiktu konstantu summu, bez lejupielādes/augšupielādes limita, ja vien tas nav mobilais internets, kā bite, kur ir godīgas lietošanas politika un tiklīdz iztērē noteiktu datu apjomu tā Tev samazina ātrumu uz minimumu.

Vienīgais no kā var kaimiņš ciest ir lēnāks internets - ja sliktie kaimiņi aiz sienas lejupielādē filmas un intensīvi to lieto.
Vajadzīgs :)
Es neizmantotu nekodētu internetu. Un neizmantotu arī kodētu kaimiņa internetu, nezinot, cik zinošs ir kaimiņš ir IT jomā. Ja zinošs, tad ir iespējams, ka par viņa internetu Tu maksā tāpat, tikai Tev to uzzinot post factum :)
Kā tu zini kaimiņa paroli? Reizēm, kad apskaties pieejamos tīklus, tur tādas pērles var atrast. Daži nosakumi speciāli kaimiņiem tiek veltīti piemēram - aljik_nezodz_netu vai nelien_te Ja 10 eiro liela nauda, mēģini zagt. Tikai, lūdzu, neizrādi pārāk lielu sašutumu, ja tevi pamatoti sauc par zagli un laupītāju. ··· Internets: Vai vajadzigs internets, ja ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Neiet telefonā Wifi (10)
Man ir LG G3 telefons, no sākuma ķēra Wifi, tagad pēc laika vairāk nē. Mēģinu pieslēgties, tad it kā parādās uz sekundēm 3, tad izlec paziņojums : internets nav pieejams priekš " mūsu " rūteri. un tas arī viss. Citiem ...
LG tikai gludekļi labi un televizori. Atrisinājums 11.40 € mēnesī un IPhone SE tavējais bez problēmām lidinoties netā:) http://dorylabs.com/how-to-fix-lg-g3-dropping-wifi-wont-connect-issues/

Remove the LG G3 battery and put it back again, turn of the phone and the issued should be fixed.

Turn off the router and turn it on again.

Go to Setting > Wi-Fi and long press on the network name you are having problem.

Forget the network and try to connect to it again.

Be sure the battery saver is off. If it is on, go to its settings and change so it will not turn the wi-fi off.

Turn off bluetooth if it’s on, because sometimes it can interfere with Wi-Fi.

Tap the menu button at top right of the wi-fi screen and go to Advanced WiFi. try changing the settings there.

If you have the option to connect to a 5GHz band instead of 2.4 GHz, it worth trying.

Check your ISP or router manufacture to make sure that you have the latest firmware for your router/

You can try Wifi Analyzer and check how busy your channels are. Try switching to a less busy channel if that seems to be the problem.

varbūt šie ieteikumi palīdz.
Ar iphone moš nebūs wifi problēmas, bet ar zonas kvalitāti gan.

Man ir LG G4 un nav bijušas nekādas problēmas jau 2 gadi. Pat baterija apmierina.

Brāķi gadās... Nes uz garantiju.
Ja esi nopirkusi no rokas, tad ...tas ir galvenais iemesls, kāpēc kaut kas var neiet...
Kas redzams no rūtera puses - konekcija ar telefonu ir, bet uz telefona internets neiet? Telefons IP adresi saņem? Varbut esi iekacajusi kadu programmu,kas stope un met ara no wifi?Paskaties downloads vai nav kas aizdomigs. ··· Internets: Neiet telefonā Wifi lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu