Internets

internets foto attēls

Internets - jautājumi un diskusijas

Matu krāsas un garuma pielaikošanas programma internetā (8)
Vai kāds zin adresi i-netā,kur var ielādēt savu bildi,lai to rediģātu-mainītu matu krāsu un garumu?!
http://www.ukhairdressers.com/hair_move/index.asp MMiiaa, shaads pakalpojums labaas frizeetavaas tak ir pieejams. www.virtualmakeover.ru the Sims 3... spēlīte tāda ;) Pamēģini marykay.ru ;)) man patika! ··· Internets: Matu krāsas un garuma... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kur internetā pielaikot frizūras? (5)
Varbūt kāds zina, kurā interneta saitā bija tā fīcja, kur varēja uz sava feisa izmēgināt dazādus frizūru un matu griezumu veidus un skatīties kā piestāv vai nē?
http://www.makeoversolutions.com Neviena no tam adresem neder. ne marine clarie, ne WigSalon, ne tas matrix.com... un tie visi karas augsha. WigSalon.com marie claire majaslapa... kadreiz vareja www.matrix.com - tikai diezgan chakariigi ··· Internets: Kur internetā pielaikot... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Interneta atkarība - kā atbrīvoties? (13)
Kā izārstēties no interneta atkarības? Darbs saistīts ar internetu.. :(
mainīt darbu. Tas esot tāpat kā ar saldumiem...ja
loti gribas,vajagot ēst tikai tos...kamēr ,,piegriežas"...
ja darbs saistits ar internetu,tad nesaprotu,ko velies aarstet.Var iet stradat par seetnieku,masieri,pardeveju.Tur internets varbut nebus pieejams.Ja domata atkariba no OHO,tad kapecs,no sejienes tikai ar kajam pa prieksu,var kaut 5 reizes appreceties,vienalga atgriezisies te. Kāpēc dzēsi savu niku?

Par jaut.>
Kā izpaužas tava atkarība?
Kā var būt atkarība šajā gadījumā? Tad jau tas vairāk saistīts ar darbaholismu :) ··· Internets: Interneta atkarība - kā... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Atsauksmes par Bites 4G internetu (26)
Pashlaik lietoju LMT USB 3G,bet 4G pie manis,Maarupee neiet,taapeec mans telefona operators Bite piedaavaa savu pakalpojumu...luudzu,vai kaads lieto un kaadas atsauksmes.
Paņem Bites salonā 14 dienu testa piedāvājumu un izmēģini. Tas, noteikti, būs precīzāk par "viena tante teica" atsauksmēm. Kursors.lv tikko bija visu 4G operatoru salīdzinošs tests: http://kursors.lv/2015/11/30/bites-lmt-un-tele2-4g-mobila-interneta-salidzinajums-2015-gada-novembri
s-riga/
Bites 4G izskatās pagaidām diezgan labi (Rīgā). Bet, kā jau te norādīja, konkrētā vietā naksies notestēt speciāli, tur pārāk daudz dažādi apstākļi ietekmē rezultātu
Bites G4 tehniski strādā labi. Bet kāda ir sakaru kvalitāte konkrēti tavā mājā nepārbaudot nav iespējams pateikt. esmu LV nneemis dazzaadus mobiilos serivisus.Arii Biti.
Jaa , Riigaa, un citaas lielpilseetaas , protams iet vissi. Aizbrauc uz riktiigu .... mezzu, un ccusss , kaad tur veel 4G.Pat pazvaniit nevareeja.
Ja kaads saka, ka ir paarklaajums visaa LV, un veel 4G, tad tas melo. Un ja arii tas 4g reegojaas, tad aatrums ir lloti , lloti leens.
Naakamreiz LV pameeriissu konkreeti, cik tad Gb ir.
Nu jau 3 mēnešus darbam nopirku BITEs netu. Nekādu problēmu pagaidām. Viss iet un darbojās. ··· Internets: Atsauksmes par Bites 4G... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Neiet telefonā Wifi (10)
Man ir LG G3 telefons, no sākuma ķēra Wifi, tagad pēc laika vairāk nē. Mēģinu pieslēgties, tad it kā parādās uz sekundēm 3, tad izlec paziņojums : internets nav pieejams priekš " mūsu " rūteri. un tas arī viss. Citiem telefoniem nav...
LG tikai gludekļi labi un televizori. Atrisinājums 11.40 € mēnesī un IPhone SE tavējais bez problēmām lidinoties netā:) http://dorylabs.com/how-to-fix-lg-g3-dropping-wifi-wont-connect-issues/

Remove the LG G3 battery and put it back again, turn of the phone and the issued should be fixed.

Turn off the router and turn it on again.

Go to Setting > Wi-Fi and long press on the network name you are having problem.

Forget the network and try to connect to it again.

Be sure the battery saver is off. If it is on, go to its settings and change so it will not turn the wi-fi off.

Turn off bluetooth if it’s on, because sometimes it can interfere with Wi-Fi.

Tap the menu button at top right of the wi-fi screen and go to Advanced WiFi. try changing the settings there.

If you have the option to connect to a 5GHz band instead of 2.4 GHz, it worth trying.

Check your ISP or router manufacture to make sure that you have the latest firmware for your router/

You can try Wifi Analyzer and check how busy your channels are. Try switching to a less busy channel if that seems to be the problem.

varbūt šie ieteikumi palīdz.
Ar iphone moš nebūs wifi problēmas, bet ar zonas kvalitāti gan.

Man ir LG G4 un nav bijušas nekādas problēmas jau 2 gadi. Pat baterija apmierina.

Brāķi gadās... Nes uz garantiju.
Ja esi nopirkusi no rokas, tad ...tas ir galvenais iemesls, kāpēc kaut kas var neiet...
Kas redzams no rūtera puses - konekcija ar telefonu ir, bet uz telefona internets neiet? Telefons IP adresi saņem? Varbut esi iekacajusi kadu programmu,kas stope un met ara no wifi?Paskaties downloads vai nav kas aizdomigs. ··· Internets: Neiet telefonā Wifi lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kapēc dators uztver vāju interneta signālu? (3)
Vairumā šādas problēmas ir rūtera dēļ, bet tā kā esmu pārbaudījis signālu, izmantojot vairākus dažāda veida rūterus, man rodas jautajums, ka kaut kas nav kārtībā ar datoru. Situācija ir tāda, ka neatkarīgi no rūtera, signālu man ķer...
daudzīvokļu māja? ja jums tur apkārt daudz tīklu, kuri izmanto vienu(-as) frekvenci, tā par būt "piesista" ar datiem.
piemēram, 2.4 GHz frekvence tiek sadalīta 14 20MHz kanālos un tas nav briesmīgi daudz. un ja ir daudzi(kaut vai tikai daži, bet noslogoti) bezvadu tīkli, tie pārklājas un kā tu saproti, veidojas sastrēgumi, mazinas uztveršanas spējas.
es ieteiktu, sākumam, manuāli pamainīt "channel" rūterim un datora tīklenei. lai nav auto, bet abiem ir jabūt vienā diapazona, gan raidītājam, gan datora tīklenei, saproti, ja? 1, 6 un 11 ir noklusējuma diapazoni. pamaini tos. paskaties, vai tīkla darbība uzlabojas. ja ne, jāmekle tālāk, kas par problēmu.
Vairāk gan izskatās, ka "tīrot putekļus" ir notīrīts arī wifi kartes savienojums ar antenu. Atpakaļ uz servisu, lai remontē. Kā jau te teica - pēc tīrīšanas nav wifi kartei pievienota antena... ··· Internets: Kapēc dators uztver vāju... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Mobilais internets planšetdatorā. (1)
Radās problēma ar mobilo internetu planšetē. Sākumā viss strādāja ļoti labi, biju pasūtījis mob. interneta paku pie viena no pakalpojumu sniedzējiem, izmantoju to un viss strādāja raiti, bez aizķeršanās. Bet, kad dati tika izlietoti un es...
uztaisi pilnu resset tai plassetei.Tas ir, izdzees pilniibaa vissu. Back to factory settings. Pirms tam gan saglabaa vajadziigo kur.
Varbuut OS vajag kaadu atjauninaajumu arii.
··· Internets: Mobilais internets... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Tumšais tīmeklis - kāds tas izskatās? (5)
Jautāju tikai ziņkārības pēc. Kāds tur ir bijis ielīdis? Vai tur ir tādi paši pārlūki kā gaišajā pusē? Vai no turienes var apskatīt arī parastās lapas vai tikai šifrētās? Epastu var sūtīt? Uz kurieni? Elli? Vīrusus var saķert?
dzilais nets-,info augsejo plusmu nosaka pieprasijumu biezums(upes virma),
zemak mazlietotie(kur maz serfotaju-ir tikai nireji),
zemak ar ierobezotu pieeju (pieprasijums sifrets-,nireji ar tehniskam zin.)utt.
https://freenetproject.org

pamēgini.
Skatoties ko meklee. Tur var pasuutiit jebko. Saakot ar primitiivaam lietaam un beidzot ar pasuutiijuma slepkaviibaam utt Agrāk lietoju diezgan bieži. Pārsvarā tiek izmantots interneta pārlūks Tor + proxy serveris. Arāk varēja apskatīt tikai šifrētās, nezinu, kā ir tagad. Epastus var sūtīt, citiem lietotājiem. Tur atrodas pilnīgi viss, ko tavs prāts spēj un nespēj aptvert. ··· Internets: Tumšais tīmeklis - kāds tas... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Interneta pakalpojumu sniedzēja maiņa (12)
Tā kā Lattelecom astronomiski uzskrūvēja cenu, gribu izvēlēties citu interneta pakalpojumu sniedzēju. Te apkārt ir savilkts Ostkoms (TV nevajag)... Vai labāk LMT mobilo internetu? Lūdzu, zinātāji, iesakiet kādu variantu ņemt portatīvajam...
Pirms n-tiem gadiem man bija mobilais internets. Fui. Nekad vairaak...nav saliidzinaams ar normaalo vadu vai bezvadu. Leens, emailus paasiit var, bet portaali, ka satur bildes, veras valjaam ljoti leenaam....

Kur Tu dziivo? Man Riigaa viss podjezds noliimeets ar internetsniedzeju reklamaam...pa 10 -12 Eur.
Ir jau šodienas softs resursus rijošs, bet 1 GB dienā par augstāk uzskatīto tomēr liekas fantastisks apjoms. Ar 30 gb pilnīgi pietiek. Un tie 10 eiriki mēnesī nav daudz. Turklāt neierobežots ātrums, būs tik ātrs, cik attiecīgā vietā iespējams. :)- LMT dod 30 vai 70GB & mobilo rūteri- par to pašu naudu, ko Tele2 prasa par 20 vai 50GB.., un zona arī- ārpus pilsētām- LMT ir labāka. Lai katram no raibās oho tautas ir pa kabatai neierobežotais LMT intern@ts, Samsung 10,5´´ superamoled 2K planšetdators oriģinālā apvalkā, labas, vieglas un ērtas bluetooth austiņas, un vismaz viens 10Ah powerbank-s ar divām usb ´rozetēm´:) Nu tad apsveicami. Bet man kopsh tiem laikiem, kad bija mobiilais intermets, ir atsitis pilniigu veleeshanos kaadreiz ar taadu piities...:) ··· Internets: Interneta pakalpojumu sniedzēja... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Vai 4G internets darbojas uz telefoniem, kuriem specifikacijā ir tikai 2G un 3G (11)
Skatos jaunu telefonu. Vecais, man šķiet, bija Nokia Lumia 720 un tur bija labs internets, šķiet 4G. Bet tajā pašā laikā Nokia Lumia 720 specifikācijā minēts, ka atbastītie tīkli ir tikai 2G, 3G. Kāpēc tad 4G darbojās? Ja gribu pirkt jaunu...
Dienas hohma " 4G strādājot arī uz 3G telefoniem, tikai ar 3G ātrumu" :D
Ātrums (neta) ir vienīgais kas no lietototāja skatu punkta atšķir 3g no 4g...
Internets telefonā "vispār būs", pat ja tas G2 vai G3 modelis. Riigaa buus tas Internets daudzmaz. Aizbrauc 100 km no taas, un saakaas cirks :( Ka var tie VISI LV servissa piegaadaataaju murgot par kautkaadiem aatraakajiem internetiem EU??? :(
Paareejo jau te pateicaiepriekss. Tehnaloggijas tiessam maksaa naudu. Driiz buussot arii 5G...ar 100x lielaaku aatrumu.
Arī laukos tagad pieejams 4G internets un ātruma ziņā ir liela atšķirība no 3G. Man Tele2 piedāvā visu bez ierobežojuma par 9,99€. Uz lauka varu televīziju skatīties telefonā. Ar 3G tiešraides negāja. Īsā atbilde - nedarbojas, garā atbilde - tehnoloģijas maksā naudu, ja pērc lētu telefonu ar aizvēsturiskām tehnoloģijām, tad jārēķinās, ka jaunās "fiškas" nestrādās... ··· Internets: Vai 4G internets darbojas uz... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu