Frizieris stilists

Frizieris stilists - jautājumi un diskusijas

Labs frizieris stilists Rīgā vai Jūrmalā (17)
Lūdzu padalieties, ja jums ir zināms kāds labs frizieris stilists Rīgā vai Jūrmalā. Biju apmierināta ar A.Bandoni, bet viņš diemžēl kļuvis grūti piējams. Jau iepriekš pateicos, ja varēsiet kādu ieteikt!
.
nu man liekas, ka iekš Rīg vien tādi māžotāji ne stilisti pa to naudu, ko jūs esat gatavas maksāt..... bij te reiz Wolmārā uz laiku Pjēra skolnieks, tāds pats puikiņš/fgvņzinkādadzimuma..... nejauši sagadijās pie jamā griezt matus... nu grieza viņš ekselenti, stilīgi i visvisādi vipendrivalsja - kā pac sevi no malas vērodams un tīksminādamies...
a potom es pēc nākamās mazgāšanas izķemmējot nokonstatēju, ka nogriezis tikpat šķībi greizi, kā mēs bērnībā druškas viena otrai matus griezām... nu mok es kā meitene no laukiem neko nesaprotu no stila un modes, bet manā uztverē labs griezums ir tāds, kuru var ķemmēt dajebkādā virzienā i jams vienmēr ir līdzens un labi izskatās ij taisnos matos ij uzkasītos ij pirms pirc ij pēc....
Ilze Kaļķe salons Prior Brīvības ielā. nju... tas Bandonjkungs man iipashi neiepatikaas... uztaisiija aitas frizuur... vee... Sieviešou loģika un tieša atbilde uz tiešu jautājumu ... daži mopsīši atkal aizraujas ar izskata komentēšanu. :)

Frizieris nav burvis, derēs jebkurš prasmīgs meistars, tā nav problēma!
Biezhak sievietem, kam vajag tikai un vienigi virieti- frizieri, vajag psihologu vai kadu citu apliecinajumu vinjas personibai! ··· Frizieris stilists: Labs frizieris stilists Rīgā ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu