Dermataloģija

dermataloģija foto attēls

Dermataloģija - jautājumi un diskusijas

Līdzekļi pret pumpām, pinnēm, pūtītēm? (9)
Ja jūtu, ka tūlīt tūlīt uz sejas būs mazā nelūgtā sarkanā pumpiņa- kā lai viņu aigainjaa? tautas līdzekļi, smēres?
Piededzināt ar 2% salicilspirtu, tad virsū cinka ziede sarkanas pumpiņas(līdzīgi dzimumzīmēm) liecina par aknu problēmām! "Mahhatan"/"Dior&quo t;/"Schebo" kosmeetikas liidzeklji, vai tie tautas vai nee, bet ir elliigi labi. kjiploks perfekti liidz, ja taa pumpinja ir aukstumpumpa... pret citaam nav meegjinaats. Ja taa domaata aukstumpumpa,tad it kaa liidzot ausu seers.(pati neesmu meeginaajusi). ··· Dermataloģija: Līdzekļi pret pumpām, pinnēm,... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Dermatologs Rīgā (8)
Prasās aiziet uz konsultāciju pie dermatologa, lai pārliecinātos, ka mani kārtējo reizi pārņēmušas tukšas iedomas... Rīgā nevienu tādu personiski nezinu, varbūt ir kādi ieteikumi?
Olga Princeva ir vislabākā! Oij, es savulaik cīnījos ar adopisko dermatītu :)

Dermatologi jau "po sovmestjimostji" parasti ir arī venerologi :)
Rakstnieku poliklīnika. Neatceros vārdu, laikam Inese.. viņa pieņem arī STS centrā Pērnavas ielā.

Vispār ieej cālī (www.calis.lv), tur varēs atrast diskusijas, kur cālenes apmainās ar viedokļiem par šo tēmu. Vēl ir www.dr.lv forums.
ieteiktu dr.ķīsi,viņš tiešām ir pieredzējis...un sirdsbalsij jāklausa,varbūt tās nemaz nav iedomas...laicīgi diagnosticēts pat visļaunākais veidojums ir ārstējams,ja Tu par ko tamlīdzīgu...pārliecināties un pārbaudīties vajag pēc iespējas ātrāk!!!!! Ja kosmētiskas dabas problēmas, jeb ar nagiem, var mēģināt iet uz Briāna ielas ādas un STS poliklīniku. Daktere Olga Princeva. Visas analīzes iztaisīs uz vietas. Ādas un acu ērcītēm, nagu sēnītēm un visādām citām pumpām.
Pati poliklīnika, fakc, ir PAGRABS.
Skanstes ielā VC4.dermatoloģijas centrs.Ārsti uzmanības un labas attieksmes kalngals,jaunas skaistas telpas,tikko biju. ··· Dermataloģija: Dermatologs Rīgā lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu