Bārda

bārda foto attēls

Bārda - jautājumi un diskusijas

Bārdas taisnošana (13)
Mati uz galvas un citās ķermeņa daļās aug taisni... tikai bārda lokaina. Kādiem paņēmieniem bārdu dabūt taisnu? Variants noskujot šoreiz nederēs. Paldies par sapratni.
Ar matu taisnotāju? Nav ko tik garu audzēt ,nebūs problēmu!
Vai arī kā siltumnīcās ar tomātiem un gurķiem, vajag mietiņus un lakstus piesiet ,lai nemētājas pa zemi!

Vienmēr esmu prātojis ,kā ir ar tām garajām bārdām ,vai vakardienas ēdiena paliekas tur nav redzamas!??
Kad Tu guli kur liec bārdu uz segas vai zem segas?

Es arī 13 gadus nodzīvoju ar vīrieti kuram bija bārda. Nekādu problemu. tagad jauna dūjiņa gan lika bārdu nodzīt. Palikušas tikai ūsas.

Galvenais, lai ir kopta, piestāv un nav pārāk gara.

Esot speciāli vaski bārdai.
Izrādās vislābākais pēc skūšanās losjons ir auksts ūdens iemasējot ādā. Un tā lieta darīta. Pamēģiniet. Te piedāvā stiept un taisnot ar taisnotājiem, bet tas var būt sāpīgi.Ja jau ir kā Hotābičam vai Marksam,tad mierīgi var ar pletīzeri vai kalandru (ar ko palagus gludina), vai nu ņemt talkā smago tehniku-ceļarulli! Tikai jāuzmanās gan. ··· Bārda: Bārdas taisnošana lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kur var nopirkt Eiropā šo bārdas mašīnas modeli? (4)
Konkrēts modelis Philips Norelco QT4050/41 Beard Trimmer 7100
nekur Griezies Philips pārstāvniecībā,nesajauc ar vēstniecību. Norelco ir tikai USA tirgum, eiropas analogs ir BT7085, kā parasti 2x dārgāk... amazon.de ··· Bārda: Kur var nopirkt Eiropā šo... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Bārddzinis (10)
Sagribējās aiziet uz frizētāvu un kā senos laikos ar bārdasnazi nodzīt bārdu. Neatradu nevienu frizētavu , kur to varētu izdarīt. Varbūt tomēr kaut kur to dara?...
barber shop ..... nu vispār jau tā vieta saucas bar.ber room :)
un skūšanās notiek līdz 18. Vēlāk tur strādā klubs /ja to tā var nosaukt/
pie skūšanās tiek piedāvāts arī viskija malks. :)) drosmei.
Bet mans domāt,ka to var izdarīt jebkurš meistars,kurš strādā no tiem laikiem,kad tika skūšanās aizliegta sakarā ar aids ienākšanu valstī.
Džeza bārdas dzīšanas salons Wood Religion Barber Shop pretī Laimas pulkstenim un otrs ir uz Čaka ielas, cita firma,neatceros nosaukumu.WRBS ir super atmosfēra,griezu matus pie Diānas/dažreiz arī tiek ielaistas sievietes/,un apkārt notiekošais,vīriešiem skūšana,bija visnotaļ interesanta,paziņas kas ir bijuši ir sajūsmā par šo salonu un attieksmi. Vēl jau dara, man čomaks nesen bija, lielījās... Pieraksts gan tik pat gruntīgs kā pie zobārsta. Rīt apjautāšos, ja vēl būs aktuāli. Man būtu bail ··· Bārda: Bārddzinis lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kas sievietēm nepatīk vīriešu sejās ar rugājiem? (14)
Kas īsti nepatīk vīriešu sejās ar rugājiem? M?:) Ciliks pamostās, iepampis, neskuvies.... bet viņam saka: cik tu šorīt seksīgs, kaķīt... Bārdas skūšana ir tāda normāla, helēņu pederastu iestādīta norma, bet kas tālāk?:) Spogulī jāredz...
Man patīk rugāji, bet tikai vizuāli, bučoties ar tādu ir gana sāpīgi. patīk protams rugāji - un tomēr pēc kaislīgas nakts, savas pēdas tie atstāj sievietes sejā :) Ja skūts purns(?) izskatās pēc izlaizīta mīzala - labāk pakārties uzreiz vai audzēt bārzdu lai Tev to šķirbu aizedz... Normāli - es arī neskujos katru dienu. par pederastiem ar vaksētu ānusu stāsts cits. Vajadzība tāda. Ir gan veči, kam bārda neaug - kā puišeļiem. Nu, trīsdienītis jau ir diezgan mīksts. Tikai vienu dienu neskūti rugāji ir asi. ··· Bārda: Kas sievietēm nepatīk vīriešu... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kur labo elektriskos bārdas skujamos? (6)
Kur labo elektriskos bārdas skujamos
Šajos laikos neko nelabo, paredzēts izmešanai un steigšus pirkt nākamo izmetamo. Jālabo pašām, ja ir galva uz pleciem, bet ja arī kāds labos, tad izmaksas būs neadekvātas. cik vecs tas verkkis? Var jau labot arii riktiigi vecos, bet detallas nebuus. Manuprāt, nav jēgas remontēt, īpaši, ja aparāts vecs un savu nokalpojis. 30 eiro vērtu skujamo nav pat jēgas vest uz remontu, tur darbs + detaļa būs tie 30€...
Asmeņus, galvu var pats mājās nomainīt, ja ir pieejami.
Jebkurā elektrotehnikas remontdarbnīcā. ··· Bārda: Kur labo elektriskos bārdas... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu