Krūšu implanti, iesakiet ķirurgu.

Meitenes! Lūdzu, dalieties pieredzē! Gribu veikt plastisko operāciju, krūšu palielināšanu. Kādas ir atsauksmes, kā tas viss notiek, cik maksā?

Varbūt kāda ir veikusi šo operāciju VC4?

la_femme      esmu dzirdējusi labas atsauksmes par Bikur Holim uz Maskavas ielas, viņiem ir web lapa, pirms apmēram 3 gadiem tas maksājis ap 1000, bet peiļauju, ka cenas ir atkarīgas no tā par cik izmēriem gribi palielināt

Vanilla_    1 Pirms gulties zem skalpeļa, jātiek skaidrībā, vai problēma ir fizioloģiska vai vnk viss ir galvā. Ja sevi nemīli šobrīd, arī ar lielakām krūtīm nebūsi sev gana laba! 2011-09-22

Lana1965    1 Sveicināta!
Neklausieties svešu sieviešu negācijās, domājiet tikai ar savu galvu. Ja Jums ir tāda nepieciešamība, vienalga kādu apsvērumu dēļ - mazvērtības sajūta, fizisks "trūkums", vīrieša vēlme vai vienkārši Jūsu personiskā kaprīze, dariet jebko, lai tikai Jūs justos laimīga un apmierināta ar savu ārējo izskatu.
Ādažos ir privāta klīnika, ārsts ir Latvijā zināma persona, viņš ir bijis arī LV saeimas deputāts, uzvārdu esmu dzirdējusi, bet neatceros, atvainojiet! Esmu redzējusi viņa "darbu" - perfekts. Par samaksāto naudas summu tikām runājušas, tā bija zemāka par Ls 1800.00, iespējams tagad summa ir cita. Kliente ir apmierināta ar vizuālo izskatu, pat citi ārsti neredz veiktās operācijas "pēdas", bet viens defekts ir - krūšu gali, arī pēc diviem gadiem, ir nejūtīgi.
Jūsu zināšanai - krūtis pēc operācijas ir daudz lielākas un pilnīgākas, kad viss sadzīst, izmērs nedaudz samazinās.
Cerams, ka kaut ko noderīgu uzzinājāt. Vispirms visu kārtīgi apdomājies un izdariet izvēli, tikai atcerieties - neviens nekad nevarēs Jums dot 100% garantiju, pat ļoti veiksmīgs un gudrs ārsts. Veiksmīgi!
2015-04-09

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu