Jūsu domas par botoksa injekcijām?!Vēlos pieredzi!

Chris1986  2 2 Man vienreiz aiz pārskatīšanās iešpicēja pakaljaa - baigās biezās lūpas izauga, kā nēģerim

PsilocybeAgapi  1 3 Ir noderīgi zināt, ka:
"Botokss" ir botulīna toksīna preparāta injekcijas, kuras tiek izmantotas pārmērīgas sejas mīmikas mazināšanai. Injekcija, atkarībā no devas lieluma, uz noteiktu laiku bloķē attiecīgās sejas daļas muskuļu darbību.
https://azaryan.lv/raksti/saviem-vardiem-par-botoksu

sailing  3 6 sho jautajumu adresee kaiminjvalsts orku barvedim

anis  3 3 Orkiem botulīns modē ir iekšķīgi... Ja kāds dabūs pakaļā-līdz lūpām netiks...

Anufrijs  1 4 Nepamēģināsi,- neuzzināsi.. vēlāk pastāsti kā bija.

elsa  2 11 Paskaties uz dažu labu šovbiznesa spīdekli vai ārzemju aktieri. Visi pāec vienādiem kropļiem izskatās. Arī daža laba mūsu šovmene izskatās, kā banku uz mutes turējusi. Bet tas laikam modīgi- visiem pēc viena šablona taisīties.

Ievinjata  7 4 Es gan domāju, ka ja gribās, tad tās injekcijas jātaisa. Es nesaku, ka pati kaut ko neaiziešu iešpricēt, kad man būs 55 vai 60. Tāpat kā acu plakstiņu pacelšanu un deguna operācijas...kāpēc nē? Pofig, ko citi domā! Man piemēram patīk cilvēki ar glītiem tetovējumiem, pīrsingiem un tuneļauskariem. Pēdējos netaisīšu, bet kādu pīrsingu vai tetovējumu gan. Un kā jau teicu, paliekot vecākai, varbūt vēl kā izmēģināšu sevi izdaiļot. Mūsu sabiedrība ir ļoti sūnaina un neelastīga, tāpēc vajag ņemt vērā tikai to cilvēku ieteikumus ar kuriem esi uz viena viļņa.

Gretta    14 Manas domas - biju, esmu un būšu glīta jebkurā vecumā bez jebkādām duršanām, griešanām, špricēšanām un piepacelšanām.

kwinta  8 1 Atkarīgs, ko pati gribi. Ja sačokurojušos seju, var bez botoksa, ja vēlies izskatīties labāk, tad ir dažādi filleri, botoksi, plastikās operācijas. Nekādi krēmi grumbas un buldoga vaidziņus uz augšu nepacels. Palasi kaut vai OHO vīriešu viedokļus, viņi izsmej vecas sievietes. Tādēļ, lai nekļūtu par apsmieklu un pati justos labāk, iesaku. Protams, ja ir tik daudz naudas un vari atļauties.

YouKnowMeBetter    23 OHO vīriešu, kuri izsmej vecas sievietes, viedokļi neko nav vērti. Tikai nepilnvērtīgs un zemisks vīrietis smejas par jebkura vecuma sievieti. Tādu idiņu dēļ pilnīgi noteikti nav jāšpricējas. Pie tam, uzskatu, ka botoksus, filerus, vaigu nostiepšanu un uzstutēšanu, un citas figņas pilnīgi noteikti nav jālieto. Nav vērts pāris gadus izskatīties labi, lai pēc tam atlikušo dzīvi izskatītos aizvien sliktāk, sliktāk un šausmīgāk.
Domājiet labas domas, lai piere nevelkas krunkās. Smejieties no sirds, lai mute nečokurojas no mākslīgiem smaidiem. Dzīvojiet pareizi, lai kupris neaug.

kwinta  4 5 21:30 Muļķības. Ir tāda lieta, ka ģenētika. Viens izskatās jaunāks par saviem gadiem, cits kā sakaltusi plūme. Un ne tādēļ, ka slikts cilvēks. It sevišķi tas attiecas uz slaidām dāmām. Resnajām jā, grumbu mazāk. Un nav taisnība, ka tās, kuras izmantojušas injekcijas, vai plastiskās operācijas, ar laiku izskatās slikti. Tā nav un nevar nemaz būt. Ja nu vienīgi gadījumos, kad pārcenšas un nezina mēru. Bet latvietēm tas nedraud, jo nepietiks naudas .

LaskovijMerzavec    2 Botoks ir lēts un slinkajiem. Un arīļoti labi redzams ar neapbruņotu aci, kā arī filleri....

Daudz dārgāk ir visādas kosmētiskas proceduras, kas stimulē seju.

siikaa16  1 3 Kaimiņu cilts barvedim slikta ietekme uz smadzenēm. Var būt pats aprēķināja devu un par daudz sašpricēja.

TikaiTu  3 1 Meita taisa sev botoksa injekcijas. Ir ļoti labi un problēmu nav. Tikai ik pēc laika jāatkārto. Draudzene taisīja... viņai pie 60 gadiem ,bet tur īpašu rezultātu nemanīju.

av2  2 2 Principaa , manas sievietes ir visas dara , dariijussas, vairaak vai mazaak, kaa kura . Sliktu rezultaatu nav.

MrAction    1 Tev navajadzes vairaak batutu.

dabasmiilis    2 21:57,
-Tad varbūt vērtīgāk ir uzbaroties, nevis uz adatas kāpt!?
Nav nekā labāka par dabīgiem tauciņiem, smadzenēm un kauliem arī tos vitāli vajag.

Vaukskis      Saprāta robežās var būt, bet ne jau tā kā mūsējai tā dēvētajai Bārbijai!

piparbecinja    2 Lasīju, ka katru botoksa partiju pārbauda uz dzīvniekiem, kas viņiem ir ļoti mokošs process. Tāpēc katrs botoksains mūlis un botoksa mūļu veidotājs man izraisa riebumu.

smooth      : ) pieredzes nav un, visticamāk, nebūs.
Bet... kas to lai zina

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu