Frizierīte.

Kur meklēt frizierīti kura safrizētu manu ´´mazo draugu´´?

VECA_PIEPE  1 16 Nesapratu: kas tev tas draugs baigi mazs augumā,...ta tik mazs, ka frizierkrēslā viņam iesēžoties, atzveltnes mala stipri pāri viņa pakausim?
Ta neķer krenķi- jebkurš frizieris tādām vajadzībām izmantos speciāli bērnu frizēšanai paredzētu benķīti vai arī uz frizierkrēsla roku atzveltnēm uzstutēs dēlīti, uz kā tiks uzsēdināts tavs draugs un bez problēmām safrizēts!

Letija    11 Mūsu mazie draugi, mūsu mazie brāļi - nevar zināt, V_Piepe, varbūt nemaz tā jebkurš frizieris ar to nenodarbojas, bet tāpēc jau ir izdomāti grūmeri - tie, kas suņu frizieri - ar visām mūsdienīgajām modes tendencēm un jaunākajām tehnoloģijām īpaši pielāgotām tieši augumā mazajiem mūsu draugiem!

VECA_PIEPE    8 Piepim PK no: Ants
Nosūtīta: 2019-04-07 01:15

Jā... Tu nekad neesi šķirstījusi īstu veču žurnālu --Mans mazais--!?!? (c)
_________________________________________________________

Es atvainojos Ants, bet Tu netīšām esi atbildējis uz manu komentu ne publiskajā slejā,...nejauša kļūme,...es saprotu!

Kas tas par žurnālu? Īstiem večiem- frizieriem?
A kāda iemesla pēc tad Tu meklē frizierīti savam draugam, ne īstu veci- frizieri, kurš ir šķirstījis to žurnālu, ir iepazinies ar jaunākajām modes tendencēm friziermākslā...un zinās lietpratīgi safrizēt to Tavu, augumā mazo, draugu?
Es nav īsts vecis,...es nav šķirstījusi to žurnālu un, par cik es nav vecis, tad man pat nav saprašanas: kas tas par žurnālu īstajiem večiem!

VECA_PIEPE  1 6 uz to #01:43

Nē, nu vispār jau problēma ir baigi nopietna, ja tēmas autora draugs ir mazāks par sēdošu trolli augumā. Letija, Tavs padoms par grūmeru pakalpojumiem ir zelta vērts,...šīs tēmas autoram tas baigi būtu ģeldīgs!
(piekrītoši pamāj)

Geisha    13 Ai, meitenes jūs nesapratāt kādu un kura vietā viņam vajag to freizūru.
Ja cirpsi tad ātri ataugs. Un atkal tā mazā garnelīte būs džungļos. Es tav iesaku izbaudīt vaksāciju. Vari pie reizes arī kājas, dibenu un muguru novaksēt. Būs jauki. Lai izdodas!

Marija_Anna    2 Cik es atceros, tad žurnāls "Mans mazais " ir jauno māmiņu žurnāls. Par bērnu kopšanu un audzināšanu . No 0 līdz pirmsskolai.
Ja gribi atspalvoties, ej uz kādu vaksācijas salonu. Gan jau sakārtos frizūru. Pieļauju, ka vaksācija būs sāpīga procedūra.

marekst    2 Nav nekas traks tā vaksācija, čiks un gatavs. Kur meklēt? Tas jau atkarīgs no tā, kur dzīvo. Ne visas sieviešu meistares parakstās un īstermiņa attiecībām ar vīriešiem :D

straume22    14 Ja draugs ir ļoti mazs, tad lieta var būt draņķīga(filozofē) Pie vaksācijas var notikties kas līdzīgs ekzekūcijai. Ja vaksācija tiks veikta ar šķidro vasku, tad moš paveiksies, betja tā tiks veikta ar cieto vasku - to uzklāj ar koka špaktelīti diezgan biezā slānī, kad vasks sacietē, tas tiek norauts. Tad bieži gadās, ka kopā ar epilējamo massu noraun arī "mazo draudziņu"(bungo ar pirkstiem pa medicīnas enciklopēdijas izdevuma vāku)

rihtigais    7 Noteikti painteresējies pie GEJIEM, tavs domu gājiens viņiem varētu patikt

Jokapeeec  1 6 Nevajag apsmiet cilvēku,kurš grib sevi sakopt!
Jā sievietēm patīk,ja vīriešiem ir sakopts bikini 😉

straume22    9 Ak tad bikini arī ir apaudzis??(gandrīz aizrijas ar baranciņu)

inito4ka      ... patiešām slinkums iemest guglē?? https://infolapa.zl.lv/body-vax-skaistumkopsanas-salons-studija/ lūk viens piemēram. Roc tālāk pats .

DanaL    3 Jā, patīk apakšgalā sakopti vīrieši, bet nepatīk publiskā procesa apspriešana.

rihtigais    1 Ģenerālā doma topika izveidotājam jaušama, ka to ´´frizierīti´´ varētu rast tepat, tur tas suns aprakts! Ha! Bet vai tāpēc aizliegt, protams NĒ!

draboss      Frizieres ir frizētavās, bet kaut kā apšaubu vai būs drosmes dzīvē kādai uzdot šādu jautājumu.

coldlands    10 Iedomājos to skatu un izbrīnītas acteles, kad onka ienāk frizētava, norauj lejā bikses, un pasūta poluboksu savam mazajam draugam😂

VECA_PIEPE  1 6 Es šitādiem publiskajiem, savu mazo draugu reklamētājiem,...ne vaska epilāciju piedāvātu, bet gan spalvu retināšanu ar pinceti bez narkozes,...ta pie vienas reizes arī izravētu ar sakni viņu mazos draugus- liels draugs būtu kāds zaudējums, ne jau ta kāds nieks tik ar lupu apskatāms!

vilks28    1 Mediķi ir atzinuši, ka viss kas ir zem 9 cm erekcijas stàvoklī ir maziņš .

neko      Vilks: tas ir mediķu - sieviešu viedoklis?:)

euromens  1 1 pie pārējiem pediņiem

Sibor    2 Dakters teica:Nav ko ost,jāgriež līdz ar kuli nost !

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu