Friziera nomaiņas biežums

Visā pieaugušas personas dzīves laikā man kopsummā ir bijuši 4-5 friziermeistari, t.i., gadiem esmu uzticīga vienam un tam pašam, līdz kamēr tomēr nobriest lēmums pamainīt. Vēlēšanās mainīt frizieri parasti uzrodas, kad jūtu, ka frizierim parādījies ieradumus - veido frizūru pēc viena šablona, pat tad, ja jautāju pēc kādas novitātes, rezultāts atkal tāds pats. Īsi sakot, parunājam par frizieriem. Iedvesmai jautājumi: cik bieži mainat frizierus, kāpēc maināt un kā atrodat jaunus?

EECOOL  3   Nekad nemainu frizieri Rīga, jo manas abas frizieres ir profesionāles ar lielu pieredzi, jaukas, skaistas meitenes.
Atrodoties ārzemēs, ir savi knifi, kā izvēlēties, tas prasa nedaudz laika pastaigāt un paskatīties. Pēc vecuma, sejas un runas veida var pateikt gandrīz nekļūdīgi, kura labi nogriezīs.
Bet Rīgā situācija ir zem katras kritikas, ja neskaita manas jau pieminētās. Rīgā frizētavās strādā pilnīgas losenes.

Lele  1 2 Vispaar neieciklojos uz frizieriem...
Patiik dienas ievilkties uz dullo kaadaa frizeetaavaa un pajautaat vai kaada ir briiva..? Un parasti kaada ir...

Man vienmeer veicas :)

Geisha    4 Ir bijis daudz un dažādi frizieri. Tad atradu frizierskolas pasniedzēju, kura apmācīja uz manas galvas nākamos meistarus. Oi, kas tik nav bijis.... gan ruda, gan blonda, gan melnmate, gan īsi mati, gan pusgari, gan čirkas, gan lokas..... īstākie mākslas darbi. Tagad apnika visa tā ņemšanās, nedaudz ļauju saviem matiem atpūsties. Kaut kā uz copēm pavilka. Ērtāk. Nevajag katru rītu svilināt matus ar fēnu. Apnika visi tie laki - kaki, putas, želejas. Miers. Atpūta.

altalilija    2 tieši mana situācija - šablons. vairs nezināju, kā pateikt, ko vēlos. tāpēc aizgāju pie citas frizieres. bet tiešām bija grūti nomainīt. domāju, ka vajag nomainīt šad un tad, citam frizierim cits skatījums

Bazhix  1 1 Katru reizi jauns frizieris. Iemesls - eju tur, kur lētāk. Bet tā kā frizieru konkurence ir gana liela un telpu īrei ar to "lētāk" īsti nesanāk, tad kamēr man atkal ir jāgriež mati, frizieris ir bankrotējis.. :D

Bellatrixa      Turos pie viena konkrēta ilgi, cik ilgi vien varu. Ja vien nav jāmaina spiestā kārtā, piemēram, jo pārvācos uz citu pilsētu. Tomēr tad nekas man netraucē meklēt "piedzīvojumus", ieejot jebkurā frizētavā. Parasti veicas :)

riks086    3 Nu jau kādus 15 gadus pats sev esmu frizieris un man ir visperfektākā frizūra, kāda vien var būt.....

DanaL    4 Diemžēl vai par laimi, katram frizierim, tāpat kā jebkuram citam amatniekam vai māksliniekam, ir savs rokraksts. Paveicas, ja tas rokraksts ir tāds, kas klientam patīk, ja ne, tad štruntīgi. Un ir brīži, kad apnīk viens un tas pats.
Abos pēdējos gadījumos friezieris jāmaina.

Vientulaa    1 Agrāk mainīju bieži, gāju kur sanāca vai pēc kāda ieteikuma, bet parasti nekur neatgriezos. Nepatika. Man specifiski mati- biezi, nepakļāvīgi utt.. Tad atradu vienu jaunu frizierīti- bija ok, patika.. bet nomainīju pret džeku, kas prot savaldīt manus matus. Nokrāso, tā kā gribu, nogriež vai apgriež- visu laiku bija līdz pusmugurai mati, tad nogrieza man īsu karē, bet apnika ņemties un audzēju atkal. Nu jau gadus 5-6 esam "kopā" un sekoju viņam uz jau 3.adresi :D

av2    1 man? Briizziem vienalga, ka tikai nav rinda, aatri, daudzmaz kvalitaate. Vienu briidi pat apsveeru domu iegaadaaties masiiniiti, un maajas pats meegginaat, pie spogulla . Bet nu, labi, labi, tam nu toccna par slinku esmu.
A taa, man ir viens super frizieris. Krievs.Juans ggeks. Kkeeriens, pzd vinkaarssi ! Preciizi, aatri, un super kvalitatiivi. Pluss, vinnss zina ko man vajag, un pats galvenai, nav nekas jaavaavullo dauz ar vinnu procesaa :) Problema, ka tikai ar pierakstu, jo muuzziigaas rindas citaadi vinnam .
Nu un tur seedot noskatos, kaa ir taada suga iipaassa , viiriessi taadi, kaa .....baabas, seed tur, un visaadus pigorinnus taisa no tiem matiem, kraasojaas, grozaas gar spogulliem.....brrr. Smiekliigs paskats.
Daamaam, tas ir cits staats. Vinnaam taa ir...sveeta, un vajadziiga lieta. Uzlabo netikai izskatu, bet pasasnoiveerteejumu 7x :)

jadore      Ir divas frizieres pie kurām eju, gadu pie vienas gadu pie otras, gribu vēl trešo :)

jadore      Piekrītu, vīriešiem riks086 frizūra visforšākā.

Liigucis      Rikonkuli! Pastāv ticējums, ka pats sev griežot matus - gudrību nogriež!:)

Paula6      Tagadējā friziere man ir jau 2 gadus un pagaidām mainīt nedomāju, jo viņa griež man matus tā, kā piestāv manai sejai un stilam un vēlāk pašai mājās ir vieglāk matus sakārtot. Pa to burzmu gadījās aiziet (pēc ieteikuma) pie vienas citas, bet griezums neapmierināja un labi, ka man mati ataug ātri, tāpēc atgriezos atpakaļ pie tagadējās. Frizieres sameklēju pēc ieteikuma un arī tad paskatos, vai mani apmierina viņas darbs.

bella_      Es mainu frizierus, tad kad sajūtu, ka vajag jaunu...... apmēram 2-3 gados reizi ......atrodu ko labāku
mans pienākums nav palikt ar vienu, kurš griezīs visu mūžu tikai vienu griezumu ....gribu ko jaunu ... meklēju frizieri

Ellocka      Nav konkrēta friziera, bet pierakstos uz vienu no 2 autorizētiem saloniem, kas garantē meistaru profesionalitāti. 2. salonu (Kolonnas) atradu, kad 1. nebija pieraksts man vēlamajā laikā visu nedēļu. Pluss, ka katrs meistars griezumu izveido no sava skatu punkta. Mēdzu nofotogrāfēt amiņai. Saloni nav centrā, bet mikrorajonā, kas garantē cenas piejamību - bez krāsošanas un papildus ieveidošanas ap 15 eiro. Atstāju 2 eiro meistarītēm par pūlēm, mani jau pazīst un visadus jaukumus izveido. Man arī ir cieti un biezi mati un dažādi griezumi izceļ to struktūru.

spradzite1984      Man ir divas labaas fejas-matu burves 🙂pieraksts pilns-bet....mani piennems kaut veelaa vakaraa un nekad neatteiks; Taa kaa mati blondaa tonii-pie svessiem frizieriem neriskeeju doties-ir redzeeti visaadi briinumi-ccuru dzeltenus matus nekaarojaas 😄

Līdzīgi jautājumi
Iesakiet profesionalu frizieri. (7 atbildes)Labs frizieris stilists Riga vai Jurmala (17 atbildes)originals frizieris (6 atbildes)Mekleju labu frizieri. (10 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu