Sievietes izskats

Man ir sieviete. Man nepatīk, kā viņa izskatās. Ko darīt?
Kad ejam uz sabiedrisku vietu, es pamanu sevī, ka ar acīm šaudu apkārt, lai apkārtējie nepamanītu mani. Man tā nepatīk justies. Es gribu, lai ejot, jūtos lepns par savu sievieti. Vai ir kāds speciālists, pie kura var aiziet, kurš var nokonsultēt līdzīgi kā to dara tv pārvērtību šovos?

kokote    4 Ir tāds speciālists kā stilists :)

mellene_x    15 kā var būt otra puse, kura nepatīk??? kas tad bija tas, kas iepatikās un kur tas palika???

Duce  1 15 Es gan sajustos dikti draņķīgi ja mans vīrietis ko tādu par mani uzrakstītu.Vai vispār kaut kā censtos mani pārtaisīt,piemēram liktu novājēt.Tiešām ko sējies ar viņu,ja Tev pat kauns cilvēkos ar to sievieti rādīties?

Karmensita    4 Uzsauc frizieri mīļotajai!

trussardi    14 ...Saki lepns? Aizdod uz nedelu...apsolu ,nepazisi!...Sovu sagribejis!...

leopardine    17 Nemīli Tu viņu, tas arī viss. Nezinu kāpēc satiecies, ja jau nepatīk, bet tā tikai kompleksos var iedzīvoties. Kā tur bija, ka pat mīļotā cilvēka sviedri nesmird, bet smaržo.

kontrol_skupsts    15 Sievietes izskats foto Bet ja viss nepatik,kapec vispar vajadzeja ar tadu saistities?
Vai tiesam tev vinu veikala atlikuma vieta izdeva?:)

Drole    2 Salabo rozaa brilles.

Sanntana    6 Varbūt vajag sponsorēt speciālistu , stilistu, tas nav lēts prieks. Ja jau viņa tik slikti izskatās, ka jūties neērti vai tik nav vaina pašā ?

zalace    11 Vāks...Kaut kas te nav....tā nu gan necieņa apspriest savu sievieti šeit, gultā likties značit kauna nav,a sabiedrībā vest kauns!

preilene    13 Nesaprotu.. visu laiku bija labi un tagad pēkšņi viņa mainījās? Vai arī jau iepazinies ar meiteni, kura nepatīk?
Ja viņa pēkšņi tik krasi mainījās- meklē iemeslu sevī.
Ja viņa jau no paša sākuma bija tāda- arī meklē iemeslu sevī :).

Un laid viņu vaļā - noteikti viņa patīk citiem tāda, kāda ir ;).

Viliendi    12 Kā viņa gadījās Tev blakus?Dzimtsarakstā kļūdijās, ne to pielaulāja?kad iepazinies bija tumšs, alkohols nekvalitatīvs, brilles biji pazaudējis?Vajag pamazām atritināt tā brīža notikumus..

verso  1 7 Psihoterapeits Tev var palīdzēt!

draboss  1 6 Problēma ir Tev, nevis tai sievietei. Attiecīgi sev arī piemeklē speciālistu, pārvērtību šovs nebūs risinājums, tādā tavu slimo galvu neizārstēs.

Edgars37      ....nu ko darit? Samierinies un dzivo talak😃

Deisa  3 8 Ir stilisti, kas iesaka gan labāko matu krāsu, griezumu, gan ierāda piemērotāko make-up. Googlē pati esmu meklējusi, kad pārvērtības sagribējās. Bet kā minimums ar 100 eur jārēķinās, kuros, protams, jaunas garderobes iegāde neiekļaujas.
Un redzams ka vairāki komentētāji ilgākas attiecības savā apkārtnē nav redzējuši - kad kāzu bildēs redzami smuki jaui cilvēki meitene ar gariem, smukiem matiem, bet pēc gadiem ir tante ar uzkasītu ķiveri un apģērbu tādu, kas izskatījās labi pirms tiem n-tajiem gadiem, bet ne šobrīd. Nezin kāpēc pie mums netrūkst sieviešu, kas, iestājoties brieduma gadiem, domā, ka viņām jāizskatās tāpat kā viņu tantes kādreiz izskatījās, kad bija tādā vecumā. Un ja izejot sabiedrībā citas sievietes tomēr iet laikam līdzi, saprotams ka var justies neērti.

Sassy14    3 ???? Un cik graķīšu biji iemetis, kad ar viņu iepazinies, ka tad seju, kāda nu viņa tur nebūtu, un «bardaku matos» nemanīji? :D :D Skaidrā vajag tādas lietas darīt, šņabīts tak dara visneglītākās raganas par skaistulēm... un tad brīnies.
Nu, es arī zinu gadījumu, kur viena tuvredzīga fotomodele iepazinās ar kaut kādu tur tipu. No sākuma meitene bija slaida, lai gan paplatiem kauliem, nēsāja lēcas, neviens pat neapjauta viņas redzes problēmas... un ar savu jaunekli runāja mīļi dūdodama un rozā ziepju burbulīšus pūsdama. :D Bet TAD... jauneklis ko tur darījās par ārzemēm, meitenei pa to laiku piedzima meita... un tad jauneklis beidzot atgriezās no lieliem tālumiem. Un neatpazina vairs savu mīļo dūdiņu, kura nu bija 3 reizes pieņēmusies svarā, valkāja biezas brilles ar kantainiem rāmjiem, -7 tomēr... , un auroja uz mīļoto jaunskungu kā piedzēries pirāts (jo labi slēptā mājas audzināšana bija tāda, māte dzērāja un patēvs tikmēr sistemātiski dauzīja visus savus ģimenes locekļus, kamēr beizdot pakārās...)
Nu vot lūk tā...

kokote    11 14:32> trollim tiešām pie vietas klasiskais oho citāts (labāk skan krievu valodā, bet ja nu šī gada izlaidums nesaprot): kamēr prāts nav nobriedis, miesai jāpaliek nevainīgai (C)
Aotors: "Man ir sieviete."
Man "sacēlās jautājums" (lasot autora komentārus): Gumijas sieviete?

Jevpistinija    4 1. Aiziet pie narkologa, psihoterapeita un kā tur vēl, lai izārstētu smago atkarību, kuras iespaidā esi kopā ar cilvēku, kurš tev nepatīk. 2. Cieši ieskatīties spogulī. Un tad izlemt, vai redzamo var labot stilists, psihoterapeits vai āliņģis Daugavā.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu