Aizpampušas acis

Bieži no rītiem ir tāda problēma, kas jums ir palīdzējis?

Lele      Organisms aiztur uudeni, kas rodas piem no paaraak daudz saals lietoshanas (extra saals pievienoshana, konservi, chipshi, saaliitie rieksti)...

Vai arii nepiemeerots acu kreems...ja taadu lieto...

Chris1986      Tas, ka dzer daudz ūdeni, tas ir baigi ok. Lele rakstīja, ka sāls aiztur organismā ūdeni. Tātad ūdens jādzer daudz, sāls - maz vai nemaz

Vaukskis      Nē, jo nedzeru !

AivarsN      Es sāli vispār tik pat kā nelietoju. Alko arī ne. Vairāk aizdomas uz auksto rudens vēju. Visu dienu strādāju ārā. Varbūt kāds vīruss pie vainas?

Chris1986  1 1 AivarsN, nu, kur tu laukos vīrusu rausi? Tie izplatās tikai pilsētās no cilvēka uz cilvēku. No vēja un aukstuma vīrusi nerodas

slieks    3 Varbūt paradums gulēt uz vēdera ar seju spilvenā? Vispār, no rīta pamostoties, vajag nogulties taisni uz muguras, tad pacelt rokas un kājas gaisā un dažas minūtes kārtīgi tās izpurināt, lai visas cirkulācijas atjaunojas. Arī seju un visu galvu ar pirkstu galiem kārtīgi izbungāt (ne stipri), izmasēt vietas zem atslēgas kauliem. Tur visur var būt limfas sastrēgumi. Bet iemeslu aizpampumam var būt daudz. Draudzenei piem. bijas kuņģa vaina. Palietoja zālītes, pārgāja.

Geisha  2 2 Jūs Filadelfijā vai Izraēlā dzīvojat, ja vajag daudz dzert ūdeni? Kur sitās muļķības rāvāt?
Nieres pārbaudi. Vistīrākā nieru mazspēja.

piladzoga      nomizo kartupeli ,sagriez šķēlītes un paturi no rīta uz plakstiņiem (kartupeļi, vēlams, audzēti bez ķīmijas)

NL_O      Laiku pa laikam gadās tāda problēma (un ne tikai/neba tāpēc, ka esmu bijis bišķi par daudz iedzēris iepriekšējā dienā). Man ir elementāra metode:

1. Kontrastduša - vismaz reizes 3 pārmaiņus apliet sevi ar karstu/aukstu ūdeni (vai otrādi).
2. ~ to pašu pēc tam atkārtot ar savu seju - paberzēt to ar dvieli, kas samērcēts karstā, tad aukstā ūdenī utt.

PS
Man škiet, ka kādu pusstundu pēc šādas procedūras, es sāku daudzmaz līdzināties cilvēkam. Vai Sieviete sāks šķist daudzmaz vēlama - to gan nezinu.

mirga      Ja acis aizpampušas labi palīdz svaiga gurķa šķēlīte uz acīm. Patur kādu brītiņu-5-10 min. Tad viss pazūd. Pēc tam vēl ar to pašu šķēlīti nomazgā muti, tad noskalo. Ir radies teiciens- svaigs kā gurķis. Pārbaudīta vērtība.

Kristine_78      Nedzer vakaros ūdeni, katru vakaru ej svaigā gaisā.samazini ūdens daudzumu. 2016-12-08

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu