Liekais apmatojums

Padalieties pieredzē... Kā bez sāpēm un asins izliešanas atbrīvoties no liekā apmatojuma ķermeņa intīmās vietās.

ALVASETE9  6 5 Padusēm jābūt izskūtām, lai nesmird pēc sviedriem.....bet vai citas vietas jāskuj vīrietim? Nezinu, nezinu......bārda pats par sevi, bet ja vīrietis sāk skūt kājas utt.tas jau nebūs īsti lāgā.

plikaaKAAJA  1 13 lai nesmirdētu, jāmazgājās, skūšana nelīdzēs:D:D:D

ALVASETE9  2 5 nu mazgāšanās tā ir pašsaprotama lieta, bet ja vasarā redzi karājamies kušķi laukā no krekliņa, kad pacelta roka turoties transportā, neforši izskatās kā vīriešiem, tā sievietēm

Geisha  1 3 Fotoepilācija vai burvju feja.

fargo  2 5 bet kāpēc ir vispār jāuzlūko sveši vīrieši ar iekāres acīm? varbūt nevajag nepazīstamus cilvēkus uzlūkot iespējamā seksa perspektīvā, bet domāt šīs domas par saviem vīriešiem?

straume22  2 5 Izskūtas, nomazgātas paduses ilgāku laiku saglabās svaiguma sajūtu, mazāk sasmakos. Svīdīs cilvēks tāpat. Atšķiras tikai sviedru smarža, kuram(-rai)stiprāka,sīvāka, rūgtāka, skābāka -to gan nevaram izmainīt. Pēc šīs īpatnējas smaržas var noteikt vai jums partneris(-re) der. Citiem vīriešiem patīk, ja sievietei ir neizskūtas paduses un smirdoņa kā no...k-hem, tanka. Tāpēc nevajag aizlieties ar parfīmu, lai viens otru saostu. Vai saostos. Tā ir daba, neko nepadarīsi.(piekrīt plikaaKAAJA , laikam niks saistīts ar noskūtu organismu)
:)

ramazoti  1 4 Vislabāk ar šķērēm nogriezt tik, cik iespējams, bet pārējo atstāj. Paduses ādu pilnīgi bez gaisa ilgstoši atstāt- nav prāta pazīme. Mājās, kur ūdens pieejams jebkurā laikā izmazgā, kad sasvīst paduses, papildus dušas reizēm: pēc ´smagās´ tualetes, miega, seksa, sportošanas.;)

ramazoti  2 2 Aizmirsu piebilst, ka ejot no majām ārā- šādās apcirptās izmazgātās padusēs vairāk var nēsāt līdzi LYNX AFRICA dezīti, vai iesmērēt vairāk REXONA MEN COBALT;)

Geisha  1 2 Kungam droši vien ir problēma pieņemt to, ka spalva paliek sudrabaina. Ko darīt? Jāpieņem vecums. Bet, ja nu galīgi nevari to pieņemt tad nokrāso (tās pašas krāsas ar ko sievietes matus krāso). Tikai nebrīnies kad sievietei Tevi ieraudot sāksies smieklu lēkme.

DanaL  4 3 Man gan patīk sakopti vīrieši. Viņi patīkami atšķiras no, piemēram, mērkaķa. Un vēl ja vīrietis vēlas attiecīgi sakoptu sievieti, tad viņam pašam arī tādam jābūt..

Visdrīzāk fotoepilācija. Tagad fotoepilatoru iespējams iegādāties pašam, nemaz nav jāizmanto attiecīgie pakalpojumi.

piladzoga  2 1 Ja 52 gadus staigā un nekad nav bijis uz vaksāciju ,tad jā ,domā ka vaksācija ir asinsizliešana.:D
Sameklējat profesionālu kosmetologu un 1x mēnesī viņu apciemojat ,ja paniski baidāties no nelielām sāpēm ,1 stundu pirms procedūras iedzeriet pretsāpju tableti.

Geisha  2 4 Vienreiz redzēju vīrieti ar gludām (bez spalvām) kājām. Nu fui. Pediņu atgādināja.

hiacintee    3 varbūt ir vērts uzdodt jautājumu, kāpēc mums tās spalviņas aug padusēs? un to,kāpēc mēs gribam no tām atbrīvoties? kāda ir šī apmatojuma funkcija? estētiku šoreiz neņemam vērā! 2017-08-05

Kristine_78      Tas ir bezceris, 2017-10-18

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu