Ka saglabāt veselīgu iedegumu visu gadu?

Ko darīt? Man iedegums pazūd pec katra pirt apmeklējuma.

avanti13      neej pirtii! :-D

Huga      vispār nemazgājies!

elmurcis      Sēdi saulē nevis iesmērējies ar šokolādi :D (Nekā personīga)

riks086      Iedegums pēc definīcijas nevar būt īsti veselīgs :))))))) Kaut gan - solāriji eksistē pārāk īsu laiku, lai veiktu kaut kādus ilgstošus(vairāku paaudžu garumā) un reprezentablus pētījumus, bet vaimanas par UV starojuma kaitīgumu man nez kāpēc liekas kosmētikas korporāciju inspirētas. Galu galā - cilvēki jau miljoniem gadu uzturas saulē...
Rezumējot - ir jāizvēlas vai nu 1) smuki izskatīties vai 2) izvairīties no pastāvīgas un ilgstošas iedegšanas, novēršot vienu potenciālo riska faktoru veselībai.
Jo vecāks kļūstu, jo neapdomīgāks - vasarā izvēlos pirmo un iedegums itin manāmi turas līdz Ziemassvētkiem, ko ar redzēt uz neiesauļoto ķermeņa daļu fona...

dzelzsduure    1 Iedegums pēc pirts nevar pazust, pazust var netīrumi no miesas:D
Solārijs mazās devās (piem. vienreiz nedēļā) tumšjā gadalaikā (3/4 no gada Baltijas valstīs) un pludmales aktivitātes ar draugiem vasarā katrā vīkendā.
Galu galā pilnīgi balta āda arī nav veselīga, ja vien neesi iedzimts rudmatis.

elsa      Tagad, pēc jaunajiem ES , solārija lampas ir tik švakas, ka varēs katru dienu staigāt sauļoties un nekādu iedegumu nenoķert.
Es eju katru nedēļu pirtī, bet man vēl vasaras sākuma iedegums nav pazudis. Ja ir tāda svelme, ka ar visu ādu nāk nost, tad tā varētu būt.

dzei_er_juings      Dzīvot Brazīlijā.

mieru_tikai_mieru      kaut kur lasīju, ka iedegums ir divu veidu, atkarībā no ultravioletajiem stariem. A un B. Vieni no viņiem dod t.s. ātro iedegumu, kas izveido pigmentu tikai ādas virsējos slāņos, un pēc 12-24 stundām sadalās. Otrs - pigmentu veido dziļāk. un tas noturas 3-6 mēnešus. Solārija lampas pārsvarā rada to "ātro" iedegumu, saules gaisma dod to ilgāko.
Pirtī iedegumu nomazgāt nevar.

selva      Reizi menesī uz solāriju!

babyjag      reprezentablus pētījumus.. mjā
varbūt reprezentatīvus?

anyways - labāk kontrolēts iedegums solārijā (kā kuram - citam 1x ned, citam 1x mēnesī), nekā aizbraukt uz ēģipti, piedegt kā vēzim, līdz noiet āda, balts, atkal iecepas.. man šķiet ādai tas ir daudz lielāks stress.
un dzer burkānu sulu - tā arī palīdzēt uzturēt krāsu.
āda mainās, tāpēc arī krāsa noiet.

Edg      Ir nu gan problēma onkam 55 gadu vecumā. Te nu ir dievas iespējas.
1) biežāk mazgāties, lai nerodas iedeguma sajūta no netīrumu kārtas.
2) nemazgaties vispār, tā paliksi ietonēts uz visiem laikiem.

snamlet      Hhmm...kā tas ir? Šodien nosauļojas..rīt iet pirtī un viss iedegums pagalam? Tad jau tas nav iedegums, bet tāds viegls krāsojums...Autors arī te velnu dzen...Bet ja gribi nopietni, tad mans ieteikums ir šāds: nopērc aptiekā Bio-carotine kapsulas..dzer pa vienai kapsulai no rītiem..ja ir iespējams, brauc un pastaigā gar jūras krastu, peldies un iedegums nenoies ļoti ilgi, bet šo būsi nokavējis. Tagad dzer kapsulas un 2x mēnesī uz solāriju..visu gadu staigāsi kā nosauļojies. Pārbaudīta metode. Var jau arī uzziest Laveras krēmu..efekts superīgs!

kokote      apsmērējies ar joda tinktūru :) :)

snamlet      Nu ja negribi izmantot šeit augstākminētos ieteikumus izmantot, ko ieteica labi ļauži..tad labāk, papildinot kokotes teikto, pievieno jodam kādu krēmu..ieguvums būs divejāds...tā dakters arī saka.

av2    1 iedegums nemeedz buut veseliigs, vispaar.

Drole      apdegumi nemeedz buut veseliigi

Sunburn is an acute cutaneous inflammatory reaction that follows excessive exposure of the skin to ultraviolet radiation (UVR). UVR exposure can come from a variety of sources, including sun, tanning beds, phototherapy lamps, and arc lamps. Sunburn is generally classified as a superficial or first-degree burn.

piparbecinja      ar ko tu mazgajies?

Lucy      Ak jēzin,vecim 55gadi un štāda šaize:)))
Apmeklē solāriju tak,vienreiz nedēļā,bet pirms tam dienvidu saule vēlema,i nepazūdīs cepiens cauru gadu:)))

gravieris      varbūt atceries,ka esi baltais ?

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu