Pretcelulīta krēms

Kādu pretcelulīta krēmu jūs lietojat un ko labu varat ieteikt?

Dzhudiite      masāža un bebe krēms :)

oxsara      mljin! kāds var izskaidrot - kas ir celulīts, kaut vai medicīniski!

seksiigaa_zane      velosipēds un veselīga paika- krēms ir "slinkuma daba":)

anija      sports + pareizs uzturs un protams sex :)

signorina_Merilinnda      Kafijas biezumi ar alvejas lapu iekshaam..... baigi labaa zapte, kas tonizee vispaar visu kermeni, un esmu dzirdeejusi, ka kofeiins ciinaas ar celuliitu, un ja veel ir papildus fizkultuura....

besame      Cilvēks dienā +/- uzņem 2000 cal. Viens LABS sexs patērē 500cal. Tātad matemātika vienkārša - vismaz 3x dienā - labu sexu:))))

opaa      Kā rodas celulīts?

Celulīts ir tauki, taču nevis parasti, bet gan organisma darbības traucējumu dēl pārveidoti taukaudi. Visiem cilvēkiem, arī ļoti kalsniem, zem ādas ir taukaudi, no kuriem tad var attīstīties celulīts. Kāpēc tas tā notiek vai nenotiek?

Celulīts attīstās, ja ir bojāti taukaudi. Jo vairāk bojātu taukaudu, jo lielāks celulīts. Celulīta veidošanās procesā piedalās sekojoši pamatfaktori:
1. audu asinsapgādes nepietiekamība,
2. neapmierinoša audu šķidruma atplūde pa vēnām un limfātisko sistēmu.

Celulīts galvenokārt ir dzīvesveida problēma. Pastāv vairāki cēloņi, kas var novest pie pārmērīgas tauku nogulsnēšanās, kapilārās vai venozās asinsrites un limfātiskās sistēmas funkciju traucējumiem, kas savukārt izraisa celulītu.

Faktori, kas var izraisīt celulītu:
1. atkārtota diētas ievērošana un tauku nogulsnēšanās,
2. diētas ar cukura un tauku “baudām”,
3. neregulāra ēšana un pārmērīga “iekošana”,
4. uzturs ar lielu cukura daudzumu,
5. uzturs ar nelielu mikroelementu saturu,
6. alkohols,
7. pārmērīga ūdens lietošana un ūdens uzkrāšanās organismā,
8. mākslīgie pārtikas produkti: krāsvielas, aromatizētāji, konservanti, pesticīdi,
9. uztura alerģijas un uztura nepanesības,
10. hormonālā ietekme – pretapaugļošanās līdzekļu lietošana,
11. grūtniecība,
12. ilgstošs stress,
13. asinsrites traucējumi,
14. nepareiza stāja,
15. nekustīgs jeb sēdošs dzīvesveids,
16. nosliece uz celulītu var būt arī iedzimta.

opaa      ar kreemu var ziesties tad, ja nav kas izmasee un pasham gribaas ieziesties :) visefektiivaakais panjeemiens - sportoshana, ja to ljauj veseliiba :
Speciālie vingrinājumi pret celulītu

Atbrīvoties no celulīta nav iespējams, ja nav pietiekama fiziska slodze, tāpēc, lai gūtu panākumus cīņā ar celulītu, ir regulāri jānodarbojas ar sportu un jāveic speciālie vingrinājumi.

Speciālie pret celulīta vingrinājumi veicina tauku izvadīšanu no organisma un novērš saistaudu deformāciju.
1. Nostājies taisni, izstiep rokas taisni uz priekšu un izdari lēnām 10 dziļus pietupienus. Šis vingrinājums veicina asins cirkulāciju.
2. Nostājies taisni, viena kāja uz priekšu saliekta, otra uz aizmuguri izstiepta, celī nesaliekta. Nedaudz paliecies uz priekšu un abas rokas uzliec uz ceļa. Turi muguru taisni. 10-20 sek. paliec šādā stāvoklī. To pašu izdari arī ar otru kāju. Vingrinājumu atkārto 10 reizes.
3. Nogulies taisni uz muguras un ieelpo. Izstiep rokas virs galvas un izelpojot, pastiep augšējo ķermeņa daļu uz priekšu. Atbalstoties ar papēžiem, liecies uz priekšu cik vien tālu vari. Šajā stāvoklī paliec 10-20 sek., pēc tam ieelpo un nogulies sākuma stāvoklī. Vingrinājumu atkārto 10 reizes.
4. Nogulies ar muguru uz grīdas. Kreiso kāju uzliec uz labās kājas ceļa. Labo gurnu ar abām rokām pavelc uz augšu. Tādā pozā paliec 20 sek., pie tam mugurai ir jābūt cieši klāt pie grīdas. Tad atkal labo kāju uzliec uz kreiso celi un pavelc kreiso gurnu. Vingrinājumu atkārto 4 reizes ar katru gurnu.
5. Pagriezies uz kreiso sānu un atbalsties ar roku pret grīdu. Augšējo kāju pacel uz augšu un nolaid lejā, nepieskaroties apakšējai kājai. Tā atkārto 10 reizes, tad pagriezies uz otriem sāniem un atkārto vingrinājumu.

IvaL      Vislabākais prtcelulīta kŗēms, kas man palīdzēja ir Mary Kay cellu - Shape. Efekts acīmredzams jau pēc 3 lietošanas reizes. 2008-03-22

aice      Fantastiski rezultāti ir no medus masāžas - diezgan sāpīga, bet rezultāts lielisks. 2019-12-06 10:27

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu